Telia vs ASS Endress + Hauser (72:90)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 spalio 31 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„ASS Endress + Hauser“ nesunkiai įveikė „Telia“ ekipą

2018 spalio 31 d., Trečiadienis, 20:31 val., peržiūros: 820

TrečIadienį Kauno kolegijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Telia“ ir svečių teisėmis atvykę „ASS Endress + Hauser“.

Rungtynės prasidėjo „ASS Endress + Hauser“ spurtu , kur susikrovė saugų pranašumą ir išsaugojo iki kėlinuko pabaigos ( 11:22). Antrasis ketvirtis prasidėjo „Telia“ atsigavimo puolime, tačiau šeimininkams sunkiai sekėsi tvarkytis gynyboje ir „ASS Endress + Hauser“ atstatė turėtą pranašumą. Likus žaisti tris minutes ekipos apsikeitė sėkmingomis atkarpomis – 33:40.

Po ilgosios pertraukos „Telia“ įjungė aukštesnę pavarą ir svečiai buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę. Vis dėlto, „ASS Endress + Hauser“ ketvirčio pabaigoje surengė greitų atakų spurtą ir pranašumą pasididino iki 19 taškų ( 48:67). Ketvirtame ketvirtyje „Telia“ dar bandė vytis varžovus, tačiau „ASS Endress + Hauser“ atlaikė šeimininkų šturmą ir iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 72:90 (11:22, 22:18, 15:27, 24:23)

Po laimėtų rungtynių „ASS Endress + Hauser“ ekipos treneris, A.Šalaševičius, teigė:

„Negausiai susirinkome. Sunku buvo žaisti, tačiau individualus meistriškumas vėl nulėmė pergalę.“

„ASS Endress + Hauser“ lengvai patiesė „Hidraulit“ ekipą (2019 sausio 30 d., trečiadienis, 21:35 val.)„ASS Endress + Hauser“ užtikrintai įveikė „Artstone“ krepšininkus (2019 vasario 17 d., sekmadienis, 17:07 val.)„ASS Endress + Hauser“ sutriuškino „Hidraulit“ (94:69) (2019 vasario 24 d., sekmadienis, 16:34 val.)„ASS Endress + Hauser“ susitvarkė su „Brentex Trailer & Partner“ (2018 lapkričio 21 d., trečiadienis, 22:27 val.) „ASS Endress + Hauser“ turėjo pripažinti „Norvelinos“ pranašumą (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 18:50 val.)„ASS Endress + Hauser“ pasiekė užtikrintą pergalę (2019 vasario 10 d., sekmadienis, 17:50 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ nesunkiai įveikė „Telia“ (2018 spalio 22 d., pirmadienis, 20:42 val.)„ASS Endress + Hauser“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Coca ‒ Cola“ (2018 gruodžio 16 d., sekmadienis, 21:54 val.)„Acme Grupė“ įveikė „Telios“ ekipą ir žengia toliau (2019 kovo 24 d., sekmadienis, 15:38 val.)„Modernita“ nesunkiai įveikė aštuntfinalio barjerą (2019 kovo 15 d., penktadienis, 22:03 val.)