Festo vs Telia (39:71)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 05 d., Antradienis, 19:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Telia“ užtikrintai įveikė „Festo“

2019 vasario 05 d., Antradienis, 21:22 val., peržiūros: 740

Antradienį, vasario 5 – ąją dieną, Kauno technikos kolegijos salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Festo“ priemė svečius „Telia“. Rungtynės komandos pradėjo gan apylygiu žaidimu, tačiau jau pirmojo ketverčio vidurį savo pranašumą išlaikė „Telia“ komandą.

Pirmasis ketvertis prasidėjo gan rezultatyviai ir apylygiai. Pirmojo ketvirčio viduryje šoktelėjo „Telia“ komanda, kurie įgijo kelių taškų pranašumą. „Telia“ komanda keitėsi sėkmingais išpuoliais. Likus žaisti dvi minutės, „Telia“ jau turėjo 9 taškų pranašumą – 9:20.

Antrąjį ketvertį geriau pradėjo „Telia“, o „Festo “ komandai šis kėlinys visiškai nesisekė, buvo pramesta daug metimų, o pataikyta tik 10 taškai per kėlinį. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 19:39.

Po ilgosios pertraukos „Telia “ toliau žaidė lyg ant bangos ir su kiekviena minute pranašumas tik didėjo ir jau turėjo susikrovė 30 taškų pranašumą – 25:57.

Ketvirtam ketvertį jau buvo matyti, kad „Telia“ iškovos triuškinančią pergale, rezultatu 39:71.

„Telia“ sutriuškino „Festo“ ekipą (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 23:54 val.)„Hidraulit“ įveikė „Festo“ ekipą (2019 kovo 17 d., sekmadienis, 16:17 val.)„Alaina“ turėjo pripažinti „Festo“ pranašumą (2019 kovo 05 d., antradienis, 20:55 val.)„Remza & Langvila“ lengvai patiesė „Festo“ ekipą (2019 sausio 15 d., antradienis, 21:00 val.)„Telia“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš „Remza & Langvila“ (2019 vasario 24 d., sekmadienis, 23:27 val.)„ASS Endress + Hauser“ nesunkiai įveikė „Telia“ ekipą (2018 spalio 31 d., trečiadienis, 20:31 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ nesunkiai įveikė „Telia“ (2018 spalio 22 d., pirmadienis, 20:42 val.)„Telia“ ketvirtajame kėlinyje susidorojo su „Kelių priežiūra“ (2019 vasario 11 d., pirmadienis, 21:57 val.)„Festo“ pasiekė užtikrintą pergalę prieš „Kelių priežiūra“ (2019 vasario 26 d., antradienis, 21:37 val.)„Telia“ išlošė pergalę prieš „Alaina“ (2019 kovo 04 d., pirmadienis, 22:23 val.)