TEO LT vs ENERGIJOS SISTEMŲ SERVISAS VP & BORBET (64:60)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 lapkričio 17 d., Pirmadienis, 18:30 val. @ Atžalyno vidurinė mokykla, Partizanų g. 46, Kaunas LT 49460

Po atkaklios kovos "Teo" pergalė

2008 lapkričio 17 d., Pirmadienis, 22:26 val., peržiūros: 5094

Šiandien "Atžalyno" vidurinės mokyklos sporto salėje susitiko dvi "Įmonių" lygos ekipos "Teo" (šeimininkai) ir "Energetikos sistemų serviso & VP" (svečiai). Ekipos demonstravo labai lygų žaidimą visą varžybų laiką. Tik sėkmingiau sužaidę paskutines lemiamo ketvirčio minutes sunkią pergalę rezultatu 64:60 (20:14, 11:18, 10:7, 23:21) iškovojo "Teo" ekipa.

Pirmosios rungtynių minutės žadėjo intrigą , nes žaidimas vyko taškas į tašką. Kėlinuko antroje pusėje šeimininkams pavyko atsiplėšti nuo varžovų ir įgyti dviženklį pranašumą (20:10). Nenuleisdami rankų svečiai iki kėlinio pabaigos sugebėjo sumažinti rezultatą 20:14.

Antrame ketvirtyje iniciatyvą perėmė "EES & VP" ekipa. Panaikinę turėtą deficitą , ji visą kėlinio laiką išlaikė bent minimalią persvarą. Šeimininkai nesugebėję sustabdyti varžovų snaiperių prieš ilgąją pertrauką jau turėjo vieno taško deficitą 31:32.

Trečiame ketvirtyje abi komandos žaidė daugiau gynybinį ir nerezultatyvų žaidimą. Puikiai atakavę iš tolimų distancijų antrame ketvirtyje svečiai ir toliau bandė laimę nuo tritaškio zonos. Tačiau dauguma metimų skriejo pro šalį. Prieš lemiamą ketvirtį "Teo" ekipa turėjo 2 taškų persvarą 41:39.

Ketvirtasis kėlinukas buvo intriguojantis ir parodė kovą iki paskutinių minučių. Kėlinio pradžioje šeimininkai savo turėtą persvarą padidino iki 9 taškų. Svečių ekipą į priekį tempė E.Sliežauskas ir D.Budginas pataikę įspūdingus tolimus metimus bei išlyginę rezultatą. Tačiau likus iki kėlinio mažiau nei dviems minutėms šeimininkai susikaupė ir puikiai sužaidę likusį kėlinuko laiką iškovojo sunkią pergalę 64:60

Po varžybų pakalbintas nugalėtojų treneris teigė , kad puikus ekipos susikaupimas leido iškovoti pergalę.

Po atkaklios kovos „TEO LT“ pergalė (2009 sausio 20 d., antradienis, 00:26 val.)"Mikrovisata" iškovojo sunkią pergalę (2008 spalio 27 d., pirmadienis, 22:58 val.)Įtikinama "TEO LT" pergalė (2008 gruodžio 13 d., šeštadienis, 00:37 val.)Po dramatiškos kovos, sunki ir labai reikalinga ESS VP & Borbet pergalė (2009 balandžio 09 d., ketvirtadienis, 00:06 val.)Nesunkiai pasiekta "Teo LT" komandos pergalė (2008 gruodžio 05 d., penktadienis, 20:58 val.)Penktoji iš eilės "Vaidotėno" pergalė (2008 lapkričio 23 d., sekmadienis, 22:17 val.)"Teo LT" iškovojo nesunkią pergalę (2009 kovo 09 d., pirmadienis, 20:52 val.)Po atkaklios kovos "Bioprojektas" įveikė "Energijos sistemų servisas VP - Borbet" ekipą (2008 gruodžio 07 d., sekmadienis, 22:14 val.)"Teo LT" iškovojo triuškinamą pergalę (2009 sausio 12 d., pirmadienis, 20:54 val.)"KK Policija" po dramatiškos kovos iškovojo "Įmonių" lygos auksą (2009 gegužės 16 d., šeštadienis, 18:56 val.)