JMI & FLORVITA vs BIOPROJEKTAS (59:91)ĮMONIŲ LYGA » Atkrintamosios rungtynės
2009 kovo 29 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Lapių pagrindinė mokykla, M.Merkio g. 3, Lapės LT-54435

Netikėtai lengva „BioProjektas“ ekipos pergalė

2009 kovo 29 d., Sekmadienis, 22:22 val., peržiūros: 2904

Šiandiena Lapių vidurinės mokyklos sporto salėje susitiko šeimininkų „JMI & Florvita“ ir svečių „BioProjektas“ ekipos. Netikėtai gana lengvą pergalę iškovojo svečių ekipa, kuri laimėjo rezultatu 91:59.

Pirmasis kėlinys prasidėjo apylygiai, abi komandos kovojo taškas į tašką, tačiau šeimininkams pradėjus dažniau klysti svečių ekipa tuo sugebėjo pasinaudoti. Svečiai po truputi didino savo pranašumą ir laimėjo pirmąjį kėlinį nedidelę, bet vis gi persvarą 22:17.

Antrame kėlinyje vyko panaši kova kaip ir rungtynių pradžioje, tik šiame kėlinyje dažniau klysti pradėjo svečių ekipa. Tuo pasinaudoti sugebėję šeimininkai panaikino varžovų pranašumą ir sugebėjo išsiveržti į priekį, prieš ilgąją pertrauką rezultatu 39:37 priekyje buvo aikštelės šeimininkų ekipa.

Po ilgosios pertraukos svečiai pradėjo žaisti kaip ant sparnų. Jie lengvai draskė varžovų gynyba ir patys puikiai gindamiesi vertė savo oponentus klysti. Pirmąsias penkias minutes laimėje spurtu 15:2, jie ir toliau didino pranašumą ir laimėjo šį kėlinį rezultatu 61:50.

Paskutiniame kėlinyje svečiai nemažino apsukų ir tik didino pranašumą. Visą kėlinį terorizavę varžovų krepšį jie laimėjo kėlinį rezultatu 30:9, o galutinis rungtynių rezultatas buvo 91:59 svečių ekipos naudai.

„JMI & Florvita“ ekipoje išsiskyrė Donatas Stašaitis pelnęs 21 tašką ir sugriebęs 15 atšokusių kamuolių.

„BioProjektas“ ekipoje geriausiai atrodė Vaidas Laukaitis pelnęs 31 tašką ir atkovojęs 10 kamuolių.

Po varžybų pralaimėjusios komandos treneris nenorėjo komentuoti varžybų.

Nugalėtojų ekipos treneris sakė, kad tiesiog neturi žodžių, tačiau išdėstė nuomonę, jog priešininkai atrodė stipresni. Buvome susikaupę, tikėjomės stipresnės kovos, rezultatas to neatspindi, džiaugiamės pergalę.

Sunkiai pasiekta "Ekodora & MC Trans" komandos pergalė (2008 lapkričio 21 d., penktadienis, 21:39 val.)„Bioprojektas“ nugalėjo „Bero & termoizolą“ (2009 kovo 01 d., sekmadienis, 22:25 val.)"Bioprojektas" po atkaklios kovos palaužė "Celsį" (2009 sausio 18 d., sekmadienis, 21:03 val.)"Bioprojektas" neatsilaikė prieš "Vaidotėną" (2008 lapkričio 16 d., sekmadienis, 21:47 val.)Sėkmingai sužaista rungtynių pabaiga "Omega" ekipai lėmė pergalę (2009 vasario 08 d., sekmadienis, 21:37 val.)Celsis" įveikė "Bioprojektą" (2008 gruodžio 14 d., sekmadienis, 20:54 val.)„E-Start club“ palaužė „Bioprojektą“ (2009 vasario 15 d., sekmadienis, 23:23 val.)Dramatiškose rungtynėse "Kautra" iškovojo pergalę (2009 vasario 22 d., sekmadienis, 21:12 val.)"GB United" iškovojo sunkią pergalę (2009 sausio 18 d., sekmadienis, 23:53 val.)"Bioprojektas" turėjo pripažinti "Mikrovisatos" pranašumą (2008 lapkričio 30 d., sekmadienis, 20:41 val.)