E-START CLUB vs BIOPROJEKTAS (80:57)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2009 sausio 25 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno energijos sporto salė, Raudondvario pl. 84, Kaunas LT-47179

„E-Start club“ pergalė namų aikštelėje

2009 sausio 25 d., Sekmadienis, 22:04 val., peržiūros: 3826

Šiandien (01.25) Kauno energijos sporto salėje vyko „Įmonių“ lygos rungtynės tarp „E-Start club“ (šeimininkai) ir aikštelės svečių – „Bioprojekto“ krepšininkų. Visą rungtynių laiką dominavę aikštelėje, pergalė iškovojo aikštelės šeiminkai – „E-Start club“ komanda, rezultatu 80-57.

Pirmasis kėlinys prasidėjo 6 iš eilės „E-Start club“ komandos taškais be atsako ir tik kėlinio viduryje įsižaidę svečiai iki kėlinio galo sumažino skirtumą iki 2 taškų. Pirmąjį ketvirtį laimėjo „E-Start club“ rezutatu 14-12.

Antrasis ketvirtis prasidėjo „E-Start club“ komandos spurto. Puikiai žaidę puolime ir labai gerai apsigynę, aikštelės šeimininkai atitrūko nuo savo varžovų ir netrukus susikrovė dviženklią persvarą. Kėlinys baigėsi „E-Start club“ pirmaujant rezultatu 31-19.

Po pertraukos žaidimas aikštelėje nesikeitė: puikiai besiginantys „E-Start club“ žaidėjai vis didino savo komandos persvarą, kuri jau svyravo ties 30 taškų riba, o kėlinys baigėsi rezultatu 53-34.

Paskutinis rungtynių kėlinys tebuvo tik formalumas, bet ir šiame kėlinyje neatsipalaidavę nei akimirkai „E-Start club“ krepšininkai dar labiau padidino skirtumą ir iškovojo solidžią pergalę savo aikštelėje rezultatu 80-57.

Po rungynių kalbinti nugalėtojų komandos žaidėjai teigė, jog šiandien pasiteisino greitas žaidimas, o gerai apsigynus persvara greitai išaugo, dėl to ir buvo pasiektas toks rungtynių rezultatas, kuriuo nugalėtojai labai džiaugėsi, nes pasak jų priešininkas tikrai ne iš lengviausių.

„E-Start club“ palaužė „Bioprojektą“ (2009 vasario 15 d., sekmadienis, 23:23 val.)„E-Start Club“ pralaimėjo prieš „Agava & ASS“ (2009 vasario 22 d., sekmadienis, 21:01 val.)„E-Start Club“ išplėšė pergalę prieš „Agava & ASS“ (2009 vasario 01 d., sekmadienis, 23:23 val.)Lengva "E-Start Club" pergalė (2009 sausio 18 d., sekmadienis, 21:01 val.)E-Start Club namuose įveikė Naftelf & Nowaco (2008 lapkričio 23 d., sekmadienis, 20:52 val.)Įnirtingos varžybose "E-start club" pergalė (2008 spalio 26 d., sekmadienis, 23:02 val.)„Agava-ASS“ šventė pergalę prieš „Bioprojektą“ (2009 vasario 08 d., sekmadienis, 21:10 val.)„Bioprojektas“ nugalėjo „Bero & termoizolą“ (2009 kovo 01 d., sekmadienis, 22:25 val.)"E-star Club" nugalėjo "Waterser - Weeseadmed" ekipą (2008 lapkričio 16 d., sekmadienis, 22:11 val.)"E-STAR CLUB" tik per plauką išvengė pralaimėjimo (2009 vasario 05 d., ketvirtadienis, 10:43 val.)