Kauno technologijos universitetas vs TransUnion (61:78)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2019 kovo 24 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ Kauno technologijos universiteto chemijos fakultetas, Radvilėnų pl. 19, Kaunas, LT-50254

Atkakliose ir permainingose rungtynėse „TransUnion“ įveikė „Kauno technologijos universitetas“

2019 kovo 24 d., Sekmadienis, 19:05 val., peržiūros: 594

Kovo 24 d., sekmadienį, KTU chemijos fakulteto sporto salėje įvyko Įmonių lygos Didžosios taurės lemiamos rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai – „Kauno technologijos universitetas“ ir svečiai – „TransUnion“.

Rungtynės prasidėjo geresniu svečių žaidimu puolime ir pusę kėlinio jie išlaikė žaidimo vadžias savo rankose. Tik įpusėjus kėliniui šeimininkai pagaliau pradėjo užtikintai rinkti taškus ir kažkiek sumažino atsilikimą. Po to žaidimas buvo žymiai rezultatyvesnis, bet svečiai jau turėjo susirinke dviženklį pranašumą – 9:17.

Antrasis ketvertis vyko tuo pačiu scenarijumi visą ketvertį. „TransUnion“ komanda pradžiai padidindavo savo pranašumą, o tuomet geresnę atkarpą turėjo šeimininkai kurie pirmuosius taškus pelnė tik septintąją minutę, nors sunkiai jiems sekėsi, bet neleido svečiams atitrūkti daugiau nei 10 taškų. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo- 21:32.

Antroje rungtynių pusėje „Kauno technologijos universitetas“ bėdos nesibaigė, komandos puolimas buvo uždarytas, tritaškiai metimai jau skriejo pro šalį, o varžovai vis tolo. Svečiai įrodė, kad patirtis ir puikiai veikiantis žaidimas vienas prieš vieną yra pagrindinis jų ginklas. Išnaudami visa tai jie galėjo jaustis rungtynių nugalėtojais net joms nesibaigus. Ir ištiesų, skirtumas buvo pernelyg didelis, kad „Kauno technologijos universitetas“ būtų šansų atsitiesti – 33:55. Paskutinis kėlinukas vyko gana lygiai, bet užtikrintos pergalės svečiai neketino atiduoti – 61:78.

„TransUnion“ komandos treneris T.Konovalovas: Pergalę atnešė gera gynyba.

„TransUnion“ įtemtoje kovoje palaužė „Kauno technologijos universitetas“ krepšininkus (2019 kovo 17 d., sekmadienis, 19:06 val.)„KTK ‒ Enerstena“ vs „Kauno technologijos universitetas“ (55:72) (2018 gruodžio 18 d., antradienis, 23:26 val.)Permainingose rungtynėse Kauno technologijos universitetas įveikė Brentex Trailer & Partner (66:64) (2018 spalio 24 d., trečiadienis, 23:00 val.)Po permainingos kovos „TransUnion“ įveikė „Hidraulit“ ir iškovojo ketvirtą pergalę paeiliui (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 16:21 val.)„TransUnion“ įveikė „KTK ‒ Enerstenos“ ekipą (2019 sausio 22 d., antradienis, 19:35 val.)Puikų puolimą pademonstravęs „Kauno technologijos universitetas“ palaužė besispardžiusią „Fredą“ (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 18:57 val.)„Hipocredit.lt“ įrodė savo pranašumą prieš „Kauno technologijos universiteto“ krepšininkus (2019 vasario 10 d., sekmadienis, 19:47 val.) „Kauno technologijos universitetas“ neturėjo vargo su „Freda“ (2019 vasario 19 d., antradienis, 22:14 val.)„Modernita“ antroje rungtynių pusėje įveikė „KTU“ (2019 vasario 24 d., sekmadienis, 18:23 val.)Po atkaklios kovos „Modernita“ įveikė „TransUnion“ ekipą (2018 lapkričio 06 d., antradienis, 22:01 val.)