Festo vs Celsis (55:49)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2019 balandžio 02 d., Antradienis, 20:00 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Festo“ antrą kartą įveikė „Celsį“ ir pateko į pusfinalį (serija 2:0)

2019 balandžio 02 d., Antradienis, 21:04 val., peržiūros: 585

Balandžio 2 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Xiaomi“ pirmenybių Mažosios taurės antros ketvirtfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Festo“ priemė svečius „Celsis“. Pirmas ketvirtfinalio rungtynes buvo laimėję „Festo“ (75:58).

Pirmi rungtynėse taškus pelnė „Festo“ (2:0). Pirmas keturias minutes komandos žaidė nerezultatyviai (4:4). Įpusėjus šeštai minutei rezultatas buvo lygus (8:8). Aštuntą minutę „Festo“ buvo pavykę įgyti keturių taškų persvarą (12:8), o „Celsis“ paprašė minutės pertraukėlės. Kėlinio pabaigoje tritaškį pataikė „Festo“, kurių pranašumas padidėjo iki septynių taškų (15:8).

Pirmas dvi antro kėlinio minutes komandos žaidė apyligiai, sužaidus dvi minutes komandas skyrė penki taškai (17:12). Penktą minutę, po puikiai sužaistos „Festo“ atkarpos, skirtumas išaugo iki vienuolikos taškų (25:14). Aštuntą minutę „Celsis“ nebuvo sumažinęs persvaros, komandas skyrė vienuolika taškų (27:16). Per likusį laiką tritaškį ir dvitaškį pataikė „Festo“, o persvara padidėjo iki šešiolikos taškų (32:16).

Sužaidus pirmas dvi trečio kėlinio minutes komandas skyrė keturiolika taškų (34:20). Vėliau komandos žaidė lygiai, o sužaidus šešias minutes komandas vis dar skyrė keturiolika taškų (40:26). Paskutinėmis minutėmis komandos žaidė apyligiai ir sužaidus tris kėlinius „Festo“ pranašumas padidėjo iki šešiolikos taškų (46:30).

Sužaidus pirmas tris ketvirto kėlinio minutes „Celsis“ sumažino varžovų persvarą iki vienuolikos taškų (46:35), o „Festo“ paprašė minutės pertraukėlės. Po minutės pertraukėlės dar du taškus pelnė „Celsis“. Netrukus taikliu dvitaškiu atsakė „Festo“ (48:37). Komandos buvo sužaidusios pusę kėlinio. Likus trims minutėms iki kėlinio pabaigos skirtumas sumažėjo iki septynių taškų, „Festo“ paprašė minutės pertraukėlės (49:42). Aštuntą minutę skirtumas sumažino iki šešių taškų (52:46). Visgi rungtynių pabaigoje užtikrintai žaidė „Festo“, kuriem pavyko išlaikyti šešių taškų persvarą (55:49). „Festo“ pergalė atvėrė jiems dalis į pusfinalį.

Po atkaklios kovos „Vilmista“ įveikė „Festo“ ir pateko į didįjį finalą (2019 balandžio 10 d., trečiadienis, 21:39 val.)„Festo“ antrose aštunfinalio rungtynėse įveikė „Hidraulit“ ir išlygino serijos rezultatą (1:1) (2019 kovo 19 d., antradienis, 20:57 val.)„Festo“ pergalingai pradėjo ketvirtfinalį prieš „Celsis“ ekipą (2019 kovo 26 d., antradienis, 21:07 val.)„Festo“ namuose neprilygo „Modernita“ snaiperiams (2018 lapkričio 20 d., antradienis, 22:27 val.)„Hidraulit“ įveikė „Festo“ ekipą (2019 kovo 17 d., sekmadienis, 16:17 val.)„Telia“ užtikrintai įveikė „Festo“ (2019 vasario 05 d., antradienis, 21:22 val.)„Požeminės linijos ‒ POLI“ įtikinamai įveikė „Celsį“ (2018 gruodžio 18 d., antradienis, 00:17 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ užtikrintai įveikė „Celsį“ (2019 sausio 29 d., antradienis, 21:10 val.)Vos penkiese susirinkę „Ryterna“ įveikė „Celsį“ (75:68) (2018 lapkričio 14 d., trečiadienis, 20:59 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ įveikė „Celsio“ ekipą (2019 vasario 26 d., antradienis, 21:01 val.)