Modernita vs Menų kambarys & BC „Rhino“ (118:66)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 spalio 30 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Modernita“ sutriuškino Menų kambarys & BC „Rhino“ (118:66)

2018 spalio 30 d., Antradienis, 23:22 val., peržiūros: 1097

Spalio 30d., Antradienį, Kauno Kolegijos mažojoje sporto salėje įvyko Įmonių lygos, D pogrupio reguliariosios rungtynės tarp: šeimininkų – „Modernitos“ ir svečių – Menų kambarys & BC „Rhino“.

Rungtynės prasidėjo apylygia abiejų ekipų kova, nors pirmi išsiveržė „Modernita“, svečiai iki pat pirmojo kėlinio pabaigos kvėpavo varžovams i nugarą. Likus kiek daugiau nei 2 pirmojo ketvirčio minutėm komandas skyrė vos 2 taškai (21:19), tačiau 11:0 spurtą surengę šeimininkai išsiveržė į priekį 13 taškų skirtumu (32:19). Paskutinę kėlinio ataką sėkmingai surengę svečiai skirtumą sumažino iki 10 – 32:22. Antrajame kėlinyje visiškai dominavo „Modernita“, varžovams leisdami pelnyti tik 10 taškų per visą kėlinį susikrovė solidų 28 taškų pranašumą – 60:32.

Antroje rungtynių pusėje keitėsi ne daug kas, po netaiklių varžovų metimų į greitą puolimą išbegė šeimininkai realizavo jiems suteiktus šansus ir toliau didino pranašumą – 91:53, po trečiojo kėlinio. Įspūdingą puolimo tempą visas rungtynes palaikę „Modernitos“ krepšininkai iškovojo 2-ąją pergalę iš eilės – 118:66 (32:22, 28:10, 31:21, 27:13).

„Modernita“ Komandos treneris Darius Špakauskas:

Rezultatas rodo, kad ir neblogai viskas, aišku varžovas ne tas, jaunimas stengėsi, noro yra, kažką pataiko, trūksta aukštų žaidėjų, sveikinam varžovus su gera kova.

ASU & Co „AgroVIS“ nepasigailėjo Menų kambarys & BC „Rhino“ (79:49) (2018 gruodžio 01 d., šeštadienis, 17:16 val.)„Best 4 You“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš Menų kambarys & BC „Rhino“ (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 18:20 val.)„Modernita“ sutriuškino „VĮ „Kelių priežiūrą“ (101:41) (2018 lapkričio 19 d., pirmadienis, 23:28 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš Menų kambarys & BC „Rhino“ (2018 spalio 31 d., trečiadienis, 19:11 val.)„Rimo & Patikima linija“ išvargo pergalę prieš „Menų kambarys & BC „Rhino“ komandą (2019 sausio 23 d., trečiadienis, 21:58 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ užtikrintai įveikė „Menų kambarys & BC „Rhino“ komandą (2019 vasario 18 d., pirmadienis, 21:15 val.)„TransUnion“ pasiekė antrą solidžią pergalę iš eilės prieš „Menų kambarys & BC „Rhino” (2018 spalio 24 d., trečiadienis, 22:39 val.)M. Čipas ištempė „Acme grupę“ į pergalę prieš „Menų kambarys & BC „Rhino“ ekipą (2018 gruodžio 16 d., sekmadienis, 16:01 val.)„Modernita“ neturėjo vargo prieš „Hidraulit“ (83:53) (2018 spalio 23 d., antradienis, 23:42 val.)„Modernita“ nepaliko vilčių „TransUnion“ komandai (2019 vasario 26 d., antradienis, 22:31 val.)