BIOPROJEKTAS vs BERO & TERMOIZOLA (61:56)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2009 kovo 01 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V.Čepinskio g. 7, Kaunas LT-46257

„Bioprojektas“ nugalėjo „Bero & termoizolą“

2009 kovo 01 d., Sekmadienis, 22:25 val., peržiūros: 3711

Pirmąją pavasario dieną Aleksote, J. Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje vyko „Įmonių“ lygos rungtynės tarp „Bioprojekto“ (šeimininkai) ir svečių – „Bero & termoizolos“ komandų. Rungtynės vyko labai atkakliai. Pirmuosius du kėlinius abi komandos žaidė labai tolygiai ir nei viena, kitai neleido nutolti, tačiau trečiame kėlinyje iniciatyvą perėmė šeimininkai ir susikrovė dviženklį pranašumą. Ketvirtame kėlinyje sutelkę visas jėgas „Bero & termoizolos“ komanda priartėjo prie savo varžovų, o paskutinę minutę abi komandos jau skyrė vos 3 taškai, tačiau „Bero & termoizolai“ pritrūko laiko ir „Bioprojektas“ šventė pergalę rezultatu 61-56.

Pirmasis kėlinys prasidėjo dviem taikliais „Bioprojekto“ komandos metimais, po kurių rezultatas tapo 5-0. Tačiau jau po kelių minučių svečiai persvėrė rezultatą savo komandos naudai 7-8. Žaidimas ir toliau bangavo, nes ir vėl sėkmingenę atkarpą sužaidę aikštelės šeimininkai susigrąžino turėtą pranašumą 13-8 ir 15-11. Tačiau kėlinio pabaigą gerai sužaidę „Bero & termoizolos“ krepšininkai skirtumą sumažino ir net persvėrė, o paskutinėmis kėlinio sekundėmis „Bioprojekto“ žaidėjas V.Pilypas rezultatą taikliu dvitaškiu metimu išlygino 17-17.

Antrasis kėlinys taip pat buvo labai atkaklus. Nei viena nei kita komanda neleido varžovams pabėgti ir įgyti didesnį nei 4 taškų pranašumą. Pirmavo tai viena, tai kita komanda. Kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidė aikštelės šeimininkai ir į didžiąją pertrauką išėjo turėdami 3 taškų pranašumą 31-28.

Trečiasis kėlinys prasidėjo nedideliu šeimininkų komandos spurto, bet to pakako padidinti savo komandos pranašumą iki 9 taškų 37-28. Šį skirtumą „Bioprojektas“ netik išlaikė iki kėlinio pabaigos, bet ir padidino iki dviženklio, laimėdamas kėlinį 49-37.

Paskutinis kėlinys buvo lūžio metas „Bero & termoizolai“ komandai. Su didžiuliu entuziazmu atakuodami priešininkų krepšį svečiai pradėjo mažinti atsilikimą ir kėlinio pabaigoje, likus žaisti 30 sekundžių jie atsiliko vos 3 taškais ir turėjo kamuolį, tačiau netaikliai iš tryjų taškų zonos atakavo priešininkų krepšį M.Bartaševičius ir svečiams betiko tik bauduoti priešininkus, tačiau prie baudų metimo linijos likus žaisti 11 sekundžių stojęs „Bioprojekto“ komandos kapitonas V.Laukaitis prametė abu baudų metimus, taip suteikdamas „Bero & termoizolai“ dar vieną šansą, tačiau aikštės viduryje suklydo tas pats M.Bartaševičius, praradęs kamuolį, o tuo pasinaudodami priešininkai pelnė dar du jų pergalę garantavusius taškus. „Bioprojektas“ šventė pergalę rezulatu 61-56.

Po rungtynių kalbinti „Bioprojeto“ komandos žaidėjai džiaugėsi pergale ir teigė, jog jiems šiandien šypsojosi sėkmė, kuri ir lėmė pergalę.

Permainingoje kovoje pergalę iškovojo "Bero & Termoizola" (2009 vasario 18 d., trečiadienis, 23:32 val.)"Jmi & Florita" paskutinėmis minutėmis palaužė "Bero & Termoizola" (2008 lapkričio 23 d., sekmadienis, 23:57 val.)"Bioprojektas" turėjo pripažinti "Mikrovisatos" pranašumą (2008 lapkričio 30 d., sekmadienis, 20:41 val.)"Celsis" sutriuškino "Bero & Termoizola" komandą (2009 vasario 02 d., pirmadienis, 20:54 val.)"Bioprojektas" antroje rungtynių pusėje įrodė, jog jie yra ištvermingesni (2008 lapkričio 09 d., sekmadienis, 22:58 val.)Netikėtai lengva „BioProjektas“ ekipos pergalė (2009 kovo 29 d., sekmadienis, 22:22 val.)"Bioprojektas" neatsilaikė prieš "Vaidotėną" (2008 lapkričio 16 d., sekmadienis, 21:47 val.)"Buisness Partners Group" nesunkiai palaužė "Bero-Termoizola" (2008 lapkričio 15 d., šeštadienis, 18:06 val.)Po dramos rungtynių pabaigoje, pergalę šventė „Elektrobalt & Elektros darbai“ (2008 lapkričio 27 d., ketvirtadienis, 00:29 val.)„E-Start club“ pergalė namų aikštelėje (2009 sausio 25 d., sekmadienis, 22:04 val.)