Adma vs Hipocredit.lt (66:88)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2019 balandžio 02 d., Antradienis, 19:15 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

„Hipocredit.lt“ nesunkiai įveikė ketvirtfinalio etapą

2019 balandžio 02 d., Antradienis, 20:43 val., peržiūros: 704

Balandžio 2 dieną, 19:15 val., Santaros gimnazijos sporto salėje susitiko “Įmonių“ lygos komandos „Adma“ (šeimininkai) ir „Hipocredit.lt“ (svečiai). Rungtynės baigėsi rezultatu 66:88 (20:19, 15:23, 16:26, 15:20).

Nuo rungtynių pradžios aikštelėje užvirė tikra kova. Visą pirmą kėlinį komandos stumdėsi taškas į tašką. Tačiau iniciatyva liko šeimininkų naudai ir po pirmo kėlinio rezultatas 20:19. Antrajame kėlinyje svečiams pavyko trumpais spurtais veržtis į priekį ir didinti savo pranašumą. Nors šeimininkai tvirtai kovojo dėl savo pozicijų, tačiau svečiams pavyko įgyti solidesnį pranašumą prieš ilgąją pertrauką (35:42).

Trečiojo kėlinio pradžioje svečiai surengė dar vieną spurtą, po kurio jau turėjo 12 taškų persvarą. Iškart po to varžovai paprašė minutės pertraukėlės. Pasitarimas labiau padėjo svečių komandai, kuri iki trečio kėlinio galo dar padidino skirtuma ir prieš lemiamą ketvirtį galėjo jaustis saugiau (51:68). Ketvirtajame kėlinyje stebuklas neįvyko ir svečiai solidžiai išlaikė pranašumą, švenčia pergalę ir keliauja į kitą etapą.

“Hipocredit.lt“ komandos treneris M.Špokas: „Na laukia dar kelios labai sunkios rungtynės, tad turim susikaupt. Šiandien taip pat nebuvo lengva, jau liko nedaug komandų, todėl visos komandos panašaus lygio ir sunku žaisti.“

„Hipocredit.lt“ lengvai įveikė savo varžovus (2018 gruodžio 09 d., sekmadienis, 18:46 val.)„Hipocredit.lt“ lengvai įveikė „Fredą“ (2019 sausio 28 d., pirmadienis, 22:27 val.)„Hipocredit.lt“ įveikė „Modernita“ ir pateko į finalą (2019 balandžio 14 d., sekmadienis, 18:23 val.)„Hipocredit.lt“ įtikinamai įveikė „Adma“ krepšininkus (2018 lapkričio 13 d., antradienis, 20:34 val.)„Hipocredit.lt“ nesunkiai nugalėjo „Freda“ komandą (2018 gruodžio 20 d., ketvirtadienis, 17:37 val.)„Hipocredit.lt“ nesunkiai susitvarkė su „Remza & Langvila“ krepšininkais (2018 lapkričio 21 d., trečiadienis, 20:48 val.) „Hipocredit.lt“ įveikė „Modernitą“ ir per žingsnį nuo didžiojo finalo (2019 balandžio 05 d., penktadienis, 21:50 val.)„Hipocredit.lt“ be didesnio vargo tapo čempionais (2019 balandžio 20 d., šeštadienis, 18:59 val.)„Hipocredit.lt“ iškovojo dar vieną triuškinančią pergalę (2018 lapkričio 19 d., pirmadienis, 21:36 val.)„Modernitos“ ir „Hipocredit.lt“ pusfinalio serijoje ‒ lygybė (2019 balandžio 09 d., antradienis, 21:53 val.)