VDU vs Kazlų Rūdos „Ataka“ (93:89)I lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 lapkričio 11 d., Ketvirtadienis, 20:45 val. @ Vytauto Didžiojo universitetas Žemės ūkio akademija, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

38 taškus per pirmą kėlinį sumetę „VDU“ išsaugojo pranašumą

2021 lapkričio 11 d., Ketvirtadienis, 22:11 val., peržiūros: 428

Lapkričio 11 dieną 20:45 val., Kauno VDU ŽŪA sporto salėje įvyko „B“ rungtynės, kuriose susitiko „VDU“ ir Kazlų rūdos „Ataka“. Rungtynes laimėjo "VDU" rezultatu 93:89 (38:22, 15:20, 22:25, 18:22).

Rungtynes komandos pradėjo apylygiu ir greitu žaidimu. Kazlų Rūdos „Ataka“ nevengė pasitaikius menkiausiai progai šveisti tolimą metimą, savo ruoštu šeimininkai pasitaikius progai bėgo į greitas atakas. Antroje kėlinio pusėje „VDU“ taktika labiau pasiteisino. Pastarieji vedami M. Masiliūno (13 tšk.) surengė spurtą ir išsiveržė į priekį dviženkliu pranašumu. Iki kėlinio galo svečiams nepavyko pristabdyti šeimininkų ir po pirmo kėlinio rezultatu 38:22 priekyje „VDU“ Antrajame ketvirtyje Kazlų rūdos „Ataka“ pakeitė gynybą bai pagerino kovą dėl kamuolių puolime, ko pasekoje sumažino varžovų greitų atakų skaičių ir toliau gerai susikurdami progas puolime po truputį mažino skirtumą. Iki antro ketvirčio pabaigos svečiams pavyko aptirpdyti skirtumą iki 11 taškų 53:42.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje beveik neiskeitė. Pirmoje kėlino pusėje nesikeitė ir skirtumas tarp komandų. Antroje kėlinio pusėje svečiams vis pavykdavo išlipti į vienženklio pranašumo zoną ir prieš lemiamą kėlinį pilnai sugrįžo į rungtynes rezultatu 75:67. Lemiamajame ketvirtyje rungtynės toliau vyko ta pačia nata. Kazlų rūdos „Ataka“ po truputį mažino atsilikimą ir kėlinio viduryje komandas skyrė vos 5 taškai. Artėjant prie stabdomo laiko ribos „VDU“ pavyko susigrąžinti dviženklį pranašumą ir gerokai apsunkino varžovų planus siekti pergalės. Svečiai dar bandė kliautis tolimais metimais ir išplėšti pergalę, tačiau ne visi skuboti metimai skrodė tinklelį ir „VDU“ pavyko išsaugoti pergalę rezultatu 93:89.

6 išpr. praž.

Vienu metu net 25 taškų prnašumą turėję Kazlų Rūdos „Ataka“ išsaugojo prnašumą iki rungtynių pabaigos (2021 lapkričio 18 d., ketvirtadienis, 21:59 val.)„Sporto garantas“ įveikė „VDU“ ir reguliarų sezoną užbaigė be pralaimėjimų (2022 balandžio 07 d., ketvirtadienis, 22:14 val.)„Sporto garantas“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „VDU“ ekipą (2022 kovo 31 d., ketvirtadienis, 21:52 val.)Antroje rungtynių pusėje nutolę „VDU“ krepšininkai išsiveržė serijoje prieš „GZP“ į priekį (2022 gegužės 18 d., trečiadienis, 22:02 val.)„VDU“ nesunkiai nugalėjo „R2P Sport“ šešetuką (2022 kovo 24 d., ketvirtadienis, 22:03 val.)Antroje kėlinio pusėje „Ataka“ įveikė „LSU“ ir pateko į pusfinalį (2022 gegužės 10 d., antradienis, 22:09 val.)B lygos starte ‒ po atkaklios kovos „Reunion“ pergalė prieš „VDU“ ekipą (2021 lapkričio 03 d., trečiadienis, 22:15 val.)Lemiamose įtemptose pusfinalio rungtynėse „GZP“ įveikė „VDU“ ir pateko į finalą (2022 birželio 01 d., trečiadienis, 22:39 val.)Tik po atkaklios kovos „VDU“ įveikė Kazlų Rūdos „Ataką“ (2022 vasario 09 d., trečiadienis, 22:09 val.)„Reunion“ antrą kartą įveikė „Ataką“ ir žengė į finalą (2022 gegužės 26 d., ketvirtadienis, 21:57 val.)