Enerstena vs Best 4 You (52:47)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 gruodžio 03 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Atkaklių rungtynių pabaigoje „Enerstena“ įveikė „Best 4 You“ komandą

2017 gruodžio 03 d., Sekmadienis, 21:06 val., peržiūros: 716

Gruodžio 3 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Enerstena“ priemė svečius „Best 4 You“ komandą. „Enerstena“ iki šių rungtynių buvo pralaimėję penkis kartus, o „Best 4 You“ sąskaitoje buvo dvi pergalės ir penki pralaimėjimai.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė nerezultatyviai, o pirmus keturis taškus pelnė „Enerstena“ (4:0). Įpusėjus ketvirtai minutei pirmus taškus pelnė „Best 4 You“, o netrukus svečiai rezultatą išlygino (4:4). Vėliau komandos žaidė taškas į tašką, o sužaidus pirmas 10 minučių komandas skyrė du taškai (10:8).

Antro kėlinio pradžioje skirtumas padidėjo iki keturių taškų (12:4). Vėliau penkis taškus be atsako pelnė „Best 4 You“ (12:13). Penktą minutę spurtą pradėjo „Enerstena“, kuri septintą minutę jau turėjo septynių taškų persvarą (22:15). Visgi kėlinio pabaigą geriau sužaidė „Best 4 You“, palikusi varžovams dviejų taškų persvarą (25:23).

Trečio kėlinio pirmomis minutėmis komandos sunkiai rinko taškus. Trečią minutę rezultatas buvo lygus (26:26). Vėliau jis buvo 28:28. Nerezultatyviai vykusiame kėlinyje šiek tiek geriau žaidė „Best 4 You“, kuriems pavyko gale kėlinio įgyti keturių taškų persvarą (31:35).

Ketvirtame kėlinyje komandos atkakliai kovojo, o baigiantis pirmai kėlinio pusei „Enerstenos“ pranašumas padidėjo iki šešių taškų (43:37). Visgi kėlinio pabaigoje aštuonis taškus be atsako pelnė M.Maslenikovas, po kurių svečiai pirmavo. Kėlinio pabaigoje „Enerstena“ rezultatą išlygino (45:45).

Pratęsimo pradžioje du taškus pelnė „Best 4 You“, bet tai buvo vieninteliai svečių taškai pratęsime. Netrukus „Enerstena“ pasivijo varžovus ir vėliau išsiveržę į priekį įveikė juos rezultatu 52:47. Tai buvo pirma „Enerstenos“ pergalė, o „Best 4 You“ pralaimėjo šeštą kartą.

„Enerstenos“ treneris K.Gudeliauskas: „Labai norėjome šiandien iškovoti pirmą pergalę sezone, labai stengėmės. Nors nedaug mūsų šiandien susirinko, bet svarbiausia pavyko pasiekti pergalę.“

Antroje aštunfinalio rungtynėse „Lemora“ antrą kartą įveikė „Best 4 You“ komandą (2018 kovo 25 d., sekmadienis, 20:40 val.)„Remza & Langvila“ rungtynių pabaigoje įveikė „Best 4 You“ (2017 lapkričio 09 d., ketvirtadienis, 22:38 val.)Nuo rungtynių pradžios pirmavę „Kesko Senukai“ įveikė „Enerstenos“ ekipą (2018 vasario 11 d., sekmadienis, 21:30 val.)Visas rungtynes atsilikinėjusi „Omega“ pavogė pergalę iš „Best 4 You“ (2017 lapkričio 15 d., trečiadienis, 22:34 val.)Po atkaklios kovos pergalę pasiekė „Best 4 You“ (2017 lapkričio 26 d., sekmadienis, 19:49 val.)Ketvirtame kėlinyje „Artstone“ įveikė „Enersteną“ (2017 gruodžio 17 d., sekmadienis, 20:43 val.)„Enerstena“ užtikrintai įveikė „Celsį“ (63:47) (2018 vasario 20 d., antradienis, 23:48 val.)Nerezultatyvių rungtynių pabaigoje „Dakra ‒ GAGA Studio“ palaužė „Enersteną“ (2018 sausio 28 d., sekmadienis, 22:14 val.)Nepajėgiausios sudėties žaidusi „Enerstena“ patiesė „Modesta“ ekipą (2018 kovo 07 d., trečiadienis, 20:14 val.) Best 4 You tik pačioje rungtynių pabaigoje nusileido Dakra ‒ GAGA Studio (2018 kovo 04 d., sekmadienis, 21:08 val.)