Remza & Langvila vs Festo (57:69)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 13 d., Trečiadienis, 19:30 val. @ Šv. Kazimiero pagrindinė mokykla, Vandžiogalos g. 51, Kaunas, LT-47416

„Festo“ per paskutines minutes susitvarko su „Remza ‒ Langvila“

2019 vasario 13 d., Trečiadienis, 22:02 val., peržiūros: 605

Vasario 13 dieną, Šv. Kazimiero pagrindinės mokyklos sporto salėje vyko įmonių lygos, mažosios taurės rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai „Remza – Langvila“ bei „Festo“.

Pirmasis kėlinys klostėsi lygiai, abi komandos rodė gerą pataikymą dvitaškio zonoje, panaši tapo ir atkovotų kamuolių statistika. „Festo“ išsiveržė į priekį tik dviejų pataikytų tritaškių dėka (18:16). Antrajame kėlinyje „Remza – Langvila“ labai gerai išnaudojo puolėją K. Kvedaravičių, kuris visus savo taškus pelnė baudos aikštelėje ir pridarė daug vargo savo varžovams. Visgi „Festo“ atsakė tuo pačiu. Metusi tik vieną tritaškį, narstė priešininkų gynybą aštriais prasiveržimais ir po dviejų kėlinių persvara išaugo dar 2-iem taškais (35:31). Po pertraukos grįžę „Festiečiai“ atrodė susikaustę – 3 greitos klaidos ir trečiojo kėlinio viduryje rezultatas jau „Remza – Langvila“ naudai (41:39). Vis dėlto atsiliekantieji nepalūžo, pradėjo rinkti taškus (48:49).

Rungtynių įtampai nusikėlus į lemiamą ketvirtį, nė viena komanda nenorėjo pralaimėti bei visomis jėgomis siekė pergalės. Likus 5 minutėms iki rungtynių pabaigos rezultatas lygus 56:56. Rungtynių lūžis įvyko 8- ąją minutę : „Festo“ komandos kapitonas E.Kumža smeigia tritaškį su pražanga ir palaužia varžovus psichologiškai. Kelios taiklios baudos ir dar vienas taiklus tritaškis nusprendžia rungtynių baigtį. „Remza – Langvila“ – “Festo“ 57:69 (16:18, 15:17, 18:13, 8:21)

Rezultatyviausi rungtynių žaidėjai :

„Hipocredit.lt“ nesunkiai susitvarkė su „Remza & Langvila“ krepšininkais (2018 lapkričio 21 d., trečiadienis, 20:48 val.)„Telia“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš „Remza & Langvila“ (2019 vasario 24 d., sekmadienis, 23:27 val.)Kovoje iki paskutinių sekundžių pergalė atiteko „Remza & Langvila“ krepšininkams (2019 sausio 23 d., trečiadienis, 21:50 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Remza & Langvila“ (2018 lapkričio 14 d., trečiadienis, 20:51 val.)„Adma“ įrodė savo pranašumą prieš „Remza & Langvila“ krepšininkus (2018 spalio 30 d., antradienis, 20:41 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ įveikė „Remza & Langvila“ ekipą (2018 gruodžio 13 d., ketvirtadienis, 21:30 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ išlygino serijos su „Remza & Langvila“ rezultatą (2019 kovo 21 d., ketvirtadienis, 21:31 val.)„Festo“ pergalei pasiekti prireikė pratęsimo (2018 gruodžio 02 d., sekmadienis, 16:38 val.)„Festo“ namuose neprilygo „Modernita“ snaiperiams (2018 lapkričio 20 d., antradienis, 22:27 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ lemiamose rungtynėse palaužė „Remzą & Langvilą“ (2019 kovo 28 d., ketvirtadienis, 21:33 val.)