VDU vs Kazlų Rūdos „Ataka“ (92:76)I lyga » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2022 balandžio 21 d., Ketvirtadienis, 21:05 val. @ Vytauto Didžiojo universitetas Žemės ūkio akademija, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

„VDU“ antą kartą įveikė Kazlų Rūdos „Ataką“ ir žengia toliau

2022 balandžio 21 d., Ketvirtadienis, 22:24 val., peržiūros: 414

Ketvirtadienį VDU sporto salėje įvyko I lygos aštuntfinalio antrosios rungtynės tarp "VDU" ir Kazlų Rūdos "Ataka".

Rungtynes "VDU" pradėjo kaip iš natų ir sužaidus keturias minutes komandas skyrė 15 taškų. Po minutės pertraukėlės ( Kazlų Rūdos "Ataka") toliau aikštelės šeimininkai nestabdė apsukų, o svečiams beliko tik gūžčioti pečiais ( 32:10). Antrame kėlinyje vaizdas nepasikeitė. "VDU" toliau įrodinėjo savo pranašumą ir išsaugojo susikrautą pranašumą – 52:31

Po ilgosios pertraukos Kazlų Rūdos "Ataka" sugebėjo atsitiesti ir šeimininkų treneris buvo priverstas išnaudoti minutės pertraukėlę ( 58:42). Toliau svečiai mažais žingsniai mažino skirtumą ir "VDU" ketvirtą kėlinį pradėjo su 13 taškų pranašumu ( 68:55). Ketvirtame kėlinyje Kazlų Rūdos "Atakai" nepavyko sukurti intrigos ir turėjo pripažinti "VDU" ekipos pranašumą, rezultatu – 92:76 (32:10, 20:21, 16:24, 24:21)

Lukas Balčiūnas

„Reunion“ antrą kartą įveikė „Ataką“ ir žengė į finalą (2022 gegužės 26 d., ketvirtadienis, 21:57 val.)„Reunion“ penketukas įveikė Kazlų Rūdos „Ataką“ (2022 sausio 09 d., sekmadienis, 21:58 val.)„Reunion“ po atkaklios kovos įveikė Kazlų Rūdos „Ataką“ (2022 gegužės 25 d., trečiadienis, 20:07 val.)Tik po atkaklios kovos „VDU“ įveikė Kazlų Rūdos „Ataką“ (2022 vasario 09 d., trečiadienis, 22:09 val.)Kauno TPMC įveikė Kazlų Rūdos „Ataką“ (2021 gruodžio 19 d., sekmadienis, 17:09 val.)„Sporto garantas“ įveikė Kazlų Rūdos „Ataka“ ekipą ir tęsia pergalių seriją (2022 vasario 13 d., sekmadienis, 20:09 val.)„Kauno TPMC“ paskutinėse reguliariojo sezono rungtynėse įveikė Kazlų Rūdos „Ataką“ (2022 balandžio 10 d., sekmadienis, 19:09 val.)„VDU“ pergalingai pradėjo atkrintamąsias prieš Kazlų Rūdos „Ataka“ (2022 balandžio 20 d., trečiadienis, 22:13 val.)„Sporto garantas“ lengvai nugalėjo Kazlų Rūdos „Ataką“ (2022 sausio 06 d., ketvirtadienis, 22:05 val.)„Reunion“ ekipa palaužė Kazlų Rūdos „Ataka“ krepšininkus (85:75) (2022 kovo 28 d., pirmadienis, 22:37 val.)