BIOPROJEKTAS vs MIKROVISATA (49:67)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 lapkričio 30 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V.Čepinskio g. 7, Kaunas LT-46257

"Bioprojektas" turėjo pripažinti "Mikrovisatos" pranašumą

2008 lapkričio 30 d., Sekmadienis, 20:41 val., peržiūros: 3621

Šiandien, J.Dobkevičiaus vidurinėje mokykloje, susitiko dvi "Įmonių" lygos ekipos "Bioprojektas" (šeimininkai) ir "Mikrovisata" (svečiai). Visas varžybas vyko kova taškas į tašką, nei vienai ekipai nepavyko atitrūkti dviženkle persvara. Tačiau puikiai sužaidę ketvirto kėlinio antrąją pusę, pergalę, rezultatu 49 : 67, iškovojo "Mikrovisatos" ekipa.

Pirmasis ketvirtis vyko atkakliai,komandos žaidė taškas į tašką. "Mikrovisatos" ekipos nariai paleido kelis taiklius tolimus metimus, varžovai atsakė puikiais solo reidais po krepšiu ir kėlinukas baigėsi rezultatu 12 : 14.

Lygi kova vyko ir antrajame ketvirtyje, tačiau svečiams šiandieną šypsojosi fortūna ir jie įgijo jau 7 taškų persvarą prieš didžiąją pertrauką.

Trečiasis kėlinukas vyko taškas į tašką, skirtumas tarp komandų nei augo, nei mažėjo, nors ir nelabai didelę, tačiau 5-6 taškų persvarą visą laiką turėjo "Mikrovisata".

Šeimininkai dar bandė perimti iniciatyvą paskutiniajame ketvirtyje, tačiau galingasis komandos centras V.Laukaitis gavo penktąją asmeninę pražangą ir turėjo palikti aikštelę. Tuo pasinaudojo svečiai, kurie varžovų baudos aikštelėje, ėmė jaustis kaip namie. Po netaiklių metimų jie vis dažniau sugaudavo atšokusius kamuolius, kartodavo metimus ir lengvai laužė oponentų gynybą. "Bioprojekto" komanda atrodė pavargusi, žaidėjų akyse išblėso tos liepsnos, kurios tiesiog degė rungtynių pradžioje. Jai vis sunkiau pavykdavo pelnyti taškus, o svečiai vis tolo ir tolo...Rungtynės baigėsi rezultatu 49 : 67, svečių naudai.

Be abejo geriausiu rungtynių žaidėju galime laikyti Audrių Vaivadą, pelniusį 17 taškų bei surinkusį net 22 efektyvumo koeficiento balus. Tarp "Bioprojekto" išsiskyrė nesulaikomasis Justinas Skališius, pelnęs 23 taškus ir atlikęs trigubą dublį.

Po rungtynių "Mikrovisatos" komandos treneris sakė, jog laimėjo ir tiek (nelabai norėjo kalbėt, matyt, lėkė su kompanija pergalę laistyt).

"Bioprojektas" neatsilaikė prieš "Vaidotėną" (2008 lapkričio 16 d., sekmadienis, 21:47 val.)"AKS Angaro Prekyba & Nekturtas" įveikė "Mikrovisatos" pasipriešinimą (2009 vasario 14 d., šeštadienis, 12:54 val.)"Vaidotėnas" nesunkiai palaužė "Mikrovisatos" ekipą (2008 lapkričio 24 d., pirmadienis, 21:07 val.)"Projektų Gama GTV & Mobiringas" nesunkiai nugalėjo "Mikrovisatą" (2009 sausio 15 d., ketvirtadienis, 22:50 val.)"KER & Lytagra" ir antrą kartą užtikrintai įveikė "Mikrovisatą" (2009 kovo 02 d., pirmadienis, 21:23 val.)"Teo LT" eliminavo "Mikrovisatą" (2009 kovo 20 d., penktadienis, 20:52 val.)"Kauno tiltai" įveikė "Mikrovisatą" (2009 kovo 12 d., ketvirtadienis, 20:31 val.)"BMS Megapolis" įveikė "Mikrovisatą" (2008 lapkričio 16 d., sekmadienis, 18:56 val.)„Bioprojektas“ nugalėjo „Bero & termoizolą“ (2009 kovo 01 d., sekmadienis, 22:25 val.)"Mikrovisata" įrodė savo pranašumą prieš "Celsį" (2008 lapkričio 10 d., pirmadienis, 21:11 val.)