BUSINESS PARTNERS GROUP vs BERO & TERMOIZOLA (68:45)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 lapkričio 15 d., Šeštadienis, 15:30 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas LT-48239

"Buisness Partners Group" nesunkiai palaužė "Bero-Termoizola"

2008 lapkričio 15 d., Šeštadienis, 18:06 val., peržiūros: 6169

Šiandien, 11-15, "Santaros" gimnazijos sporto salėje susirungė "Įmonių" lygos C pogrupio komandos – "Buisness Partners Group" savo salėje priėmė "Bero-Termoizola". Pirmą kėlinį pralaimėję 9 taškų skirtumu, antrajame šeimininkai parodė savo kovingumą ir, laimėję visus tris likusius kėlinukus, susikrovė solidžią 23 taškų persvarą, bei laimėjo rungtynes rezultatu 68:45.

Rungtynes taiklius dvitaškiu pradėjo "BPG", tačiau svečiai į jį sugebėjo atsakyti 7 "sausais" taškais. Šiek tiek atitrūkę jie dar paspaudė priešininkus, ir laimėję likusią kėlinio dalį rezultatu 5:9, padidino savo pranašumą dar 4 taškais taip išsiverždami į priekį jau 9 taškų persvara – 7:16.

Antrajame kėlinyje žaidimas apsivertė aukštyn kojom. Nuo pradžių pradėję spausti varžovus "BPG" nesunkiai rinko taškus. Beto, įtaką darė didelis kiekis pražangų – šeimininkai jų išprovokavo 9, ir už visas metė po 2 metimus. Pataikę 11/18 baudų jie laimėjo kėlinuką rezultatu 24:7, taip persverdami rezultatą savo pusėn – 31:23.

Per likusius du kėlinukus svečiai nelabai sugebėjo ką padaryti. Svečiai per abu kėlinukus padarė 7 klaidas, o "BPG" tik 3. Beto, "Bero-Termoizola" pataikymo procentas buvo labai prastas – 6/20 dvitaškiai, 2/16 tritaškiai. Tai ir nulėmė, jog šiandien pergalę rezultatu 68:45 šventė šeimininkai.

"Buisness Partners Group" gretose išsiskyrė 21 naudingumo balą surinkęs T.Žirgulis – jo sąskaitoje 14 taškų, bei 3 blokai. Jam neblogai talkino dvigubą dublį atlikęs A.Bartkus – jis pelnė 14 taškų, bei nugraibė 10 kamuolių.

"Bero-Termoizola" gretose pastebimas buvo V. Leknicikas – jis pelnė 13 taškų, bei atkovojo 10 kamuolių.

"Business Partners Group" nesunkiai nugalėjo "Jmi & Florvita" (2008 lapkričio 30 d., sekmadienis, 23:05 val.)"Business partners group" nesunkiai įveikė "Elintą" (2009 sausio 30 d., penktadienis, 11:51 val.)"Business Partners Group" nugalėjo "Energijos Sistemų Servisą VP & Borbet" (2009 sausio 31 d., šeštadienis, 17:09 val.)Nesunki „Business Partners Group“ pergalė (2009 vasario 28 d., šeštadienis, 17:23 val.)"Business partners group" įveikė "E-Start club" ekipą (2008 lapkričio 08 d., šeštadienis, 17:37 val.)Tik antroje varžybų pusėje "Business Partners Group" palaužė savo varžovus (2009 sausio 10 d., šeštadienis, 21:12 val.)"Business partners group" ekipa pateko į "Įmonių" lygos "Iššūkio" taurės finalą (2009 balandžio 18 d., šeštadienis, 18:28 val.)"Jmi & Florita" paskutinėmis minutėmis palaužė "Bero & Termoizola" (2008 lapkričio 23 d., sekmadienis, 23:57 val.)"Business partners group" įveikė "Energijos sistemų servisas VP & BORBET" komandą (2009 kovo 08 d., sekmadienis, 22:21 val.)"Celsis" sutriuškino "Bero & Termoizola" komandą (2009 vasario 02 d., pirmadienis, 20:54 val.)