Lietuvos sporto universitetas vs Kazlų Rūdos „Ataka“ (77:86)I lyga » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2022 gegužės 10 d., Antradienis, 21:00 val. @ Lietuvos sporto universitetas, Sporto g. 6, Kaunas, LT-44221

Antroje kėlinio pusėje „Ataka“ įveikė „LSU“ ir pateko į pusfinalį

2022 gegužės 10 d., Antradienis, 22:09 val., peržiūros: 593

Gegužės 10 dieną LSU sporto salėje įvyko I lygos Didžiosios taurės trečios ketvirtfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "LSU" priemė svečius Kazlų Rūdos "Ataką". Prieš prasidedant rungtynėms, serijos iki dviejų pergalių rezultatas buvo lygus (1:1).

Rungtynių pradžioje puikiai gynėsi "Ataka", kurie sužaidus dvi minutes pirmavo rezultatu 0:6. Prasidėjus antrai kėlinio pusei vieno taško persvarą turėjo "LSU" (10:11). Kėlinio antroje pusėje komandos žaidė lygiai, sužaidus 10 minučių rezultatas buvo lygus (22:22).

Sužaidus pirmas dvi trečio kėlinio minutes komandas skyrė trys taškai, o "LSU" toliau taškus dažniausiai rinko tritaškiais (30:27). Prasidėjus antrai kėlinio pusei "LSU" padidino persvarą iki šešių taškų (39:33), o netrukus, po taiklaus "Atakos" metimo minutės pertraukėlės paprašė "LSU". Kėlinio antroje pusėje "LSU" pavyko išlaikyti trapią persvarą (47:45).

Per pirmas dvi trečio kėlinio minutes komandos apsikeitė taikliais metimais (49:47). Prasidėjus antrai kėlinio pusei "Ataka" perėmė iniciatyvą ir išsiveržė į priekį (53:56). Antroje kėlinio pusėje persvarą turėjo "Ataka", kurie sužaidus du tris kėlinius pirmavo rezultatu 60:64.

Per pimras dvi ketvoirto kėlinio minutes "Ataka" padidino persvarą iki septynių taškų (62:69). Įpusėjus trečiai minutei "LSU" paprašė minutės pertraukėlės (64:71). Baigiantis pirmai kėlinio pusei, po taiklių "Atakos" tritaškių skirtumas padidėjo iki 11 taškų (66:77). Antroje kėlinio pusėje "Ataka" neleido varžovams atkūrti intrigos ir įveikė "LSU" komandą rezultatu 77:86.

5 rezult. perd.

Po atkaklios kovos Kazlų Rūdos „Ataka“ įveikė „GZP“ ekipą (2022 sausio 24 d., pirmadienis, 21:54 val.)Permainingose rungtynėse Kazlų Rūdos „Ataka“ įveikė „R2P Sport“ (2022 sausio 18 d., antradienis, 22:24 val.)„Reunion“ antrą kartą įveikė „Ataką“ ir žengė į finalą (2022 gegužės 26 d., ketvirtadienis, 21:57 val.)„Kazlų Rūdos „Ataka“ dominavo pratęsime ir įveikė „R2P Sport“ (2021 gruodžio 14 d., antradienis, 23:03 val.)Tik po atkaklios kovos „VDU“ įveikė Kazlų Rūdos „Ataką“ (2022 vasario 09 d., trečiadienis, 22:09 val.)Kazlų Rūdos „Ataką“ įveikę VDU iškovojo I lygos „Mažosios“ taurės bronzą (2022 birželio 02 d., ketvirtadienis, 23:24 val.)Vakaro trileryje „GZP“ pergalė prieš „LSU“ (96:94) (2021 lapkričio 24 d., trečiadienis, 00:12 val.)„Sporto garantas“ įveikė Kazlų Rūdos „Ataka“ ekipą ir tęsia pergalių seriją (2022 vasario 13 d., sekmadienis, 20:09 val.)„VDU“ antą kartą įveikė Kazlų Rūdos „Ataką“ ir žengia toliau (2022 balandžio 21 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)38 taškus per pirmą kėlinį sumetę „VDU“ išsaugojo pranašumą (2021 lapkričio 11 d., ketvirtadienis, 22:11 val.)