BC „Bitdefender“ vs Alaina (81:38)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 13 d., Trečiadienis, 21:35 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

BC „Bitdefender“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Alaina“ ekipos

2019 vasario 13 d., Trečiadienis, 22:56 val., peržiūros: 941

Trečiadienį, vasario 13 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos, Mažosios taurės, pirmenybių rungtynės tarp I pogrupio komandų – vietos BC „Bitdefender“ bei svečių „Alaina“. Svečių ekipa savo varžovams priešinosi vos pirmąjį kėlinį, o vėliau aikštelės šeimininkai nurūko pergalės link.

Rungtynes komandos pradėjo apsikeisdamos keliais sėkmingais išpuoliais, tačiau vėliau geresnę atkarpą sužaidė aikštelės šeimininkai, kuriems pavyko įgyti septynių taškų atotrūkį. Visgi, kiek geriau ketvirtį užbaigė svečiai ir šiek tiek sumažino savo atsilikimą. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 14:10. Antrąjį kėlinį kur kas geriau pradėjo BC „Bitdefender“, kurie spurtavo 9:0 ir įgijo jau dviženklį pranašumą. Per likusį kėlinio laiką „Alaina“ ir toliau strigo puolime, o tuo tik naudojosi aikštelės šeimininkai, kurie tik dar labiau nutolo nuo savo varžovų. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 34:14.

Trečiojo kėlinio metu aikštelėje vaizdas nesikeitė. Svečiai ir toliau strigo savo varžovų gynyboje, o tuo BC “Bitdefender” neturėjo didesnių problemų ir didžiąją dalį taškų vertė iš greitų išpuolių. Skirtumas tarp komandų tik augo, o rezultatas po trijų ketvirčių buvo 60:26. Lemiamas rungtynių ketvirtis teliko tik formalumas ir aikštelės šeimininkai gana užtikrintai apgynė namų tvirtovę. Galutinis rungtynių rezultatas 81:38.

BC „Bitdefender“ atsirevanšavo „Festo“ ekipai (2019 kovo 06 d., trečiadienis, 21:34 val.)BC „Bitdefender“ neatsilaikė prieš ASU & Co „AgroVIS“ (57:61) (2018 lapkričio 18 d., sekmadienis, 23:19 val.)BC „Bitdefender“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „KTK ‒ Enerstena“ ekipą (2018 spalio 29 d., pirmadienis, 21:40 val.)„Alaina“ komandai nepavyko pasipriešinti „Artstone“ ekipai (2018 lapkričio 05 d., pirmadienis, 22:50 val.)BC „Bitdefender“ netikėtai sutriuškino „Kelių priežiūrą“ (2019 vasario 04 d., pirmadienis, 22:06 val.)„Telia“ išlošė pergalę prieš „Alaina“ (2019 kovo 04 d., pirmadienis, 22:23 val.)„Kelių priežiūra“ nesunkiai įveikė „Alaina“ (2019 vasario 25 d., pirmadienis, 22:23 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse BC „Bitdefender“ įveikė „Alainą“ (2019 sausio 28 d., pirmadienis, 23:16 val.)„Freda“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Alainą“ (2018 lapkričio 20 d., antradienis, 22:38 val.)Antroje rungtynių pusėje BC „Bitdefender“ palaužė VĮ „Kelių priežiūrą“ (84:74) (2019 sausio 07 d., pirmadienis, 21:58 val.)