Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai vs Omega (49:61)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2018 balandžio 22 d., Sekmadienis, 19:10 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Pirmose pusfinalio rungtynėse „Omega“ nesunkiai įveikė „Festo & IT-Taškas.lt kompiuterius“

2018 balandžio 22 d., Sekmadienis, 21:32 val., peržiūros: 1128

Balandžio 22 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Xiaomi“ pirmenybių Mažosios taurės rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ priemė svečius „Omegą“. Tai buvo pirmos pusfinalio serijos iki dviejų pergalių rungtynės.

Rrungtynių pradžioje komandos apsikeitė taikliais metimais ir sužauidus beveik keturias minutes rezultatas buvo lygus (4:4). Vėliau septynis taškus be atsako pelnė „Omega“ (4:11). Septintą minutę „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ prisivijo varžovus (9:11). Visgi kėlinio pabaigoje aštuonis taškus be atsako pelnė „Omega“ (9:19).

Antro kėlinio pirmomis minutėmis komandos keitėsi taikliais metimais. Įpusėjus šeštai minutei komandas skyrė septyni taškai (16:23). Vėliau aštuonis taškus be atsako pelnė „Omega“ (16:31). Paskutinę kėlinio minutę komandos sužaidė lygiai (20:35).

Trečio kėlinio pirmoje pusėje komandos žaidė ypač nerezultatyviai. Įpusėjus kėliniui komandos buvo pelniusos tik po tris taškus (23:38). Antroje kėlinio pusėje komandos atakavo geriau, o „Omegai“ pavyko padidinti persvarą iki 18 taškų (30:48).

Ketvirto kėlinio pirmomis minutėmis komandos keitėsi taikliais metimais, o prasidėjus antrai kėlinio pusei komandas skyrė 21 taškas (36:57). Aštuntą minutę „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ sumažino varžovų persvarą iki 13 taškų (44:57). Rungtynių pabaigoje „Omega“ varžovams neleido atkūrti intrigos ir laimėjo pirmas rungtynes rezultatu 49:61. „Omega“ pirmauja serijoje iki dviejų pergalių rezultatu 1:0.

„Omegos“ žaidėjas G.Naikauskas: „Mes ruošiamės šioms rungtynėms žaisdami prieš kitus varžovus keletą savaičių :). Atėjome susikaupę, atėjome laimėti ir norim į finalą.“

Sezono starte „SD Ranga“ nepasigailėjo „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ komandos (2017 spalio 17 d., antradienis, 22:09 val.)„Omega“ antrą kartą įveikė „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ ir pateko į finalą (78:60) (2018 balandžio 25 d., trečiadienis, 21:44 val.)Trečiose aštuntfinalio rungtynėse „Omega“ atsilaikė prieš „Bitdefender ‒ Altacom“ (91:85) (2018 kovo 29 d., ketvirtadienis, 23:54 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ įveikė „Lemorą“ (2017 gruodžio 17 d., sekmadienis, 20:59 val.)„Kauno technologijos universitetas“ pratęsime palaužė „Festo & IT-Taškas.lt kompiuterius“ (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 22:25 val.)Įtemptose rungtynėse „Omegos“ pergalė prieš „Artstone“ (2018 sausio 29 d., pirmadienis, 23:34 val.)„Telia“ nepasipriešino svarbią pergalę iškovojusiems „ Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ komandai (2018 kovo 04 d., sekmadienis, 21:03 val.)„Ryterna“ nesunkiai įveikė „Omegą“ (2018 vasario 14 d., trečiadienis, 23:20 val.)Visas rungtynes atsilikinėjusi „Omega“ pavogė pergalę iš „Best 4 You“ (2017 lapkričio 15 d., trečiadienis, 22:34 val.) „Omega“ nesunkiai susitvarkė su „Callcredit“ (2018 kovo 04 d., sekmadienis, 18:19 val.)