Rapala vs Coca-Cola (107:71)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2018 kovo 15 d., Ketvirtadienis, 20:45 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„Rapala“ atkrintamųjų rungtynių etapą pradėjo nesunkia pergale prieš „Coca-Cola“

2018 kovo 15 d., Ketvirtadienis, 23:17 val., peržiūros: 697

Vėlų ketvirtadienio vakarą „​Kauno švaros“​ sporto salėje pirmąjį Įmonių lygos Didžiosios taurės aštuntfinalio tarpusavio mačą sužaidė „Rapala“ (šeimininkai) ir „Coca-Cola“​ (svečiai). Užtikrintai pirmąjį ketvirtį sužaidę šeimininkai užtikrintai pradėjo aštuntfinalio seriją.

​Pirmasis rungtynių ketvirtis pasižymėjo ryškia „Rapala“​ krepšininkų iniciatyva. Spurtuodami 9:0, jie privertė oponentus nieko nelaukiant imti pirmąją minutės pertraukėlę, po kurios pavyko pelnyti pirmuosius taškus. Šeimininkai įspūdingu tempu tolo nuo svečių. O pastarųjų gretose savo komandą į priekį tempė V.Stočkus, beveik vien tolimais metimais pelnydamas 14 taškų iš 16 pelnytų per pirmąsias 10 minučių. Po pirmojo kėlinio – 35:16.

​Antrajame kėlinyje žaidimo tempas išliko panašus. „Rapala“​ toliau nesustabdomai rinko taškus. Komandos lyderis J.Pavlavičius puikiai žaidė po krepšiu – po jo sėkmingo 2+1 šeimininkai išsiveržė į priekį 22 taškų skirtumu (47:25). Svečiai stengėsi stabdyti varžovus, tačiau tai ne itin sekėsi. Komandos ilgąją pertrauką pasitiko rezultatui esant 57:36.

​Trečiasis rungtynių kėlinys buvo itin švarus. Abi komandos gynėsi pagal taisykles, todėl nebuvo mestas nei vienas baudos metimas. Šeimininkai ketvirtį pradėjo spurtu 13:0 (70:39), kurio pagrindinis herojus buvo V.Adomaitis, įmetęs net 7 taškus. „Coca-Cola“ ieškodami už ko užsikabinti, atrado M. Šmigelską, kuris besibaigiant kėliniui pataikė 2 tolimus šūvius iš eilės. Rezultatas po 3 kėlinių – 77:51.

Paskutinysis rungtynių kėlinys tebuvo formalumas. Nors net neįpusėjus kėliniui, svečiai spurtavo 8:0, tai padėjo jiems priartėti tik iki 20 taškų skirtumo, o to akivaizdžiai neužteko. „Rapala“​ į oponentų spurtą atsakė tuo pačiu. Po taiklaus I. Krukonio („Rapala“) tritaškio komandas jau skyrė daugiau nei 30 taškų (93:62). Išlaikydami tokį pranašumą „Rapala“​ krepšininkai įsirašė į savo sąskaitą pergalę rezultatu 107:71.

G. Mickevičiaus („Rapala“​) komentaras po pergalės:
„​Tai nebuvo pačios sunkiausios varžybos. Bet buvo ką veikti, tą pranašumą iš karto susikrauti nėra taip lengva. Bet viskas pasisekė.“​ Apie atkrintamųjų rungtynių etapo tikslus žaidžiantysis treneris juokavo: „​Mūsų planas – ​kai tik atšils orai, visiems važiuoti žvejot.“

Paskutiniai komentarai (3 iš 4)

speed232018 kovo 20 d., 16:41 val.
Patikrinkit kkml lyga ar minetas zaidejas zaide ir bus aisku ar buvo traumuotas ar ne, ar tai tik rastelis is daktaro.

ciuvas2018 kovo 16 d., 10:10 val.
Gal galima sužinoti kokiam tiksliam laikotarpiui buvo traumuotas?
Anonimas2018 kovo 16 d., 10:04 val.
Krukonis pateike pazyma del traumos pagal visus nuostatu reikalavimus.
„Rapala“ sezoną pradėjo pergale prieš „Vilmistą“ (2017 spalio 19 d., ketvirtadienis, 22:31 val.)„Rapala“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Lemorą“ (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 16:27 val.)„Rapala“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Modesta“ (2017 lapkričio 04 d., šeštadienis, 17:55 val.)„Ryterna“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Coca-Cola“ (2018 sausio 24 d., trečiadienis, 19:37 val.)„Rapala“ Įmonių lygos Didžiosios taurės pusfinalį pradėjo užtikrinta pergale prieš „RVG baldus“ (2018 balandžio 12 d., ketvirtadienis, 22:50 val.)„Slepikas Motorsport“ antroje rungtynių pusėje dominavo ir įveikė „Coca-Cola“ (2018 vasario 04 d., sekmadienis, 22:44 val.)Vos penkiese žaidę „Omegos“ krepšininkai neturėjo jokių šansų prieš „Coca-Cola“ (2018 sausio 21 d., sekmadienis, 21:03 val.)​Antroje rungtynių pusėje „Callcredit“ įveikė „Coca-Cola“ komandą (2018 sausio 28 d., sekmadienis, 21:29 val.)„RVG Baldai“ įrodė savo pranašumą prieš „Coca-Cola“ krepšininkus (2018 vasario 18 d., sekmadienis, 21:22 val.)„Rapala“ įrodė savo pranašumą prieš „Padangynas.lt“ (2018 sausio 26 d., penktadienis, 00:23 val.)