Remza & Langvila vs ASU & Co „AgroVIS“ (68:58)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 14 d., Trečiadienis, 19:30 val. @ Šv. Kazimiero pagrindinė mokykla, Vandžiogalos g. 51, Kaunas, LT-47416

Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Remza & Langvila“

2018 lapkričio 14 d., Trečiadienis, 20:51 val., peržiūros: 724

Lapkričio 14 dieną, 19:30 val., Šv. Kazimiero mokyklos sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos komandos „Remza & Langvila“ (šeimininkai) ir ASU & Co „AgroVIS“ (svečiai). Nors „Remza & Langvila“ prastokai pradėjo rungtynes, tačiau po ilgosios pertraukos nepastebimai perėmė iniciatyvą ir laimėjo susitikimą rezultatu 68:58 (16:21, 20:15, 14:11, 18:11).

Rungtynes kiek geriau pradėjo svečiai, kurie greitai pabėgo tolyn, tačiau „Remza & Langvila“ vis lipo jiems ant kulnų. Vis tik antrojo kėlinuko metu po tikslių tritaškių serijos ASU & Co „AgroVIS“ dar kartą spurtavo ir pirmą kartą rungtynėse nutolo per dviženklį taškų atstumą. Šeimininkai paprašė pertraukėlės, o po jos jų žaidimo kreivė tik kilo aukštyn, o skirtumas palaipsniui tirpo, kol paskutinės kėlinio atakos metu jie išlygino rezultatą ir ilgoji pertrauka prasidėjo esant lygybei 36:36.

Antroje rungtynių dalyje žaidimas buvo itin permainingas, kelis kartus keitėsi pirmaujanti ekipa, o komandos vis dažniau klydo, padaugėjo pražangų. Vis tik rungtynėms artėjant link pabaigos šeimininkai vis dažniau rasdavo progų užbaigti atakas iš po krepšio ir tai leido skirtumui išaugti. Nors ASU & Co „AgroVIS“ ekipa dar kabinosi į rungtynes tolimais metimais, tačiau „Remza & Langvila“ atsilaikė ir iškovojo pergalę rezultatu 68:58.

Žilvinas Zakrasas („Remza & Langvila“):

„labai džiugu, kad komanda kovojanti ir norinti laimėti. O pergalę pasiekti pirmiausia padėjo darbas gynyboje, nes dabar užpulti moka visi.“

„Telia“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš „Remza & Langvila“ (2019 vasario 24 d., sekmadienis, 23:27 val.)Kovoje iki paskutinių sekundžių pergalė atiteko „Remza & Langvila“ krepšininkams (2019 sausio 23 d., trečiadienis, 21:50 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ įveikė „Remza & Langvila“ ekipą (2018 gruodžio 13 d., ketvirtadienis, 21:30 val.)„Festo“ per paskutines minutes susitvarko su „Remza ‒ Langvila“ (2019 vasario 13 d., trečiadienis, 22:02 val.)Atkaklioje kovoje „Remza & Langvila“ palaužė „Alaina“ (2019 sausio 21 d., pirmadienis, 22:44 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ lemiamose rungtynėse palaužė „Remzą & Langvilą“ (2019 kovo 28 d., ketvirtadienis, 21:33 val.)„Adma“ įrodė savo pranašumą prieš „Remza & Langvila“ krepšininkus (2018 spalio 30 d., antradienis, 20:41 val.)Antroje rungtynių pusėje „KTK ‒ Enerstena“ įrodė pranašumą prieš „Remza & Langvila“ ekipą (2018 lapkričio 20 d., antradienis, 19:39 val.)„Požeminės linijos ‒ POLI“ pergalę pasiekė po pratęsimo (2018 spalio 24 d., trečiadienis, 21:26 val.)Puikiai sužaista antroji rungtynių dalis nulėmė „Remza & Langvila“ ekipos pergalę (2019 sausio 30 d., trečiadienis, 21:48 val.)