JMI & FLORVITA vs BERO & TERMOIZOLA (68:60)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 lapkričio 23 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Lapių pagrindinė mokykla, M.Merkio g. 3, Lapės LT-54435

"Jmi & Florita" paskutinėmis minutėmis palaužė "Bero & Termoizola"

2008 lapkričio 23 d., Sekmadienis, 23:57 val., peržiūros: 4081

Šiandien (11-23) "Lapių" pradinės mokyklos sporto salėje susitiko "Jmi & Florita" (šeimininkai) ir "Bero & Termoizola" (svečiai). Pirmoje varžybų pusėje puikiai atakavę svečiai įgijo penkių taškų pranašumą. Antroje varžybų pusėje sėkmingiau sužaidę šeimininkai iškovojo sunkią pergalę rezultatu 68:60.

Pirmasis ketvirtis prasidėjo šeimininkų atkovotu kamuoliu. Kėlinio viduryje svečiai įgijo šešių taškų persvarą. Iki kėlinio pabaigos abi ekipos pasikeitė sėkmingomis atkarpomis , o pirmojo kėlinio rezultatas buvo 12:15.

Antrame kėlinyje šeimininkams pavyko išlyginti varžybų rezultatą. Tačiau puikiai sužaidę "Bero & Termoizola" gynyboje ir leidę varžovams pelnyti tik du taškus svečiai prieš ilgąją pertrauką jau turėjo penkių taškų persvarą 22:27 (10:12).

Po ilgosios pertraukos užvirė žūtbūtinė kova. Šeimininkai perėmę iniciatyvą pradėjo tirpdyti varžovų pranašumą. Pajutę varžovų kvėpavimą į nugarą "Bero & Termoizola" ekipos krepšininkai persvarą padidino iki aštuonių taškų. Tačiau tai buvo paskutienieji jų pelnyti taškiai šiame ketvirtyje . Jų priešininkams pavyko panaikinti deficitą ir įsiveržti į priekį 41:39 (19:12).

Ketvirtajame ketvirtyje šeimininkai taškus rinko daugiausiai nuo baudų metimo linijos. Viduryje kėlinio svečiams pavyko persverti rezultatą , tačiau taikliai sumetusi baudų metimo seriją "Jmi & Florita" įgijo septynių taškų persvarą. Svečiai nebuvo linkę pasiduoti ir netrukus sumažino atotrūkį iki dviejų taškų (57:55). Deja pritrūkę jėgų "Bero & Termoizola" ekipos žaidėjai nepajėgė persverti rezultato ir turėjo pripažinti "Jmi & Florita" ekipos pergalę rezultatu 68:60 (27:21).

Po varžybų "Jmi & Florita" treneris teigė , kad ekipai pasisekė ir tiek, tačiau pastebėjo , kad ekipoje buvo mažai žaidėjų. Paklaustas ar tikėjosi pergalės komandos vadovas drąsiai atsakė , kad ekipa buvo nusiteikusi laimėti.

"Buisness Partners Group" nesunkiai palaužė "Bero-Termoizola" (2008 lapkričio 15 d., šeštadienis, 18:06 val.)"Kauno tiltai" tik po sunkios kovos palaužė "Jmi & Florvita" (2008 gruodžio 22 d., pirmadienis, 23:46 val.)"Celsis" sutriuškino "Bero & Termoizola" komandą (2009 vasario 02 d., pirmadienis, 20:54 val.)Iki paskutinės sekundės vykusią kova laimėjo "E-Star Club" (2008 gruodžio 21 d., sekmadienis, 21:01 val.)Permainingoje kovoje pergalę iškovojo "Bero & Termoizola" (2009 vasario 18 d., trečiadienis, 23:32 val.)"Omega" palaužė "Jmi & Florvita" (2009 sausio 16 d., penktadienis, 22:32 val.)"Ekodora & Mc Trans" įtikinamai įveikė savo varžovus "Bero & Termoizola" krepšininkus (2008 lapkričio 29 d., šeštadienis, 00:34 val.)„Bioprojektas“ nugalėjo „Bero & termoizolą“ (2009 kovo 01 d., sekmadienis, 22:25 val.)"Jmi & Florvita" tik po atkaklios kovos nugalėjo "Kautros" ekipą (2009 sausio 25 d., sekmadienis, 23:08 val.)"JMI & FLORVITA" apgynė savo namų sienas (2008 gruodžio 15 d., pirmadienis, 00:05 val.)