Hipocredit.lt vs TransUnion (107:36)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 sausio 20 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Hipocredit.lt“ sutrypė „TransUnion“ (107:36)

2019 sausio 20 d., Sekmadienis, 22:49 val., peržiūros: 1148

Sekmadienį, Sausio 20d., Kauno energijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos, „Xiaomi“ pirmenybių, reguliariosios rungtynės, kuriose susitiko: šeimininkai – „Hipocredit.lt“ ir svečiai – „TransUnion“.

Nuo pat pirmųjų rungtynių minučių savo dominavimą rodė „Hipocredit.lt“ krepšininkai, per ne pilnas 4 minutes šeimininkai susikrovė 15 taškų pranašumą (15:0), o visą pirmąjį kėlinį tolimais metimais svečių krepšį bombardavo M.Jakštas – 30:12. Antrame kėlinyje „TransUnion“ gavo dar didesnį smūgį, per kėlinį sugebėję pelnyti tik 5 taškus, jie nutolo net 44 taškų skirtumu – 61:17.

Antroje rungtynių pusėje svečiams ne ką geriau sekėsi puolime, per trečiąjį kėlinį „TransUnion“ pelnė vos 4 taškus – 81:21. Paskutiniame ketvirtyje liko tik formalumai ir lengvą pergalę šventė „Hipocredit.lt“ – 107:36 (30:12, 31:5, 20:4, 26:15)

„Hipocredit.lt“ nesunkiai nugalėjo „Freda“ komandą (2018 gruodžio 20 d., ketvirtadienis, 17:37 val.)„Hipocredit.lt“ lengvai įveikė „Fredą“ (2019 sausio 28 d., pirmadienis, 22:27 val.)„Freda“ turėjo pripažinti „TransUnion“ pranašumą (2019 sausio 15 d., antradienis, 22:34 val.)„Hipocredit.lt“ turėjo vargo su „KTK ‒ Enerstena“ ekipa (2019 sausio 15 d., antradienis, 19:27 val.)„Modernita“ nepaliko vilčių „TransUnion“ komandai (2019 vasario 26 d., antradienis, 22:31 val.)„Hipocredit.lt“ nepaliko vilčių „Brentex Trailer & Partner“ (2019 kovo 27 d., trečiadienis, 21:52 val.)„Hipocredit.lt“ įveikė „Modernita“ ir pateko į finalą (2019 balandžio 14 d., sekmadienis, 18:23 val.)„Hipocredit.lt“ nesunkiai susitvarkė su „Remza & Langvila“ krepšininkais (2018 lapkričio 21 d., trečiadienis, 20:48 val.)„Hipocredit.lt“ įtikinamai įveikė „Adma“ krepšininkus (2018 lapkričio 13 d., antradienis, 20:34 val.)„Hipocredit.lt“ nesunkiai įveikė ketvirtfinalio etapą (2019 balandžio 02 d., antradienis, 20:43 val.)