Rimo & Patikima linija vs Vilmista (60:83)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 04 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ Garliavos Jonučių gimnazija, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

„Vilmista“ lengvai įveikė „Rimo & Patikima linija“ ekipą bei iškovojo pirmąją pergalę Įmonių lygoje

2018 lapkričio 04 d., Sekmadienis, 18:19 val., peržiūros: 799

Sekmadienį, lapkričio 4 dieną, Garliavos Jonučių gimnazijos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos pirmenybių rungtynės tarp A pogrupio komandų – vietos „Rimo & Patikima linija“ (1/1) bei svečių „Vilmista“ (0/2).

Rungtynių pradžioje „Rimo & Patikima linija“ dėka taiklių tolimų metimų pirmavo 13:7. Antroje kėlinuko pusėje išnaudodami G. Rinkevičiaus ūgio pranašumą „Vilmista“ kiek priartėjo – 15:18.

Antrajame kėlinuke „Vilmistą“ į priekį patraukė tikslūs G. Šuklevičiaus metimai, kurie padėjo persverti rezultatą svečių naudai, o ketvirčio pabaigoje kelios greitos rezultatyvios atakos bei G. Rinkevičiaus dėjimas dar labiau nutolino svečius. Po dviejų ketvirčių – 28:37.

Trečiajame ketvirtyje nei vienai ekipai nepavyko surengti didesnio spurto ir įpusėjus kėliniui rezultatas buvo 36:43. Antroje ketvirčio pusėje G.Šuklevičius inicijavo svečių spurtą, po kurio „Vilmista“ jau pirmavo 40:59.

Ketvirtasis kėlinukas paženklintas G. Rinkevičiaus dviem tritaškiais ir dėjimu, o „Vilmista“ dar labiau sugebėjo padidinti savo pranašumą. Galutinis susitikimo rezultatas 60:83 (18:15, 10:22, 12:22, 20:24).

Tik po atkaklios kovos „Coca ‒ Cola“ įveikė „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2018 lapkričio 18 d., sekmadienis, 20:23 val.)„Rimo & Patikima linija“ įveikė „Ulmo“ ekipą ir paliko pastaruosius be pergalių (2018 gruodžio 17 d., pirmadienis, 22:50 val.)„Celsis“ pergalingai pradėjo atkrintamąsias prieš „Rimo & Patikima linija“ekipą (2019 kovo 17 d., sekmadienis, 18:26 val.)„Freda“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Rimo & Patikima linija“ ekipos (2018 spalio 23 d., antradienis, 22:41 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ krito prieš „Rimo & Patikima linija“ krepšininkus (2018 gruodžio 03 d., pirmadienis, 21:34 val.)„Ulmas“ turėjo pripažinti Rimo & Patikima linija“ pranašumą (2019 sausio 20 d., sekmadienis, 19:08 val.)„Rimo & Patikima linija“ išvargo pergalę prieš „Menų kambarys & BC „Rhino“ komandą (2019 sausio 23 d., trečiadienis, 21:58 val.)„Omega“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su „Rimo & Patikima linija“ (2018 lapkričio 14 d., trečiadienis, 22:45 val.)Visas rungtynes priekyje buvę „Rimo & Patikima linija“ įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 19:22 val.)„Rimo & Patikima linija“ įtikinamai įveikė savo varžovus (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 18:15 val.)