Požeminės linijos ‒ POLI vs Omega (94:59)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 sausio 22 d., Antradienis, 21:35 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Požeminės linijos ‒ POLI“ užtikrintai nugalėjo emocijų nesuvaldžiusius „Omegos“ krepšininkus

2019 sausio 22 d., Antradienis, 23:44 val., peržiūros: 764

Sausio 22 d., antradienį, Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje įvyko Įmonių lygos rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai – „Požeminės linijos ‒ POLI“ (7/3) ir svečiai – „Omega“ (8/2).

Rungtynės prasidėjo „Požeminės linijos ‒ POLI“ ekipos spurtu 10:0. Dviženklę persvarą šeimininkams pavyko išlaikyti iki pat kėlinuko pabagos, po kurio pirmavo 22:11.

Antrajame kėlinyje J.Keršys kiek truktelėjo „Omegą“ į priekį, o įpusėjus ketvirčiui rezultatas buvo 31:23. Antroje kėlinuko pusėje žaidimas išsilygino, o po pirmosios rungtynių pusės „Požeminės linijos ‒ POLI“ pirmavo 35:28.

Trečiajame kėlinyje „Omegos“ krepšį sudrebino D. Petkevičiaus dėjimas, o šeimininkai vėl atitolo dviženkliu pranašumu. Nevaldę emocijų svečių krepšininkai užsidirbinėjo technines bei nesportines pražangas, o trečiasis ketvirtis baigėsi 67:47.

Ketvirto kėlinio pradžioje „Omega“ liko keturiese, „Požeminės linijos ‒ POLI“ prišaudė tritaškių bei laimėjo šias rungtynes rezultatu 94:59 (22:11, 13:17, 32:19, 27:12).

„Požeminės linijos ‒ POLI“ įtikinamai įveikė „Celsį“ (2018 gruodžio 18 d., antradienis, 00:17 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ užtikrintai įveikė „Omegos“ krepšininkus (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 21:33 val.)„Požeminės linijos – POLI“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš BC „Bitdefender“ (2018 lapkričio 21 d., trečiadienis, 21:39 val.)„Požeminės linijos ‒ POLI“ įtikinamai įveikė „Juozo Vitkaus inžinerijos batalioną“ (2018 gruodžio 04 d., antradienis, 19:01 val.)„Požeminės linijos ‒ POLI“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su savo varžovais (2018 lapkričio 03 d., šeštadienis, 14:03 val.)Antroje rungtynių pusėje „Požeminės linijos – POLI“ įveikė „Omegą“ (2019 vasario 13 d., trečiadienis, 20:22 val.)„Požeminės linijos ‒ POLI“ pergalę pasiekė po pratęsimo (2018 spalio 24 d., trečiadienis, 21:26 val.)Grupės lyderių dvikovoje atkaklus mūšis ir „Požeminės linijos ‒ POLI“ ekipos pergalė prieš „Admą“ (2018 lapkričio 12 d., pirmadienis, 21:53 val.)Varžovų klaidos lėmė „Požeminės linijos ‒ POLI“ pergalę (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 22:54 val.)Tik po atkaklios kovos „Požeminės linijos – POLI“ įveikė „Lemora & Minaltra & Deirama“ (2019 vasario 18 d., pirmadienis, 21:50 val.)