ASU & Co „AgroVIS“ vs Menų kambarys & BC „Rhino“ (110:87)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 kovo 02 d., Šeštadienis, 14:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

ASU & Co“AgroVIS” be vargo įveikė „Menų kambarys & BC „Rhino“

2019 kovo 02 d., Šeštadienis, 15:15 val., peržiūros: 543

Kovo 2 dieną, 14:00 val., Kauno kolegijos sporto salėje susitiko “Įmonių“ lygos komandos ASU & Co“AgroVIS” (šeimininkai) ir „Menų kambarys & BC „Rhino“ (svečiai). Rungtynės baigėsi rezultatu 110:87 (27:20, 27:21, 24:26, 32:20).

Rungtynių pradžia komandoms buvo ganėtinai sėkminga. Trumpi suoleliai vertė komandas taupyti jėgas ir daugiau laiko skirti tolimiems metimams. Laimei abi komandos neblogai pradėjo mėtydamos ir per pusę kėlinio 11:9 priekyje „AgroVIS“. Iki kėlinio galo daugiau tritaškių įmetę šeimininkai laimėjo pirmąjį kėlinį rezultatu 27:20. Antrajame kėlinyje abi komandos nenorėjo paleisti varžovų. Pusę kėlinio komandos sužaidė lygiomis ir svečių komandai teko kurti naują strategiją. Po minutės pertraukėlės „AgroVIS“ komandai geriau pavyko išpildyti naują strategiją ir išsiveršti į priekį daugiau nei 10 taškų. Po dviejų kėlinių šeimininkai priekyje rezultatu 54:41.

Trečiajame kėlinyje vaizdas aikštelėje liko panašus. Komandos toliau gana taikliai mėtė tritaškius, tačiau „AgroVIS“ neketino lengvai atiduoti pergalės ir neprileido varžovų arčiau savęs. Po trijų kėlinių priekyje „AgroVIS“ rezultatu 78:67. Ketvirtojo kėlinio penktąją minutę vienas iš „Menų kambarys & BC „Rhino“ komandos gavo penktą asmeninę pražangą ir keturiese likę svečiai nepajėgė kovoti dėl pergalės. Pergalę šventė „AgroVIS“ rezultatu 110:87.

ASU & Co“AgroVIS” komandos treneris R.Rakštys: „Na tokios varžybos 5 prieš 6 reikalauja papildomos ištvermės. Bet pas varžvus daugiausia vienas žaidėjas žaidė, o pas mus daugiau komandą, tas ir lėmė pergalę.“

ASU & Co „AgroVIS“ nepasigailėjo Menų kambarys & BC „Rhino“ (79:49) (2018 gruodžio 01 d., šeštadienis, 17:16 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ užtikrintai įveikė „Menų kambarys & BC „Rhino“ komandą (2019 vasario 18 d., pirmadienis, 21:15 val.)„Rimo & Patikima linija“ išvargo pergalę prieš „Menų kambarys & BC „Rhino“ komandą (2019 sausio 23 d., trečiadienis, 21:58 val.)ASU & CO „AgroVIS“ užtikrintai įveikė „Ulmo“ ekipą (2018 gruodžio 05 d., trečiadienis, 20:09 val.)„Best 4 You“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš Menų kambarys & BC „Rhino“ (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 18:20 val.)Chaotiškose rungtynėse „Vėjų linija & Garliavos duona“ įveikė „Menų kambarys & BC „Rhino“ komandą (2018 gruodžio 17 d., pirmadienis, 21:39 val.)„Modernita“ sutriuškino Menų kambarys & BC „Rhino“ (118:66) (2018 spalio 30 d., antradienis, 23:22 val.)M. Čipas ištempė „Acme grupę“ į pergalę prieš „Menų kambarys & BC „Rhino“ ekipą (2018 gruodžio 16 d., sekmadienis, 16:01 val.)„ASU & Co „AgroVIS“ be didelio vargo nugalėjo „Vėju linija & Garliavos duona“ krepšininkus (2018 gruodžio 10 d., pirmadienis, 22:09 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš Menų kambarys & BC „Rhino“ (2018 spalio 31 d., trečiadienis, 19:11 val.)