E-START CLUB vs ENERGIJOS SISTEMŲ SERVISAS VP & BORBET (83:87)ĮMONIŲ LYGA » Atkrintamosios rungtynės
2009 balandžio 08 d., Trečiadienis, 22:00 val. @ Kauno energijos sporto salė, Raudondvario pl. 84, Kaunas LT-47179

Po dramatiškos kovos, sunki ir labai reikalinga ESS VP & Borbet pergalė

2009 balandžio 09 d., Ketvirtadienis, 00:06 val., peržiūros: 3294

Šiandien, 22 val., "Kauno Energijos" sporto salėje, susitiko "Įmonių" lygos komandos E-Star club ir ESS VP & Borbet komandos. Po labai permainingos ir sunkios kovos, tik sužaisdami drausmingai kėlinuko pabaigą, pasiekė pergalę ESS VP & Borbet komanda, rezultatu 83:87.

Pirmasis ketvirtis prasidėjo apylygia kova(6:5), nei viena nei kita komanda per toli neatitolo viena nuo kitos. Tik geriau truputį sužaidę kėlinuko pabaigą, E-Star club po pirmųjų 10 minučių buvo priekyje, rezultatu 24:17.

Sužaidus tris antrojo kėlinuko minutes, rezultats buvo lygus (27:27), iš kart po to E-star įmeta keturis taškus, bet K.Meiliūno pastangomis, jis iš 8 spurto taškų visus pats ir sumetė, jau priekyje buvo ESS VP & Borbet komanda (31:34). Tada pats žaidimas išsilygino, ir jei E-Star club komanda įmesdavo taškus, tai tai greit ESS VP & Borbet komanda tuo pačiu atsakydavo, to pasekoje po dviejų kėlinukų tik dviem taškais buvo Energijos sistemų servisas (42:44).

Po ilgosios pertraukos iki vidurio trečiojo kėlinuko vyko apyligė kova, bet laimėję atkarpą 6:0 iniciatyvą ir persvarą į savo rankas susigražino E-Star club komanda. Bet tai ilgai netruko, nes geriau šio ketvirčio pabaigą sužaidę ESS VP & Borbet komanda, vėl atstatė savo 2 taškų persvarą (65:67).

Paskutiniajam kėlinukui prasidėjus, rezultatas po kelių minučių buvo lygus (69:69), bet laimėję atkarpą 8:3, jau priekyje 77:72 buvo E-Star club komanda. Po kelių minučių vėl rezultatas buvo minimalus (79:78), bet greitai E-Star club atstatė savo pranašumą iki 5 taškų. Iš kart buvo paimta minutinė pertraukėlė ESS VP & Borbet komandos, kuri labai gerai jiems pasitarnavo. Jie per likusį laiką nedavė savo varžovams įmesti nei vieno taško, o patys laimėję atkarpą 9:0 plešte išplėšė, parodydami savo stiprią valią. Ir laimėjo labai jiems reikalingas rungtynes, po kurių jie pateko į ''Iššūkio'' taurės pusfinalį, kuriame susitiks su Agava & Automatinių sistemų servisu.

Fantastiškas rungtynes nugalėtojų gretose sužaidė Karolis Meiliūnas, jis įmetė net 51 tašką! išprovokavo 10 varžovų pražangų ir surinko 62 naudingumo balus, kaip pats Karolis minėjo tai jo asmeninis surinktų taškų rekordas, Donatas Budginas įmetė 15 taškų.

Pralaimėjusių gretose paižymėjo Vaidas Šleivys, pelnęs 32 taškus.

Po atkaklios kovos "Teo" pergalė (2008 lapkričio 17 d., pirmadienis, 22:26 val.)Trečioji "ESS VP & Borbet" pergalė iš eilės (2009 sausio 25 d., sekmadienis, 23:37 val.)Ilgai laukta "Energijos sistemų serviso VP & Borbet" ekipos pergalė (2008 gruodžio 01 d., pirmadienis, 22:11 val.)Po atkaklios kovos "Bioprojektas" įveikė "Energijos sistemų servisas VP - Borbet" ekipą (2008 gruodžio 07 d., sekmadienis, 22:14 val.)"Mikrovisata" iškovojo sunkią pergalę (2008 spalio 27 d., pirmadienis, 22:58 val.)Ketvirtfinalį "Energijos sistemų servisas VP & Borbet" pradėjo pergale (2009 balandžio 05 d., sekmadienis, 22:36 val.)"Kautra" ir toliau lieka be pergalių (2008 gruodžio 14 d., sekmadienis, 22:20 val.)"Makroflex" iškovojo triuškinamą pergalę (2008 gruodžio 18 d., ketvirtadienis, 23:15 val.)„Energijos sistemų serviso VP & Borbet“ triuškinanti pergalė prieš „Elintą“ (2009 sausio 22 d., ketvirtadienis, 22:20 val.)Įnirtingos varžybose "E-start club" pergalė (2008 spalio 26 d., sekmadienis, 23:02 val.)