Artstone vs Omega (92:73)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 18 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Negausiai susirinkusi „Omega“ po ilgosios pertraukos krito prieš „Artstone“

2018 lapkričio 18 d., Sekmadienis, 23:18 val., peržiūros: 800

Sekmadienį, lapkričio 18-ąją dieną, „Kauno energijos“ sporto salėje buvo sužaistos KKL „Švyturys GO-Nealkoholinis“, Įmonių lygos, „Xiaomi“ pirmenybių, A pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „Artstone“ ir svečių „Omega“ komandos.

Rungtynes abi komandos pradėjo labai aukštu tempu ir demonstravo gana kokybišką krepšinį. Įpusėjus kėliniui šeimininkai turėjo minimalią persvarą (10:9). P. Pacevičiaus ir D. Puodžiulio vedamai „Arstone“ komandai buvo pavykę šiek tiek atitrūkti, tačiau „Omegos“ jaunieji gynėjai žaibiškomis greitomis atakomis neleido jiems nutolti. Po pirmojo ketvirčio vienu tašku priekyje buvo šeimininkai – 20:19. Antrasis ketvirtis ir toliau klostėsi, pagal panašų scenarijų. Abi komandos žaidė „bėk ir mesk“ krepšinį ir vis keitėsi geromis atkarpomis, tačiau ilgesnę kėlinio dalį priekyje buvo šeimininkai, kurie ir laimėjo pirmąją rungtynių pusę – 39:36.

Po ilgosios pertraukos šeimininkams pagaliau pavyko spurtuoti ir atitrūkti nuo varžovų dviženkliu skirtumu (48:38). „Omegos“ krepšininkai kiek išsikvėpė, pasipylė netiklūs metimai ir klaidos, o tuo pasinaudoję svečiai vis didino savo pranašumą, kuris po 4 iš eilės J. Jokšo taškų pasiekė 15 taškų ribą. Per likusį laiką šeimininkai nemažino apsukų ir prieš lemiamą rungtynių dalį turėjo solidų 19-os taškų pranašumą – 67:48. Ketvirtasis ketvirtis ir toliau priklausė „Artstone“ komandai. Svečiai įpusėjus kėliniui dar bandė kilti į lemiamą šturmą ir pradėjo tinklelį draskyti tolimais metimais, tačiau jėgų apsiginti pradėjo stigti, o tai leido jų varžovams, taip pat ganėtinai nesunkiai rinkti taškus ir išlaikyti apčiuopiamą persvarą. Rungtynese rezultatu 92:73 (20:19, 19:17, 28:12, 25:25) laimėjo „Artstone“.

„Omega“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su „Rimo & Patikima linija“ (2018 lapkričio 14 d., trečiadienis, 22:45 val.)V. Stočkaus tritaškiai atnešė „Coca-Colai“ sunkią pergalę prieš „Artstone“ (2018 gruodžio 02 d., sekmadienis, 20:39 val.)Lyderių akistatoje ‒ „Coca – Cola“ pergalė prieš „Artstone“ (2018 lapkričio 21 d., trečiadienis, 20:18 val.)Negausiai susirinkę „Omega“ įveikė „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ ekipą (2018 gruodžio 18 d., antradienis, 19:12 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Artstone“ (2018 spalio 22 d., pirmadienis, 23:10 val.)„Coca-Cola“ aštuntfinalį pradėjo įtikinama pergale prieš „Artstone“ (2019 kovo 18 d., pirmadienis, 21:28 val.)Po pratęsimo „Vilmista“ palaužė „Artstone“ (92:89) (2019 sausio 23 d., trečiadienis, 22:58 val.)„Alaina“ komandai nepavyko pasipriešinti „Artstone“ ekipai (2018 lapkričio 05 d., pirmadienis, 22:50 val.)Puikiai sužaista antra pusė leido „Omegai“ įveikti „Celsis“ ekipą (2019 vasario 19 d., antradienis, 20:54 val.)„Rimo & Patikima linija“ tik ketvirtį priešinosi „Artstone“ komandai (2018 lapkričio 11 d., sekmadienis, 19:16 val.)