Rimo & Patikima linija vs Artstone (53:103)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 11 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ Garliavos Jonučių gimnazija, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

„Rimo & Patikima linija“ tik ketvirtį priešinosi „Artstone“ komandai

2018 lapkričio 11 d., Sekmadienis, 19:16 val., peržiūros: 1001

Sekmandienį, lapkričio 11-ąją dieną,Garliavos „Jonučių“ gimnazijojre buvo sužaistos KKL Įmonių lygos, „Xiaomi“ pirmenybių, A pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų – „Rimo & Patikima linija“ ir svečių „Arstone“ komandos.

Rungtynėse prasidėjo gana nerezultatyviai, abi komandos sunkiai rinko taškus, o sužaidus kiek daugiau nei pusę kėlinio rezultatas buvo lygus (8:8). Likusį kėlinio laiką žaidimas ir toliau vyko lygiai, tačiau svečiai šiek tiek geriau užbaigė ketvirtį ir išsiveržė į priekį – 16:19. Antrasis kėlinukas prasidėjo abiejų komandų apsišaudymais tolimais metimais. „Artstone“ krepšininkai padidino žaidimo tempą, pradėjo organizuoti greitesnes atakas, o šeimininkai nebeatlaikė varžovų užduoto tempo. Svečiai sužaidė gerą atkarpą puolime ir netrukus įgijo dviženklį pranašumą, kuris prieš ilgąją pertrauką išaugo iki 16-os taškų – 32:48.

Po pertraukos šeimininkai ir toliau sunkiai rinko taškus, o ir gynyboje „Rimo & Patikima linija“ turėjo daug bėdų. „Artstone“ krepšininkai pagavę savo žaidimo bangą vis didino pranašumą ir pradėjo triuškinti savo varžovus – 46:74. Ketvirtasis ketvirtas kėlinukas šioje rungtynėse buvo tik formalumas – niekam nekilo klausimų kas laimės šias rungtynes. Vienintėlis neatsakytas klausimas buvo ar pavyks svečiams pelnyti 100-ą taškų, bet likus žaisti pusantros minutės T.Nausėdas dvitaškiu pelnė 100-ąjį tašką. Rungtynes rezultatu 53:103 (16:19, 16:29, 14:26, 7:29) laimėjo „Artstone“.

„Rimo & Patikima linija“ turėjo pripažinti „Celsio“ pranašumą (2019 kovo 19 d., antradienis, 23:23 val.)„Rimo & Patikima linija“ išvargo pergalę prieš „Menų kambarys & BC „Rhino“ komandą (2019 sausio 23 d., trečiadienis, 21:58 val.)„Rimo & Patikima linija“ įveikė „Alainą“ (2018 spalio 28 d., sekmadienis, 22:21 val.)„Alaina“ komandai nepavyko pasipriešinti „Artstone“ ekipai (2018 lapkričio 05 d., pirmadienis, 22:50 val.)„Rimo & Patikima linija“ įtikinamai įveikė savo varžovus (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 18:15 val.)„Rimo & Patikima linija“ įveikė „Ulmo“ ekipą ir paliko pastaruosius be pergalių (2018 gruodžio 17 d., pirmadienis, 22:50 val.)Permainingose rungtynėse „Rimo & Patikima linija“ įveikė „Best 4 You“ (90:86) (2019 vasario 24 d., sekmadienis, 19:21 val.)Lyderių akistatoje ‒ „Coca – Cola“ pergalė prieš „Artstone“ (2018 lapkričio 21 d., trečiadienis, 20:18 val.) Rimo & Patikima linija savos sienos nepadėjo, pergale džiaugėsi ASU & Co „AgroVIS“. (2019 vasario 12 d., antradienis, 01:36 val.)„Coca-Cola“ aštuntfinalį pradėjo įtikinama pergale prieš „Artstone“ (2019 kovo 18 d., pirmadienis, 21:28 val.)