Sporto garantas vs Kazlų Rūdos „Ataka“ (90:73)I lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 vasario 13 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Sporto garantas“ įveikė Kazlų Rūdos „Ataka“ ekipą ir tęsia pergalių seriją

2022 vasario 13 d., Sekmadienis, 20:09 val., peržiūros: 472

Vasario 13 dieną, Kauno TPMC sporto salėje susitiko I lygos ekipos – "Sporto garantas" (7-0) ir Kazlų Rūdos „Ataka“ (5-5).

Rungtynių pradžioje M.Sadauskas dviem tritaškiais išvedė svečius į priekį, bet pirmo kėlinio antroje pusėje iniciatyvą perėmė "Sporto garantas", kuris ir laimėjo pirmą kėlinį 21:16.

Antrajame kėlinyje A.Kuzminskas pataikė du tritaškius, kurie lygino rungtynių rezultatą. Bet į tai R.Issak atsakė dėjimu, kelis metimus pridėjo T.Urbonas ir "Sporto garantas" kiek atitrūko. Įpusėjus susitikimui 44:35.

Trečio kėlinio pradžioje šeimininkai pataikė tris tolimus metimus ir dar labiau nutolo – 57:43. Dviženklę persvarą "Sporto garantas" išlaikė iki kėlinio pabaigos, kuriam pasibaigus pirmavo 70:57.

Ketvirtame kėlinyje šeimininkai išsaugojo susikrautą pranašumą ir iškovojo aštuntą pergalę iš eilės. Galutinis susitikimo rezultatas 90:73 (21:16, 23:19, 26:22, 20:16).

Mantas Sadauskas

„Sporto garantas“ lengvai nugalėjo Kazlų Rūdos „Ataką“ (2022 sausio 06 d., ketvirtadienis, 22:05 val.)„VDU“ antą kartą įveikė Kazlų Rūdos „Ataką“ ir žengia toliau (2022 balandžio 21 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)„Sporto garantas“ įveikė „VDU“ ir reguliarų sezoną užbaigė be pralaimėjimų (2022 balandžio 07 d., ketvirtadienis, 22:14 val.)„Reunion“ penketukas įveikė Kazlų Rūdos „Ataką“ (2022 sausio 09 d., sekmadienis, 21:58 val.)Tik po atkaklios kovos „Sporto garantas“ įveikė „VDU“ ekipą (2022 balandžio 28 d., ketvirtadienis, 21:56 val.)„Reunion“ po atkaklios kovos įveikė Kazlų Rūdos „Ataką“ (2022 gegužės 25 d., trečiadienis, 20:07 val.)Kauno TPMC įveikė Kazlų Rūdos „Ataką“ (2021 gruodžio 19 d., sekmadienis, 17:09 val.)„Reunion“ ekipa palaužė Kazlų Rūdos „Ataka“ krepšininkus (85:75) (2022 kovo 28 d., pirmadienis, 22:37 val.)Po atkaklios kovos Kazlų Rūdos „Ataka“ įveikė „GZP“ ekipą (2022 sausio 24 d., pirmadienis, 21:54 val.)Tik po atkaklios kovos „VDU“ įveikė Kazlų Rūdos „Ataką“ (2022 vasario 09 d., trečiadienis, 22:09 val.)