R2P Sport vs Kazlų Rūdos „Ataka“ (96:109)I lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 gruodžio 14 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Kazlų Rūdos „Ataka“ dominavo pratęsime ir įveikė „R2P Sport“

2021 gruodžio 14 d., Antradienis, 23:03 val., peržiūros: 458

Antradienį, gruodžio 14 d., Kauno kolegija mažojoje salėje, įvyko B lygos, rungtynės, kuriuose susitiko šeimininkai „R2P Sport“ ir svečiai „Kazlų Rūdos „Ataka“.

Rungtynės prasidėjo greitu žaidimu ir abi komandos greitai rinko taškus (7:7). Vėliau svečių komanda kiek pristabdė puolimą, o tuo pasinaudoję „R2P Sport “po pirmojo ketvirčio pirmavo – 22:17. Antro ketvirčio pirmomis minutėmis komandos keitėsi taikliais metimais, o „Kazlų Rūdos „Ataka“ pamažu vijosi varžovus. Prasidėjus trečiai minutei šeimininkai pirmavo 2 taškais – 34:32. Vėliau penkis taškus be atsako pelnė šeimininkai, bet netrukus svečiai vėl prisivijo varžovus.. Paskutinėmis ketvirčio minutėmis toliau vyko atkakli kova, o sužaidus du ketvirčius rezultatas buvo lygus – 43:43.

Trečio ketvirčio pradžioje komandos apsikeitė taikliais metimais (45:45). Baigiantis pirmai ketvirčio pusei „Kazlų Rūdos „Ataka“ įgijo 6 taškų persvarą (51:56). Prasidėjus antrai ketvirčio pusei du taškus pelnė šeimininkai (53:56). Vėliau 4 taškus be atsako pelnė svečių ekipa ir ketvirčio pabaigoje „Kazlų Rūdos „Ataka“ persvarą išsaugojo – 60:66. Ketvirtąjame rungtynių ketvirtyje šeimininkai jau kvėpavo varžovams į nugarą ir įpusėjus ketvirčiui persvėrė rezultatą minimaliu, 1 taško skirtumu. Pirmaujanti komanda keitėsi net 4 kartus, o 3 labai svarbius tritaškius metimus įmetęs A.Gavelis neleido „Kazlų Rūdos „Ataka“ užbaigti rungtynių savo naudai. Po dramatiškos ketvirtojo ketvirčio pabaigos komandos santykius gavo aiškintis pratęsime – 89:89.

Pratęsime komandos kovėsi dėl kiekvieno kamuolio, bet šeimininkai sunkiai rinko taškus, o po taiklių dviejų svečių tolimų metimų, šeimininkai nebesugebėjo grįžti į kovą. Šiandienos rungtynes laimėjo „Kazlų Rūdos „Ataka“ komanda rezultatu – 96:109.

Mantas Brazauskas

Permainingose rungtynėse Kazlų Rūdos „Ataka“ įveikė „R2P Sport“ (2022 sausio 18 d., antradienis, 22:24 val.)Po atkaklios kovos Kazlų Rūdos „Ataka“ įveikė „GZP“ ekipą (2022 sausio 24 d., pirmadienis, 21:54 val.)„Kauno TPMC“ užtikrintai įveikė „R2P Sport“ ekipą (2022 balandžio 27 d., trečiadienis, 21:45 val.)„GZP“ įveikė „R2P Sport“ ekipą (2022 vasario 23 d., trečiadienis, 21:46 val.)Tik po atkaklios kovos „Reunion“ įveikė „R2P Sport“ ekipą (2022 balandžio 04 d., pirmadienis, 22:19 val.)„GZP“ ketvirtfinalį pradėjo sunkia pergale prieš „R2P Sport“ (2022 gegužės 12 d., ketvirtadienis, 22:11 val.)Kazlų Rūdos „Ataką“ įveikę VDU iškovojo I lygos „Mažosios“ taurės bronzą (2022 birželio 02 d., ketvirtadienis, 23:24 val.)„Sporto garantas“ įveikė Kazlų Rūdos „Ataka“ ekipą ir tęsia pergalių seriją (2022 vasario 13 d., sekmadienis, 20:09 val.)„Kauno TPMC“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš „R2P Sport“ (2022 balandžio 24 d., sekmadienis, 22:05 val.)„Sporto garantas“ galingai uždarė rungtynes ir iškovojo pergalę prieš „R2P Sport“ (2022 vasario 06 d., sekmadienis, 20:06 val.)