Rimo & Patikima linija vs ASU & Co „AgroVIS“ (67:72)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 10 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ Garliavos Jonučių gimnazija, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

Rimo & Patikima linija savos sienos nepadėjo, pergale džiaugėsi ASU & Co „AgroVIS“.

2019 vasario 12 d., Antradienis, 01:36 val., peržiūros: 622

Sekmadienio vakarą Įmonių lygoje ginklus surėmė aikštelės šeimininkai Rimo & Patikima linija bei svečiai ASU & Co „AgroVIS“. Susitikimą sėkmingiaupradėjo svečiai, kurie po D.Laurinavičius dvitaškio su pražanga jau antrąją minutę pirmavo 1:5, tačiau tai truko neilgai. Komandiškai žaisdami šeimininkai netruko ne tik išlyginti, bet ir persverti santykio savo naudai, o įsibėgėję L.Ratautas ir K.Budzeika tempdami savo komandos puolimą netruko atitolti ir po pirmojo ketvirčio jau pirmavo 24:15. Prasidėjus antrajam ketvirčiui E.Eičas tolimu metimu didino savo komandos pranašumą iki dviženklio ir kai jau atrodė, kad šeimininkai nutuls taip visiškai nemanė ASU & Co „AgroVIS“ vyrukai, kurie po sėkmingai sužaistos atkarpos ir D.Laurinavičius dvitaškio su pražanga likus minutei tirpdė varžovų persvarą iki keturių 33:29. Per likusį laiką pasižymėjo tik dvi baudas sumetęs M.Mikšys ir komandos ilsėtis ėjo 35:29 pirmaujant Rimo & Patikima linija.

Trečiajame ketvirtyje vaizdas aikštelėję nesikeitė ir toliau pirmavo šeimininkai nors skirtumas tarp komandų niekad nebepakilo iki dviženklio. Likus 4 minutes iki kėlinuko pabaigos 47:40 priekyje buvo Rimo & Patikima linija, tačiau padrika pabaiga leido svečiams ir toliau kvėpuoti į nugaras bei priartėti iki dar didesnę intrigą inešančio skirtumo 49:47. Lyg to būtų maža ketvirtą ketvirtį svečiai pradeda lygindami rezultatą. Visas ketvirtasis ketvirtis vyksta taškas į tašką kol galiausiai likus 35 sekundes ir atsiliekant 1 tašku prie baudų metimo linijos stojo ASU & Co „AgroVIS“ žaidėjas D.Laurinavičius. Vis gi šio vaikino ranka kartą sudreba o likusios dvi atakos baigiasi nesėkmingai ir komandoms tenka žaisti pratęsimą. Jame kiek sėkmingiau jau atrodo svečiai, kurie atrodo įjungė „antrąjį kvėpavimą“ ir solidžiai gindamiesi, bei karts nuo karto užpuldami pradeda kontroliuoti varžybų pabaigą. Keletas sėkmingų atakų ir dar nesėkmingi desperatiški šeimininkų metimai galutiniam rezultate leidžia pergalę švesti ASU & Co „AgroVIS“ ekipai 67:72.

ASU & Co „AgroVIS“ kolektyvas džiaugėsi pelnyta pergale lygių varžovų dvikovoje.

Rimo & Patikima linija savoje arenoje nesėkmingai priėmė Acme grupė vyrus (2019 vasario 17 d., sekmadienis, 18:13 val.)„Rimo & Patikima linija“ turėjo pripažinti „Celsio“ pranašumą (2019 kovo 19 d., antradienis, 23:23 val.)„Rimo & Patikima linija“ tik ketvirtį priešinosi „Artstone“ komandai (2018 lapkričio 11 d., sekmadienis, 19:16 val.)„Rimo & Patikima linija“ įveikė „Alainą“ (2018 spalio 28 d., sekmadienis, 22:21 val.)BC „Bitdefender“ neatsilaikė prieš ASU & Co „AgroVIS“ (57:61) (2018 lapkričio 18 d., sekmadienis, 23:19 val.)„Adma“ išvargo pergalę prieš ASU & Co „AgroVIS“ krepšininkus (2018 lapkričio 20 d., antradienis, 21:00 val.)Trečiajame kėlinyje subyrėję „Best 4 You“ turėjo pripažinti ASU & Co „AgroVIS“ pranašumą (2019 kovo 10 d., sekmadienis, 18:29 val.)„Rimo & Patikima linija“ išvargo pergalę prieš „Menų kambarys & BC „Rhino“ komandą (2019 sausio 23 d., trečiadienis, 21:58 val.)„Rimo & Patikima linija“ įtikinamai įveikė savo varžovus (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 18:15 val.)„Rimo & Patikima linija“ įveikė „Ulmo“ ekipą ir paliko pastaruosius be pergalių (2018 gruodžio 17 d., pirmadienis, 22:50 val.)