Kauno technologijos universitetas vs Hipocredit.lt (70:107)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 gruodžio 09 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ Kauno technologijos universiteto chemijos fakultetas, Radvilėnų pl. 19, Kaunas, LT-50254

„Hipocredit.lt“ lengvai įveikė savo varžovus

2018 gruodžio 09 d., Sekmadienis, 18:46 val., peržiūros: 740

Sekmadienį, gruodžio 9 dieną, Kauno technologijos universiteto chemijos fakulteto sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos, antrojo etapo, pirmenybių rungtynės tarp H pogrupio komandų – vietos „Kauno technologijos universitetas“ bei svečių „Hipocredit.lt”. Svečių ekipa jau pirmajame kėlinyje pasiklojo rimtą pamatą pergalei, o vėliau skirtumas tarp varžovų augo, kaip ant mielių.

Rungtynes kur kas geriau pradėjo svečių ekipa, kuri netrukus skaičiavo jau solidų dviženklį pranašumą. Tuomet geresnę atkarpą sužaidė „KTU“ ekipa ir braukė savo atsilikimą iki 11-os taškų. Per likusį kėlinio laiką „Hipocredit.lt“ ekipa susigrąžino triuškinantį pranašumą, o rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 13:32. Antrojo kėlinuko metu svečiai jau nežaidė taip rezultatyviai, kaip pirmajame kėlinyje, o ir gynyba jų taip pat nežibėjo. „Hipocredit.lt“ nežymiai laimėjo šį ketvirtį, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 27:51.

Trečiojo ketvirčio metu svečiai ir vėl pradėjo didinti savo apsukas ir tiesiog bėgo nuo aikštelės šeimininkų. Skirtumas tarp komandų darėsi nepadorus, o rezultatas po trijų ketvirčių buvo 41:86. Lemiamas rungtynių ketvirtis teliko tik formalumas ir “Hipocredit.lt” iškovojo daugiau nei užtikrintą pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 70:107.

Mindaugas Špokas („Hipocredit.lt“):
“Vėlyvas sekmadienio vakaras. Iš tikro savaitgaliais nemėgstam žaisti, tiesiog priešininkai diktavo savo laiką. Negausiai mūsų šiandien susirinko. Visi palakstėm, sužaidėm ir viskas.“

„Hipocredit.lt“ lengvai įveikė „Fredą“ (2019 sausio 28 d., pirmadienis, 22:27 val.)„Hipocredit.lt“ nesunkiai įveikė ketvirtfinalio etapą (2019 balandžio 02 d., antradienis, 20:43 val.)„Hipocredit.lt“ įtikinamai įveikė „Adma“ krepšininkus (2018 lapkričio 13 d., antradienis, 20:34 val.)„Hipocredit.lt“ be didesnio vargo tapo čempionais (2019 balandžio 20 d., šeštadienis, 18:59 val.)„Modernita“ po atkaklios kovos palaužė savo varžovus (2019 sausio 29 d., antradienis, 22:34 val.)„KTU“ lengvai įveikė „ACME “ krepšininkus (2018 spalio 28 d., sekmadienis, 18:51 val.)„Hipocredit.lt“ įveikė „Modernita“ ir pateko į finalą (2019 balandžio 14 d., sekmadienis, 18:23 val.)„Hipocredit.lt“ nesunkiai nugalėjo „Freda“ komandą (2018 gruodžio 20 d., ketvirtadienis, 17:37 val.)„Hipocredit.lt“ nesunkiai susitvarkė su „Remza & Langvila“ krepšininkais (2018 lapkričio 21 d., trečiadienis, 20:48 val.) „Hipocredit.lt“ įveikė „Modernitą“ ir per žingsnį nuo didžiojo finalo (2019 balandžio 05 d., penktadienis, 21:50 val.)