ELINTA vs ENERGIJOS SISTEMŲ SERVISAS VP & BORBET (54:107)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2009 sausio 22 d., Ketvirtadienis, 18:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas LT-50155

„Energijos sistemų serviso VP & Borbet“ triuškinanti pergalė prieš „Elintą“

Su kamuoliu TV3 sporto žinių vedėjas Mindaugas Rainys
2009 sausio 22 d., Ketvirtadienis, 22:20 val., peržiūros: 6057

Šiandien (01.22) Kauno technikos kolegijos sporto salėje vyko „Įmonių lygos“ rungtynės tarp „Elintos“ (šeimininkai) ir „Energijos sistemų serviso VP & Borbet“ (svečiai). Nuo pat pirmųjų rungtynių minučių į priekį įsiveržę svečiai skirtumą vis didino ir didino savo naudai, kol jų persvara antroje rungtynių dalyje tapo triuškinama. Varžybos baigėsi net 54 taškų „Energijos sistemų serviso VP & Borbet“ pergale rezultatu 54-107.

Pirmasis rungtynų kėlinys prasidėjo tiesiai po „Energijos sistemų serviso VP & Borbet“ krepšiu numuštu kamuoliu ir lengvais pirmaisiais svečių komandos taškais. Tačiau Tadas Žalandauskas atsakė tolimu tritaškiu metimu. Kėlinio viduryje „Energijos sistemų servisas VP & Borbet“ atitrūko ir po jų spurto 0-15 kėlinys baigėsi dvižianklia solidžia svečių komandos persvara 16-33.

Antajį kėlinį sėkmingiau pradėjo aikštelės šeimininkai, tačiau mažiau dešimties taškų, sumažinti skirtumo jiems nepavyko – puikų komandinį žaidimą rodę „Energijos sistemų serviso VP & Borbet“ krepšininkai ir vėl spurtavo ir kėlinio viduryje pirmavo jau 27-56, kėlinys baigėsi 34-61 triuškinančia svečių komandos persvara.

Po pertraukos grįžę į aikštelę „Energijos sistemų serviso VP & Borbet“ žaidėjai ir toliau negailestingai didino savo persvarą ir tai jau buvo panašu į visišką „Elintos“ sutriuškinimą. Šeimininkų komandos žaidėjai jau seniai buvo susitaikę su negatyvia rungtynių baigtimi, tad tiek trečiasis tiek ketvirtasis rungtynių kėlinys buvo tarsi formalumas, tačiau „Elintos“ žaidėjų veiduose vistiek švytėjo šypenos ir gera nuotaika. Trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu 45-83.

Paskutiniame kėlinyje tebuvo likusi intriga, ar pavyks svečių komandai pelnyti šimtąjį tašką? Tai padarė E. Švegžda taikliu dvitaškiu metimu likus žaisti vos dvi minutes iki rungtynių pabaigos ir dėjo tašką visoms šių rungtynių abejonėms. Rungtynių teisėjo švilpukui skelbiant rungtynių pabaigą rezultatas buvo 54-107.

Po rungtynių kalbintas E.Sliežauskas, prisiminęs praėjusių metų skaudžią nesėkmę prieš šiandienos varžovus, džiaugėsi atsirevančavęs. Paklaustas, kas lėmė tokį puikų komandos žaidimą šiandien, treneris išskyrė: greitą žaidimą ir spaudimą gynyboje. E.Sliežauskas pagarbiai atsiliepė ir apie savo varžovus, kurie pasak jo „tikrai gana pajėgūs“.

„Elintos“ komandos treneris ir žaidėjai nors ir palaimėję truškinamai po rungtynių buvo geros nuotaikos ir šmaikštavo jog sunku žaisti prieš komandą, kurioje žaidžia lygos prezidentas, tačiau pats skirtumas parodo jog aikštelės svečių komanda buvo gerokai pranašesnė, kadangi „Elintos“ gretose ne profesionalūs krepšininkai, o tik įmonės žaidėjai.

Ilgai laukta "Energijos sistemų serviso VP & Borbet" ekipos pergalė (2008 gruodžio 01 d., pirmadienis, 22:11 val.)"Energijos sistemų servisas VP & Borbet" išvykoje sutriuškino "Water SER & Veeseadmed" (2009 vasario 23 d., pirmadienis, 20:13 val.)Ketvirtfinalį "Energijos sistemų servisas VP & Borbet" pradėjo pergale (2009 balandžio 05 d., sekmadienis, 22:36 val.) "Energijos Sistemų Servisas VP & Borbet" įveikė "BMS Megapolis" (2008 gruodžio 21 d., sekmadienis, 19:48 val.)"Energijos sistemų servisui - VP" ir vėl nepasisekė (2008 lapkričio 30 d., sekmadienis, 22:21 val.)Karolio Meiliūno trigubas dublis atvėdė "Energijos sistemų serviso VP & Borbet" ekipą į ketvirtąją pergalę (2009 sausio 12 d., pirmadienis, 22:46 val.)"ESS VP & Borbet" smaginosi prieš "Elintą" (2009 vasario 12 d., ketvirtadienis, 21:32 val.)Po atkaklios kovos "Bioprojektas" įveikė "Energijos sistemų servisas VP - Borbet" ekipą (2008 gruodžio 07 d., sekmadienis, 22:14 val.)Trečioji "ESS VP & Borbet" pergalė iš eilės (2009 sausio 25 d., sekmadienis, 23:37 val.)"Business partners group" įveikė "Energijos sistemų servisas VP & BORBET" komandą (2009 kovo 08 d., sekmadienis, 22:21 val.)