Kazlų Rūdos „Ataka“ vs GZP (81:73)I lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 sausio 24 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Po atkaklios kovos Kazlų Rūdos „Ataka“ įveikė „GZP“ ekipą

2022 sausio 24 d., Pirmadienis, 21:54 val., peržiūros: 600

Kauno TPMC sporto salėje įvyko II lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko Kazlų Rūdos "Ataka" ir "GZP".

Rungtynės prasidėjo atkaklia kova ir ne vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo ( 13:12). Antrame ketvirtyje "GZP" perėmė iniciatyvą į savas rankas, tačiau Kazlų Rūdos "Ataka" sugebėjo ketvirčio pabaigoje sumažinti skirtumą iki dviejų taškų – 38:40

Po ilgosios pertraukos M.Sadauskas užsikūrė ir pelnė 11 taškų paeiliui, kur Kazlų Rūdos "Ataka" įsiveržė į priekį. Per likusį laiką aikštelės šeimininkai išsaugojo susikrautą pranašumą ( 62:55). Ketvirtame kėlinyje Kazlų Rūdos "Ataka" ekipa atsilaikė prieš varžovų spurtą ir įrodė pranašumą prieš "GZP" ekipą. Galutinis rezultatas – 81:73 (13:12, 25:28, 24:15, 19:18)

7 išpr. praž.

Permainingose rungtynėse Kazlų Rūdos „Ataka“ įveikė „R2P Sport“ (2022 sausio 18 d., antradienis, 22:24 val.)„Reunion“ po atkaklios kovos įveikė Kazlų Rūdos „Ataką“ (2022 gegužės 25 d., trečiadienis, 20:07 val.)„Kazlų Rūdos „Ataka“ dominavo pratęsime ir įveikė „R2P Sport“ (2021 gruodžio 14 d., antradienis, 23:03 val.)„GZP“ įveikė „R2P Sport“ ekipą (2022 vasario 23 d., trečiadienis, 21:46 val.)30 Ugniaus Nikitino taškų atvedė Kazlų Rūdos „Ataką“ į pergalę prieš „GZP“ (65:84) (2021 lapkričio 15 d., pirmadienis, 22:30 val.)Kazlų Rūdos „Ataką“ įveikę VDU iškovojo I lygos „Mažosios“ taurės bronzą (2022 birželio 02 d., ketvirtadienis, 23:24 val.)„Reunion“ penketukas įveikė Kazlų Rūdos „Ataką“ (2022 sausio 09 d., sekmadienis, 21:58 val.)„VDU“ antą kartą įveikė Kazlų Rūdos „Ataką“ ir žengia toliau (2022 balandžio 21 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)„Sporto garantas“ lengvai nugalėjo Kazlų Rūdos „Ataką“ (2022 sausio 06 d., ketvirtadienis, 22:05 val.)„Sporto garantas“ įveikė Kazlų Rūdos „Ataka“ ekipą ir tęsia pergalių seriją (2022 vasario 13 d., sekmadienis, 20:09 val.)