JMI & FLORVITA vs E-START CLUB (53:56)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 spalio 26 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Lapių pagrindinė mokykla, M.Merkio g. 3, Lapės LT-54435

Įnirtingos varžybose "E-start club" pergalė

2008 spalio 26 d., Sekmadienis, 23:02 val., peržiūros: 6052

Šiandien (10-26) Lapių pagrindinės mokyklos sporto salėje susitiko dvi "Įmonių" lygos "C" grupės ekipos "JMI – florvita" (šeimininkai) ir "E – start club" (svečiai). Visas varžybas abi komandos neleisdavo nei vienai pabėgti į priekį, pirmaudavo tai viena tai kita ekipa. Tačiau sužaidę sėkmingiau paskutinį ketvirtį pergalę iškovojo "E – start club" ekipa rezultatu 53:56 (8:11, 20:13, 9:12, 16:20).

Pirmasis kėlinukas prasidėjo puikiai sužaista svečių atkarpa , kurią jie laimėjo 7:0. Bet čia jų puolimas ir sustojo. Šeimininkai pradėję aktyviai gintis priešininkams leisdavo mesti tik iš sunkių padėčių .Todėl jų pataikymas žymiai suprastėjo, o patys po truputėlį mažino atsilikimą. Iki kėlinio pabaigos jis sumažėjo iki 3 taškų 8:11.

Antrame ketviryje ir toliau padėtį kontroliavo šeimininkai. Tačiau tik kėlinio pradžioje jiems pavyko persverti rezultatą savo naudai (16:15). Įsiveržusi į priekį "JMI – florvita" ekipa ir toliau sėkmingai žaisdama tiek gynyboje, tiek puolime tolo nuo varžovų. Prieš ilgąją pertrauką rezultatas buvo 28:24.

Po pertraukos vaizdas aikštelėje pasikeitė. Svečiai pradėjo demonstruoti tiek aktyvesnią gynybą , tiek agresyvų puolimą. Tai ir lėmė , kad jų prasiveržimus priešininkai dažniausia stabdydavo tiesiog kirsdami per rankas. "E – start club" ekipai per šį ketvirtį pavyko deficitą sumažinti iki minimumo 37:36.

Ketvirtajame kėlinyje puikiai atakavę "E – start club" ekipos žaidėjai iš vidutinio nuotolio mėtė beveik be klaidų. Išlyginę rezultatą žaibišku greičiu jie pradėjo tolti nuo varžovų (50:55). Likus mažiau nei minutei "JMI – florvita" pataikė tolimą metimą ir sugrąžino intrigą į varžybas (53:55). Tačiau bandydami prasižengti šeimininkai užsidirbo nesportinę pražangą. Varžovai pataikė tik vieną baudos metimą , bet to užteko iškovoti pergalei. Galutinis varžybų rezultatas 53:56.

Lengva "E-Start Club" pergalė (2009 sausio 18 d., sekmadienis, 21:01 val.)"Business partners group" įveikė "E-Start club" ekipą (2008 lapkričio 08 d., šeštadienis, 17:37 val.)„E-Start club“ pergalė namų aikštelėje (2009 sausio 25 d., sekmadienis, 22:04 val.)Dramatiškose rungtynėse "Kautra" iškovojo pergalę (2009 vasario 22 d., sekmadienis, 21:12 val.)Iki paskutinės sekundės vykusią kova laimėjo "E-Star Club" (2008 gruodžio 21 d., sekmadienis, 21:01 val.)Sėkmingai sužaista rungtynių pabaiga "Omega" ekipai lėmė pergalę (2009 vasario 08 d., sekmadienis, 21:37 val.)Ketvirtfinalį "Energijos sistemų servisas VP & Borbet" pradėjo pergale (2009 balandžio 05 d., sekmadienis, 22:36 val.)„E-Start club“ palaužė „Bioprojektą“ (2009 vasario 15 d., sekmadienis, 23:23 val.)Permainingose rungtynėse pergalę iškovojo "E-Start Club" (2009 kovo 02 d., pirmadienis, 20:55 val.)"E-star Club" nugalėjo "Waterser - Weeseadmed" ekipą (2008 lapkričio 16 d., sekmadienis, 22:11 val.)