Coca-Cola vs Rimo & Patikima linija (87:85)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 18 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Tik po atkaklios kovos „Coca ‒ Cola“ įveikė „Rimo & Patikima linija“ ekipą

2018 lapkričio 18 d., Sekmadienis, 20:23 val., peržiūros: 1405

Sekmadienį Kauno kolegijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Coca – Cola“ ir svečių teisėmis atvykę „Rimo & Patikima linija“.

Rungtynėms prasidėjus abi komandos daugiau dėmesio skyrė puolimui nei gynybai ir ne vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo. Vis dėlto, pirmieji pranašumą įgijo „Coca – Cola“ prieš varžovus ( 27:24). Antrame kėlinyje „Rimo & Patikima linija“ toliau lipo varžovams ant kulnų ir ketvirčio pabaigoje sugebėjo persverti rezultatą į savas rankas – 47:49.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nepasikeitė,. Ekipos toliau demonstravo apyligį žaidimą, tačiau „Coca – Cola“ surengė spurtą, kur susikrovė 6 taškų pranašumą, bet išlaikyti nepavyko ( 69:66). Ketvirtame ketvirtyje šeimininkai įjungė aukštesnę pavarą ir „Rimo & Patikima linija“ buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę. Per likusį laiką aikštelės šeimininkai atsipalaidavo, o „Rimo & Patikima linija“ sugebėjo sumažinti skirtumą iki dviejų taškų ir tik po atkaklios kovos „Coca – Cola“ iškovojo pergalę, rezultatu – 87:85 (27:24, 20:25, 22:17, 18:19)

„Freda“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Rimo & Patikima linija“ ekipos (2018 spalio 23 d., antradienis, 22:41 val.)„Celsis“ pergalingai pradėjo atkrintamąsias prieš „Rimo & Patikima linija“ekipą (2019 kovo 17 d., sekmadienis, 18:26 val.)„Vilmista“ lengvai įveikė „Rimo & Patikima linija“ ekipą bei iškovojo pirmąją pergalę Įmonių lygoje (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 18:19 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ krito prieš „Rimo & Patikima linija“ krepšininkus (2018 gruodžio 03 d., pirmadienis, 21:34 val.)„Ulmas“ turėjo pripažinti Rimo & Patikima linija“ pranašumą (2019 sausio 20 d., sekmadienis, 19:08 val.)„Omega“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su „Rimo & Patikima linija“ (2018 lapkričio 14 d., trečiadienis, 22:45 val.)Lyderių akistatoje ‒ „Coca – Cola“ pergalė prieš „Artstone“ (2018 lapkričio 21 d., trečiadienis, 20:18 val.)Lengvoje kovoje „Coca ‒ Cola“ patvirtino lyderių vardą (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 20:13 val.)„Rimo & Patikima linija“ įveikė „Alainą“ (2018 spalio 28 d., sekmadienis, 22:21 val.)Permainingose rungtynėse „Rimo & Patikima linija“ įveikė „Best 4 You“ (90:86) (2019 vasario 24 d., sekmadienis, 19:21 val.)