Best 4 You vs Celsis (45:65)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 spalio 30 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Negausiai susirinkęs „Celsis“ pasiekė užtikrintą pergalę

2016 spalio 30 d., Sekmadienis, 22:14 val., peržiūros: 1117

Sekmadienį, spalio 30 dieną, J.Dobkevičiaus pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „Įmonių“ lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, C pogrupio rungtynės, tarp vietos „Best 4 You“ ir svečių „Celsio“ ekipų. Nors ir negausiomis pajėgomis „Celsio“ krepšininkai nuo pat pradžių išsiveržė į priekį ir išlaikę iniciatyvą iki rungtynių pabaigos pasiekė pergalę rezultatu 45:65 (11:12, 10:17, 12:19, 12:17).

Nors ir negausiai susirinkę, tačiau „Celsio“ žaidėjai iškart griebė jautį už ragų ir surinkę šešis taškus iš eilės išsiveržė į priekį. Ilgai netrukus aikštės šeimininkai deficitą sumažino iki minimumo. Antrame kėlinuke „Best 4 You“ trumpam išsiveržė į priekį, tačiau ilgai nesnaudę „Celsio“ žaidėjai surengė spurtą 0:8 ir susigrąžino iniciatyvą į savo rankas. Vienu momentu šeimininkams dar buvo pavykę rezultatą išlyginti, tačiau prieš pat ilgąją pertrauką spurtą 0:7 sužaidę svečiai skirtumą tarp komandų padidino iki aštuonių taškų. 21:29.

Po ilgosios pertraukos abiejų ekipų žaidimas kiek bangavo ir įnešė šiokį tokį chaosą, tačiau pirmieji ledus pralaužė aikštės šeimininkai, po kurių sėkmingos atkarpos skirtumas tarp komandų ištirpo iki aštuonių taškų. Vis tik, pačiu laiku susiėmę „Celsio“ krepšininkai ir vėl žymiai solidžiau užbaigė ketvirtį bei susigrąžino dviženklę persvarą. Paskutinės ir lemiamos rungtynių dalies eigoje ir toliau dominavę svečių ekipos žaidėjai tik dar labiau didino atotrūkį, ko pasekoje pasiekė užtikrintą pergalę rezultatu 45:65.

Po nesėkmės Vilius Lincevičius kalbėjo: „Komanda yra taip sustatyta, jog trūksta metikų...pataikančių. Dar tik pirmos rungtynės, esame be treniruočių, tai čia taip ir gaunasi“.

„Best 4 You“: Tomas Lincevičius – 8 tšk. (11 atk. kam.), Mantas Maslenikovas – 8 tšk., Lukas Balasevičius – 7 tšk.

„Celsis“: Gediminas Pečkaitis – 20 tšk. (11 atk. kam.), Mantas Valatkevičius – 17 tšk. (5 perimt. kam.), Tomas Valatkevičius – 13 tšk. (8 išpr. praž.)

„Best 4 You“ pasiekė pirmąją pergalę šiame sezone (2016 gruodžio 03 d., šeštadienis, 21:03 val.)Permainingose rungtynėse „Celsis“ įveikė traumų išretintą „RVG“ komandą (2016 gruodžio 07 d., trečiadienis, 01:07 val.)„Celsis“ dar kartą užtikrintai įveikė „Kauno švarą“ bei žengė į finalą (2017 balandžio 25 d., antradienis, 00:49 val.)Ketvirtame kėlinyje dominavęs „Celsis“ įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2017 balandžio 02 d., sekmadienis, 20:45 val.)Pirmose pusfinalio rungtynėse „Celsis“ lengvai įveikė „Kauno švarą“ (2017 balandžio 18 d., antradienis, 22:12 val.)„Celsis“ įveikė „Rapalą“ (2017 sausio 02 d., pirmadienis, 22:14 val.)„Ryterna“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su „Best 4 You“ krepšininkais (2016 lapkričio 23 d., trečiadienis, 20:19 val.)„Celsis“ nepersistengė rungtynėse prieš „ASU & Co „AgroVIS“ (2016 lapkričio 29 d., antradienis, 23:14 val.)„Celsis“ nesukiai įveikė ASU & CO „AgroVIS“ komandą (2016 gruodžio 17 d., šeštadienis, 14:49 val.)„Celsis“ tik paskutinėmis sekundėmis įveikė „Kauno švaros“ ekipą (2017 sausio 31 d., antradienis, 22:14 val.)