Celsis vs automokykla.lt (82:80)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 gruodžio 06 d., Antradienis, 19:30 val. @ Garliavos Jonučių gimnazija, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

Permainingose rungtynėse „Celsis“ įveikė traumų išretintą „RVG“ komandą

2016 gruodžio 07 d., Trečiadienis, 01:07 val., peržiūros: 1275

Antradienį, gruodžio 6 – ąją dieną, Garliavos Jonučių gimnazijos sporto salėje buvo sužaistos KKL Įmonių lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, C pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „Celsio“ ir svečių „RVG“ komandų. Svečiai susitikimą pradėjo pelnydami 5 taškus paeiliui, tačiau šeimininkai į tai atsakė spurtu 10:0 ir po M. Valatkevičiaus dvitaškio ir išsiveržė į priekį 10:5. Po permainingos pirmos kėlinio pusės „RVG“ krepšininkai vėl pirmavo minimalia persvara, bet netrukus šeimininkai susigrąžino pirmaujančiųjų vaidmenį ir persvarą išlaikė iki kėlinio pabaigos – 22:18.

Antrojo kėlinuko taškų sąskaitą atidarė J.Pileckas pataikydamas iš toli ir sumažindamas varžovų persvarą iki minimumo, tačiau kitoje atakoje iš toli pataikė ir „Celsio“ puolėjas G.Pečkaitis atstatydamas 4 taškų šeimininkų persvarą. Sužaidus pusę kėlinuko komandas skyrė tie patys 4 taškai – 32:28. Nors iki kėlinio pabaigos likus nepilnoms trims minutės šeimininkai turėjo 7 taškų persvarą, bet „RVG“ krepšininkai vadami J. Pilecko prieš ilgąją pertrauką sugebėjo išlyginti rezultatą – 40:40.

Po pertraukos komandos apsikeitė tolimais metimais. J.Pileckas pelnė 4 taškui paeiliui ir po ilgos pertraukos išvedė į priekį „RVG“ komandą (45:47), tačiau po to svečiai vėl krito į duodę ir pralaimėjo 4 minučių atkarpą 16:3, o „Hermio“ krepšininkai pirmą kartą susikrovė dviženklę persvarą – 61:50, bet tokios persvaros iki kėlinio pabaigos išsaugoti jiems nepavyko – 68:62.

Ketvirtasis kėlinukas prasidėjo rezultatyvai svečių ataka, po kurios dvitaškį, pakartojęs savo paties netaiklų metimą, pelnė R.Šipila. Pirmoje kėlinuko pusėje „Celsio“ puolimas strigo, o tuo pasinaudoję svečiai išlygino rezultą, o T.Cylikas pataikęs iš toli persvėrė rezultatą savo komandos naudai (75:78). Penkiese rungtyniaujantiems „RVG“ krepšininkams ėmė stigti jėgų, o tuo pasinaudoję varžovai pagreitino žaidimo tempą ir laimėjo 3 minučių atkarpą 7:0. Iki rungtynių pabaigos likus žaisti mažiau nei tris minutes šeimininkai turėjo 4 taškų persvarą. „RVG“ krepšininkams pavyko sumažinti deficitą perpus, bet lemiamu momentu jų metimai skriejo pro šalį ir nuaidėjus teisėjo švilpukui, skelbiančiam rungtynių pabaigą, jie turėjo pripažinti savo varžovų – „Celsio“ pergalę rezultatu 82:80.

Po laimėtų rungtynių pakalbintas „Celsio“ treneris L.Pečkaitis džiaugėsi iškovota pergale ir kad visiems žaidėjams pavyko pasižaisti: „Smagios rungtynės. Vienos geriausių pirmo rato rungtynių. Smagu, kad visi žaidėjai šiandien galėjo pažaisti, kiek kas galėjo, tiek žaidė ir prisidėjo. Tikiuosi su priešininkais dar susitikti finale ir pakartoti puikų mačą.“

Po pralaimėjimo „RVG“ treneris J.Pileckas neslėpė apmaudo, kad komandą išretino traumos ir negalėjo surinkti pajėgiausia sudėtis: „Susirinkome tik penkiese, turėjom vieną žmogų ant suolo traumą, atsargoje, kuris negalėjo žaisti pilna jėga. Manau šiandien sužaidėme pagal galimybes pakankamai gerai vis dėlto šiandien žaidėme be keitimų, ką padarysi – pritrūko jėgų rungtynių pabaigoje. Sėkmės varžovams kitame etape. Tikimės dar juos sutikti ir atsirevanšuoti.“

Celsis: Augustas Tamulionis – 17 tšk., Gediminas Pečkaitis – 16 tšk., Mantas Valatkevičius – 10 tšk. (11 atk. kam., 13 rezult. perd.), Audrius Drulia – 10 tšk. (13 atk. kam.), Liutauras Pečkaitis – 10 tšk.

RVG: Justinas Pileckas – 21 tšk. (6 rezult. perd.), Rokas Šipila – 19 tšk., Edgaras Šipila – 18 tšk. (18 atk. kam., 5 perimt. kam.), Tautvydas Cylikas – 13 tšk. (10 atk. kam.)

„Ryterna“ antroje rungtynių pusėje įveikė „RVG“ komandą (2016 spalio 26 d., trečiadienis, 21:54 val.)Pirmose pusfinalio rungtynėse „Celsis“ lengvai įveikė „Kauno švarą“ (2017 balandžio 18 d., antradienis, 22:12 val.)„Celsis“ nesukiai įveikė ASU & CO „AgroVIS“ komandą (2016 gruodžio 17 d., šeštadienis, 14:49 val.)„Celsis“ įveikė „Rapalą“ (2017 sausio 02 d., pirmadienis, 22:14 val.)Ketvirtame kėlinyje dominavęs „Celsis“ įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2017 balandžio 02 d., sekmadienis, 20:45 val.)Negausiai susirinkęs „Celsis“ pasiekė užtikrintą pergalę (2016 spalio 30 d., sekmadienis, 22:14 val.)„Celsis“ tik rungtynių pabaigoje įrodė savo pranašumą prieš „Kesko Senukų“ komandą (2017 sausio 17 d., antradienis, 22:54 val.)„Hidraulinės sistemos“ nepaliko jokių šansų „automokykla.lt“ ekipai (2017 vasario 03 d., penktadienis, 23:21 val.)Prastai startavę, tačiau septyniolikos taškų deficitą panaikinę „RVG“ iškovojo pirmą pergalę (2016 lapkričio 09 d., trečiadienis, 23:15 val.)„ACME“ permainingų rungtynių pabaigoje palaužė „Celsį“ (2016 spalio 25 d., antradienis, 21:48 val.)