MIKROVISATA vs ENERGIJOS SISTEMŲ SERVISAS VP & BORBET (98:95)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 spalio 27 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Panemunės pradinė mokykla, Kariūnų pl. 5, Kaunas LT-45432

"Mikrovisata" iškovojo sunkią pergalę

J.Kučinskas (ESS & VP) savo neįtikėtinais tritaškiais privertė pasinevruoti varžovus
2008 spalio 27 d., Pirmadienis, 22:58 val., peržiūros: 7200

Šiadien (10-27) "Panemunės" pradinės mokyklos sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos varžybos tarp "Mikrovisatos" (šeimininkai) ir "Energetikos sistemų serviso & VP" (svečiai). Pirmuosius tris kėlinukus tvirtai varžybas kontroliavo šeimininkų ekipa. Ketvirtajame ketvirtyje svečiai stojo į lemiamą spurtą. Antroje kėlinio pusėje "ESS" ekipai pavyko sumažinti persvarą iki 3 taškų , bet rezultato persverti nepavyko. Tačiau dėka tokio sėkmingo spurto, pralaimėjusiai ekipai pavyko "pamušti" vieną lygos rekordą, jie per paskutinį kėlinuką įmetė net 42 taškus. Galutinis rezultatas buvo 98:95.

Pirmasis ketviris prasidėjo šeimininkų atkovotu kamuoliu. Puikiai sužaidę kėlinuko pirmąsias minutes "Mikrovisatos" krepšininkai įgijo dviženklį taškų skirtumą (14:3). Svečių ekipai ir toliau nepavyko rasti lengvo priėjimo prie varžovų krepšio, todėl kėlinukas buvo pralaimėtas rezultatu 25:11.

Antrame ketvirtyje šeimininkai sumažino tempą ir ekipos aikštelėje atrodė apylygės. Svečiai priartėti prie varžovų bandė "šaudydami" tolimus metimus , tačiau dauguma skriedavo pro šalį. "ESS" ekipai nepavyko per šį kėlinuką sumažinti persvaros, o prieš ilgąją pertrauką jie jau turėjo 15 taškų deficitą 46:31.

Po pertraukos ekipos demonstravo panašų žaidimą, kaip ir antrame ketvirtyje. Šeimininkų ekipai šis scenarijus buvo idealus. Mažas varžybų tempas varžovams neleido priartėti. "Mikrovisatos" ekipos pergalės "kalviu" tapęs V.Maksvytis šiame ketviryje beveik vienas tempė ekipą. Rezultatas buvo 69:53.

Paskutiniame ketvirtyje svečių ekipa parodė itin didelį kovingumą ir užsispyrimą. Pradėję pataikyti tolimus metimus, "ESS" ekipa turėtą deficitą sumažino iki 3 taškų (83:80). Likusį laiką ekipos žaidė banguotu ritmu. Vos tik "Mikrovisata" padidindavo savo persvarą , jų varžovai tuoj sumažindavo. Likus mažiau nei minutei komandas dar skyrė 3 taškai, tačiau sėkmingiau sužaidę tas likusias akimirkas "Mikrovisatos" ekipos krepšininkai šventė sunkią pergalę rezultatu 98:95

Po varžybų pakalbintas "Energetikos sistemų serviso & VP" ekipos treneris teigė , kad tai buvo pirmosios varžybos ir kad komanda nera pilnai susižaidusi. Nors pergalė buvo netoli , bet pritrūkę taiklių tolimų metimų turėjo pripažinti varžovų pranašumą.

"Mikrovisata" sėkmingai pradėjo sezoną (2008 spalio 20 d., pirmadienis, 21:56 val.)"Mikrovisata" įrodė savo pranašumą prieš "Celsį" (2008 lapkričio 10 d., pirmadienis, 21:11 val.)„Mikrovisata“ tik per plauką išvengė pralaimėjimo (2009 sausio 26 d., pirmadienis, 20:29 val.)Po atkaklios kovos "Teo" pergalė (2008 lapkričio 17 d., pirmadienis, 22:26 val.)"Mikrovisata" sutriuškino minimalios sudėties "Elektrobalt & Eelektros Darbai" (2008 gruodžio 08 d., pirmadienis, 21:48 val.)Po dramatiškos kovos, sunki ir labai reikalinga ESS VP & Borbet pergalė (2009 balandžio 09 d., ketvirtadienis, 00:06 val.)Dramatiška „Projektų Gama GTV & Mobiringas“ ekipos pergalė (2009 kovo 09 d., pirmadienis, 21:50 val.)"Kautra" ir toliau lieka be pergalių (2008 gruodžio 14 d., sekmadienis, 22:20 val.)"Energijos sistemų servisas VP & Borbet" išvykoje sutriuškino "Water SER & Veeseadmed" (2009 vasario 23 d., pirmadienis, 20:13 val.)Penktoji iš eilės "Vaidotėno" pergalė (2008 lapkričio 23 d., sekmadienis, 22:17 val.)