Freda vs TransUnion (52:67)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 sausio 15 d., Antradienis, 21:20 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

„Freda“ turėjo pripažinti „TransUnion“ pranašumą

2019 sausio 15 d., Antradienis, 22:34 val., peržiūros: 833

Antradienį Jachtklubo sporto salėje įvyko įmonių lygos „Xiaomi“ pirmneybių rungtynės, kuriose susitiko „Freda“ ir svečių teisėmis atvykę „TransUnion“.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo „TransUnion“ , kuri puikiai spaudė varžovus ir klaidas paversdavo lengvais taškais. „Freda“ toliau išgyveno tritaškių badą, o komandas skyrė dviženklis pranašumas ( 8:18). Antrame ketvirtyje „Freda“ pajautė žaidimo ritmą ir ėmė mažinti skirtumą, kur svečiai buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę. Per likusį laiką „TransUnion“ atsilaikė prieš varžovus ir išsaugojo turėtą pranašumą – 29:36.

Po ilgosios pertraukos toliau tarp ekipų vyko atkakli kova, tačiau „TransUnion“ įjungė aukštesnę pavarą ir greitai pabėgo nuo varžovų. Prieš ketvirtą kėlinuką „Freda“ turėjo 16 taškų deficitą ( 40:56). Lemiamame ketvirtyje jokios intrigos neįvyko. „TransUnion“ užbaigė rungtynes su triuškinančiu pranašumu, rezultatu – 52:67 (8:18, 21:18, 11:20, 12:11)

„Fredos“ ekipa neatsilaikė prieš „Modernitos“ puolimą (2018 gruodžio 04 d., antradienis, 23:04 val.)„Modernita“ nepaliko vilčių „TransUnion“ komandai (2019 vasario 26 d., antradienis, 22:31 val.)„Hipocredit.lt“ sutrypė „TransUnion“ (107:36) (2019 sausio 20 d., sekmadienis, 22:49 val.)Po atkaklios kovos „Modernita“ įveikė „TransUnion“ ekipą (2018 lapkričio 06 d., antradienis, 22:01 val.)„Freda“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Rimo & Patikima linija“ ekipos (2018 spalio 23 d., antradienis, 22:41 val.)„Modernita“ atlaikė „TransUnion“ pasipriešinimą ir iškovojo trečiąją vietą (2019 balandžio 20 d., šeštadienis, 17:12 val.)„Modernita“ tęsia pergalių seriją, šį kart įveikdami „TransUnion“ (75:45) (2019 sausio 14 d., pirmadienis, 22:08 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ po pratęsimo palaužė „TransUnion“ (2019 balandžio 14 d., sekmadienis, 20:34 val.)„Freda“ įveikė iki tol nepralaimėjusią „Coca-Cola“ ekipą (2018 lapkričio 13 d., antradienis, 22:01 val.)„Kauno technologijos universitetas“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „TransUnion“ ekipą (2019 vasario 04 d., pirmadienis, 21:42 val.)