Alaina vs Vilmista (57:72)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 12 d., Pirmadienis, 21:10 val. @ A. Smetonos gimnazija, Geležinio vilko g. 28, Kaunas, LT-49270

Gerai nusiteikusiai „Alaina“ komandai nepavyko pasiekti pergalės

2018 lapkričio 12 d., Pirmadienis, 22:42 val., peržiūros: 630

Lapkričio 12 dieną, 21:10 val., Kauno Antano Smetonos gimnazijos sporto salėje susitiko “Įmonių” lygos komandos “Alaina” (šeimininkai) ir “Vilmista” (svečiai). Rungtynės prasidėjo įtempta kova ir šeimininkų dominavimu, tačiau antroje rungtynių pusėje viskas apsivertė auktšyn kojom ir pergalę šventė „Vilmista“. Rungtynės baigėsi rezultatu 57:72 (18:9, 7:18, 11:22, 21:23)

Rungtynių pradžioje labiau energingesni pasirodė “Alaina” krepšininkai, kurie puikiai bendradarbiavo ir per puse kėlinio susikrovė 8 taškų pranašumą (10:2). Po minutinės pertraukėlės varžovai pradėjo greitomis atakomis vytis šeimininkus. Tačiau puiki šeimininkų kova dėl kamuolių leido išlaikyti pranašumą iki kėlinio galo (18:9). Antro kėlino pradžioje tempas išliko panašus, tačiau po truputį seko “Alaina” komandos jėgos ir jau kėlino viduryje svečiai prisivijo varžovus. Kėlinio pabaigoje prabilo svečių snaiperiai ir “Vilmista” po dviejų kėlinių priekyje rezultatu (27:25).

Trečiajame kėlinyje šeimininkai labai sunkiai rado priešnuodžių prieš nenutrūkstama E.Plenta(15 tšk. per III k.) ir G.Šuklevičius(7 tšk. per III k.) varžovų puolimą. Taip pat sunkiai sekėsi ir varžovų aikštelės pusėje. Tuo tarpu varžovai padidino savo pranašumą iki 13 taškų (36:49). Ketvirtajame kėlinyje „Alaina“ dar bandė kovoti ir net buvo prisivijusi varžovus iki 4 taškų skirtumo, tačiau kėlinį pavyko sužaisti tik apylygiai ir „Vilmista“ šventė pergalę rezultatu (57:72).

“Vilmista“ komandos treneris M.Vilimas: „Turime šiokių tokių problemų su varžybų pradžia. Išbėgam į aikštelę nepilnai susikaupę ir nusiteikę varžyboms. Tačiau antroje pusėje viskas klostėsi kaip ir turėtų būti, stengsimės gerinti žaidimą.“

„Alaina“ komandai nepavyko pasipriešinti „Artstone“ ekipai (2018 lapkričio 05 d., pirmadienis, 22:50 val.)„Omega“ pasiekė užtikrintą pergalę (2018 lapkričio 19 d., pirmadienis, 22:45 val.)BC „Bitdefender“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Alaina“ ekipos (2019 vasario 13 d., trečiadienis, 22:56 val.)VĮ „Kelių priežiūra“ paliko „Alainą“ be pergalių (2018 gruodžio 17 d., pirmadienis, 21:06 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ įveikė namuose žaidusią „Alaina“ komandą (2019 vasario 11 d., pirmadienis, 23:42 val.)„Alaina“ turėjo pripažinti „Festo“ pranašumą (2019 kovo 05 d., antradienis, 20:55 val.)„Freda“ lemiamo ketvirčio metu įveikė „Vilmista“ komandą (2018 spalio 30 d., antradienis, 22:18 val.)Po atkaklios kovos „Vilmista“ įveikė „Festo“ ir pateko į didįjį finalą (2019 balandžio 10 d., trečiadienis, 21:39 val.)„Vilmista“ ketvirtfinalio pirmame susitikime palaužė „Acme grupę“ (2019 kovo 26 d., antradienis, 22:45 val.)Ketvirtąjame ketvirtyje „Vilmista“ įveikė pogrupio lyderius (2019 sausio 06 d., sekmadienis, 21:37 val.)