Brentex Trailer & Partner vs Kauno technologijos universitetas (64:66)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 spalio 24 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Varpo gimnazija, Varpo g. 49, Kaunas, LT-51309

Permainingose rungtynėse Kauno technologijos universitetas įveikė Brentex Trailer & Partner (66:64)

2018 spalio 24 d., Trečiadienis, 23:00 val., peržiūros: 977

Spalio 24d., Trečiadienį, Varpo gimnazijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos, E pogrupio, reguliariosios rungtynės, tarp: šeimininkų – Brentex Trailer & Partner ir svečių – Kauno technologijos universitetas.

Rungtynės prasidėjo abiejų komandų kibia gynyba, po kelių pirmojo kėlinio minučių į priekį įsiveržė svečiai (6:12), tačiau Brentex Trailer & Partner pelnė 7 taškus be atsako ir persverė rezultatą savo naudai (13:12). Pirmasis rungtynių ketvirtis baigėsi lygiai – 16:16. Antrojo kėlinio pradžioje vėl dominavo gynyba, komandos keitėsi minimaliu pranašumu, o kėlinio pabaigoje išsiveržę šeimininkai užbaigė pirmąją rungtynių pusę turėdami 2 taškų pranašumą – 33:31.

Antrąją rungtynių pusę aktyviau pradėjo Brentex Trailer & Partner krepšininkai, o sužaidus kiek daugiau nei pusę trečiojo kėlinio turėjo susikrovę 9 taškų pranašumą (46:37). Ketvirčio pabaigoje svečiams pavyko atsilikimą šiek tiek sušvelninti – 49:44. Ketvirtojo kėlinio pradžioje šeimininkai padidino skirtumą iki 7 taškų (53:46), bet 3 tolimi KTU lyderio L. Andriuškevičiaus metimai išvedė svečius į priekį (55:56). Likusią kėlinio dalį vyko permaininga kova, tačiau kėlinio pabaigoje keliais taškais išsivežę KTU krepšininkai išlaikė minimalų pranašumą, o nesėkminga šeimininkų paskutinė ataka lėmė KTU pergalę – 64:66 (16:16, 17:15, 16:13, 15:22).

KTU komandos treneris Tomas Kivaras:

Pergalę lėmė paskutiniai, svarbiausi realizuoti metimai.

Atkakliose ir permainingose rungtynėse „TransUnion“ įveikė „Kauno technologijos universitetas“ (2019 kovo 24 d., sekmadienis, 19:05 val.)„Ryterna“ susitvarkė su „Brentex Trailer & Partner“ (79:60) (2019 sausio 30 d., trečiadienis, 22:51 val.)Antroje rungtynių pusėje „Celsis“ įrodė pranašumą prieš „Brentex Trailer & Partner“ ekipa (2019 sausio 15 d., antradienis, 21:00 val.)„TransUnion“ įtemtoje kovoje palaužė „Kauno technologijos universitetas“ krepšininkus (2019 kovo 17 d., sekmadienis, 19:06 val.)„Kauno technologijos universitetas“ atsirevanšavo „TransUnion“ ir išlygino serijos rezultatą (75:68) (2019 kovo 18 d., pirmadienis, 22:22 val.) Ryterna lygioje kovoje pranoko Brentex Trailer & Partner (2018 gruodžio 19 d., trečiadienis, 19:24 val.)“Kauno technologijos universitetas” įveikė negausiai susirinkusius “KTK ‒ Enerstena” krepšininkus (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 18:35 val.) „Kauno technologijos universitetas“ neturėjo vargo su „Freda“ (2019 vasario 19 d., antradienis, 22:14 val.)„Kauno technologijos universitetas“ ketvirtajame kėlinyje palaužė „Elektrėnų „Pastolinis“ (105:77) (2018 gruodžio 02 d., sekmadienis, 19:38 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Brentex Trailer & Partner“ susitvarkė su „Acme grupė“ (54:39) (2018 spalio 31 d., trečiadienis, 23:34 val.)