Kazlų Rūdos „Ataka“ vs Sporto garantas (63:107)I lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 sausio 06 d., Ketvirtadienis, 20:50 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Sporto garantas“ lengvai nugalėjo Kazlų Rūdos „Ataką“

2022 sausio 06 d., Ketvirtadienis, 22:05 val., peržiūros: 475

Sausio 6 dieną Kauno kolegijos sporto salėįe įvyko I lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai Kazlų Rūdos "Ataka" priemė svečius "Sporto garantą". "Ataka" buvo laimėję tris rungtynes ir du kartus buvo pralaimėję. "Sporto garanto" sąskaitoje buvo dvi pergalės ir nei vieno pralaimėjimo.

Rungtynes geriau pradėjo "Ataka", kurie antrą minutę pirmavo rezultatu 5:0. Komandos žaidė rezultatyviai ir sužaidus tris minutes rezultatu 7:8 pirmavo "Sporto garantas". Prasidėjus antrai kėlinio pusei vieno taško persvarą turėjo "Sporto garantas" 12:13. Antroje kėlinio pusėje geriau žaidė "Sporto garantas", kuriam pavyko įgyti 12 taškų persvara (17:29).

Antro kėliniop pirmomis minutėmis "Sporto garanto" persvara augo, sužaidus tris minutes rezultatu 22:37 pirmavo svečiai. Prasidėjus antrai kėlinio pusei komandas skyrė 15 taškų (25:40). Kėlinio antroje pusėje "Sporto garantas" pamažu didino persvarą, kuri sužaidus pusę rungtynių buvo 18 taškų (34:52).

Trečio kėlinio pirmomis minutėmis komandos žaidė lygiai. Ketvirtą minutę komandas skyrė 20 taškų (41:61). Prasidėjus penktai minutei "Sporto garanto" persvara sumažėjo iki 16 taškų (45:61) ir svečiai paprašė minutės pertraukėlės. Po minutės pertraukėlės septynis taškus be atsako pelnė "Sporto garantas" (45:68). Po minutės pertraukėlės geriau žaidė "Sporto garantas", kurie spurtavo ir vėliau išlaikė solidžią persvarą iki kėlinio pabaigos (54:81).

Ketvirto kėlinio pradžioje komandos žaidė greitai, o "Sporto garantas" didino persvarą. Sužaidus pusę kėlinio komandas skyrė 37 taškai 59:96. Septintą minutę "Sporto garantas" pelnė šimtąjį tašką (59:100). Kėlinio pabaigoje svečiai dar labiau padidino persvarą (63:107).

9 rezult. perd.

„Sporto garantas“ lengvai nugalėjo „Lietuvos sporto universitetą“ (2022 kovo 22 d., antradienis, 22:55 val.)„Reunion“ penketukas įveikė Kazlų Rūdos „Ataką“ (2022 sausio 09 d., sekmadienis, 21:58 val.)„Sporto garantas“ įveikė Kazlų Rūdos „Ataka“ ekipą ir tęsia pergalių seriją (2022 vasario 13 d., sekmadienis, 20:09 val.)Naktinio krepšinio dvikovoje „LSU“ nugalėjo Kazlų Rūdos „Ataką“ (2022 vasario 16 d., trečiadienis, 00:36 val.)„Reunion“ po atkaklios kovos įveikė Kazlų Rūdos „Ataką“ (2022 gegužės 25 d., trečiadienis, 20:07 val.)Kauno TPMC įveikė Kazlų Rūdos „Ataką“ (2021 gruodžio 19 d., sekmadienis, 17:09 val.)„VDU“ pergalingai pradėjo atkrintamąsias prieš Kazlų Rūdos „Ataka“ (2022 balandžio 20 d., trečiadienis, 22:13 val.)„Reunion“ ekipa palaužė Kazlų Rūdos „Ataka“ krepšininkus (85:75) (2022 kovo 28 d., pirmadienis, 22:37 val.)Tik po atkaklios kovos „VDU“ įveikė Kazlų Rūdos „Ataką“ (2022 vasario 09 d., trečiadienis, 22:09 val.)„Sporto garantas“ sutriuškino „Kauno TPMC“ (2022 vasario 27 d., sekmadienis, 17:49 val.)