Best 4 You vs Ulmas (95:68)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 kovo 03 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Best 4 You“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Ulmą“

2019 kovo 03 d., Sekmadienis, 18:16 val., peržiūros: 670

Sekmadienį J.Dobkevičiaus gimnazijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Best 4 You“ ir svečių teisėmis atvykę „Ulmas“.

Nuo pat rungtynių pradžios „Best 4 You“ pradėjo statytis sau tvirtus pamatus pergalei, o „Ulmas“ ekipai niekaip nesisekė stabdyti varžovų greitų atakų ir po pirmo kėlinuko šeimininkai pirmavo dviženkliu pranašumu ( 27:12). Antrame ketvirtyje abiejų komandų žaidimas tapo apyligis ir aikštelės šeimininkams pavyko tik dviems taškais pasididinti atotrūkį – 48:31.

Po ilgosios pertraukos „Best 4 You“ pradėjo vėl tolti nuo varžovų ir įpusėjus kėlinukui pasiekė rekodrinį pranašumą. T.Šorius tempė „Ulmo“ ekipą ant pečių, tačiau jo pastangų buvo maža. Lemiamas kėlinukas buvo tik formalumas , kur „Best 4 You“ iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 95:68 (27:12, 21:19, 24:18, 23:19)

„Best 4 You“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš Menų kambarys & BC „Rhino“ (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 18:20 val.)„Celsis“ nesunkiai pasiekė pirmąją pergalę prieš „Ulmas“ (2018 spalio 29 d., pirmadienis, 22:23 val.)„Best 4 You“ pasiekė užtikrintą pergalę (2019 sausio 06 d., sekmadienis, 19:18 val.)Po atkaklios kovos „Best 4 You“ laimėjo bei paliko „Ulmą“ be pergalių (2018 gruodžio 10 d., pirmadienis, 22:35 val.)„Acme grupė“ panaikino 15 taškų deficitą ir iškovojo pergalę prieš „Best 4 You“ (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 18:57 val.)„Best 4 You“ atlaikė varžovų spaudimą ir iškovojo pergalę (2018 lapkričio 18 d., sekmadienis, 19:08 val.)ASU & Co „AgroVIS“ apgynė namų sienas ir iškovojo pergalę prieš „Best 4 You“ ekipą (2019 kovo 12 d., antradienis, 22:21 val.)Geriau antrąją rungtynių dalį sužaidę „Acme grupė“ iškovojo pergalę prieš „Best 4 You“ (2018 gruodžio 02 d., sekmadienis, 20:55 val.)„Acme grupė“ neturėjo vargo su „Ulmo“ ekipa (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 18:50 val.)V.Kamarūnas pelnė 60 taškų ir atvedė Menų kambarys & BC „Rhino“ į pergalę prieš „Ulmą“ (2018 lapkričio 26 d., pirmadienis, 22:36 val.)