BIOPROJEKTAS vs ENERGIJOS SISTEMŲ SERVISAS VP & BORBET (91:87)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 gruodžio 07 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V.Čepinskio g. 7, Kaunas LT-46257

Po atkaklios kovos "Bioprojektas" įveikė "Energijos sistemų servisas VP - Borbet" ekipą

Su kamuoliu Ernestas Kaminskas (ESS VP - Borbet)
2008 gruodžio 07 d., Sekmadienis, 22:14 val., peržiūros: 4925

Šiandien (12-07), J. Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje buvo sužaistos "Įmonių" lygos "B" pogrupio varžybos. Jose susitiko "Bioprojektas" (šeimininkai) ir "Energijos sistemų servisas VP - Borbet" (svečiai) ekipos. Dvikova buvo atkakli ir permaininga. Tačiau aikštelės šeimininkai, antroje rungtynių pusėje, išsiveržė į priekį ir sugebėjo išlaikyti pranašumą iki pat ketvirtojo kėlinio pabaigos. Po paskutinio teisėjų švilpuko, pergalę rezultatu 91:87, šventė "Bioprojektas".

Rungtynės prasidėjo "Energijos sistemų servisas VP - Borbet" aukštaūgiams laimėjus pirmąjį ginčo kamuolį ir pelnius pirmuosius taškus nuo tritaškio linijos. Tuomet aikštelės šeimininkai surezgė tris atakas iš eilės ir taip pareiškė varžovams, jog šiandien jie atvyko kovoti tik dėl pergalės. Vis tik, antroje kėlinio pusėje svečiai turėjo iniciatyvą savo rankose ir pasibaigus laikui pirmavo rezultatu 15:20.

Antrojo kėlinio metu "Bioprojektas" ėmė vis labiau įsižaisti ir jau po keleto žaidimo minučių rezultatas skelbė – lygu 23:23. "Energijos sistemų servisas VP - Borbet" krepšinininkai paleido iniciatyvą iš savo gniaužtų, nes fortūna nuo jų nusigręžė ir pradėjo nekristi metimai iš toli. Aikštelės šeimininkai, savo ruožtu, toliau atakavo iš artimesnių distancijų ir sėkmingai išlaikė pastovų žaidimo tempą. Svečiai, tik kartas nuo karto sužibėdavo, dažniausiai E. Sliežausko iniciatyva, taip po pirmosios dvikovos pusės išlaikydami intrigą – 41:41.

Po ilgosios pertraukos "Bioprojekto" gretose iniciatyvos ėmėsi J.Skališius. Jo vieno pastangomis, aikštelės šeimininkai persvėrė rezultatą savo naudai ir netgi ėmė sparčiai tolti nuo varžovų (60:47). "Energijos sistemų servisas VP - Borbet" lyderis – A.Čelkys, bandė kontraatakuoti, tačiau jo vieno pastangų neužteko ir po trečiojo ketvirčio, svečiai turėjo 8-ių taškų deficitą – 66:58.

Rungtynių pabaigoje aikštės šeimininkai ir toliau išlaikė anksčiau susikrautą persvarą, tačiau tik iki tol, kol prabilo "Energijos sistemų servisas VP - Borbet" ekipos tolimoji artilerija. Pateikę keletą tolimų metimų iš eilės, svečiai išlygino rezultatą (82:82). Vis tik, pernelyg didelis noras laimėti ir nepateisinamas skubėjimas atnešė jau nebe pirmą pralaimėjimą svečių krepšininkams. "Bioprojektas" sėkmingai atsilaikė paskutines kėlinio minutes ir šventė pergalę rezultatu 91:87.

"Bioprojekto" ekipoje daugiausiai pasižymėjo J.Skališius. Jo sąskaitoje net 44 taškai ir 19 atkovotų kamuolių. Šis krepšininkas surinko net 55-is naudingumo balus ir tapo naudingiausiu dienos žaidėju. Prie komandos pergalės daug prisidėjo ir V.Laukaitis – 26 taškai ir 20 atkovotų kamuolių.

"Energijos sistemų servisas VP - Borbet" gretose nesulaikomas buvo E.Sliežauskas – 35 taškai iš jų 11 tritaškių metimų bei 5 kartus atkovojo kamuolį ir tiek pat kartų asistavo komandos draugams. Komandai kovoti daug padėjo ir A.Čelkys – 22 taškai ir 11 atkovotų kamuolių.

"Business partners group" įveikė "Energijos sistemų servisas VP & BORBET" komandą (2009 kovo 08 d., sekmadienis, 22:21 val.)Ilgai laukta "Energijos sistemų serviso VP & Borbet" ekipos pergalė (2008 gruodžio 01 d., pirmadienis, 22:11 val.)Ketvirtfinalį "Energijos sistemų servisas VP & Borbet" pradėjo pergale (2009 balandžio 05 d., sekmadienis, 22:36 val.)"Business Partners Group" nugalėjo "Energijos Sistemų Servisą VP & Borbet" (2009 sausio 31 d., šeštadienis, 17:09 val.) "Energijos Sistemų Servisas VP & Borbet" įveikė "BMS Megapolis" (2008 gruodžio 21 d., sekmadienis, 19:48 val.)Karolio Meiliūno trigubas dublis atvėdė "Energijos sistemų serviso VP & Borbet" ekipą į ketvirtąją pergalę (2009 sausio 12 d., pirmadienis, 22:46 val.)"Energijos sistemų servisas VP & Borbet" išvykoje sutriuškino "Water SER & Veeseadmed" (2009 vasario 23 d., pirmadienis, 20:13 val.)„Energijos sistemų serviso VP & Borbet“ triuškinanti pergalė prieš „Elintą“ (2009 sausio 22 d., ketvirtadienis, 22:20 val.)"Energijos sistemų servisui - VP" ir vėl nepasisekė (2008 lapkričio 30 d., sekmadienis, 22:21 val.)Po atkaklios kovos pergalę šventė "Bioprojektas" (2009 vasario 26 d., ketvirtadienis, 20:31 val.)