Kazlų Rūdos „Ataka“ vs Reunion (68:74)I lyga » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2022 gegužės 26 d., Ketvirtadienis, 20:40 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Reunion“ antrą kartą įveikė „Ataką“ ir žengė į finalą

2022 gegužės 26 d., Ketvirtadienis, 21:57 val., peržiūros: 683

Gegužės 26 dieną Kauno technikos profesinio mokymo centro sporto salėje įvyko I lygos Didžiosios taurės antros pusfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai Kazlų Rūdos "Ataka" priemė svečius "Reunion". Pirmas rungtynes buvo laimėję "Reunion".

Rungtynes geriau pradėjo "Reunion", kurie sužaidus dvi minutes pirmavo rezultatu 3:8. Sužaidus penkias minutes komandas vis dar skyrė penki taškai (7:12). Kėlinio antroje pusėje, daugiausiai taiklių tritaškių pagalba padidino persvarą iki 11 taškų (13:24).

Antro kėlinio pirmas dvi minutes abi komandos gynėsi be klaidų (13:24). Kėlinio viduryje komandos žaidė apyligiai (20:28). Septintą minutę skirtumas aptirpo iki trijų taškų (27:30). Kėlinio pabaigoje "Reunion" vėl sugebėjo padidinti persvarą (30:38).

Per pirmas dvi trečio kėlinio minutes "Reunion" padidino persvarą vienu taškų (43:34). Baigiantis pirmai kėlinio pusei taiklus "Atakos" tritaškis sumažino varžovų persvarą iki devynių taškų (48:39). Kėlinio pabaigoje "Reunion" išlaikė keturių taškų persvarą (50:54).

Antrą ketvirto kėlinio minutę "Ataka" sumažino varžovų persvarą iki vieno taško (55:56). Ketvirtą minutę "Ataka" paprašė minutės pertraukėlės, "Reunion" padidino persvarą iki aštuonių taškų (55:63). Kėlinio paskutinę minutę taiklus "Reunion" tritaškis padidino persvarą iki šešių taškų (68:74). Kėlinio pabaigoje "Reunion" persvarą išlaikė (68:74).

Vidas Ginevičius

„VDU“ antą kartą įveikė Kazlų Rūdos „Ataką“ ir žengia toliau (2022 balandžio 21 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)„Reunion“ penketukas įveikė Kazlų Rūdos „Ataką“ (2022 sausio 09 d., sekmadienis, 21:58 val.)„Reunion“ po atkaklios kovos įveikė Kazlų Rūdos „Ataką“ (2022 gegužės 25 d., trečiadienis, 20:07 val.)„Reunion“ penketukas susitvarkė su „GZP“ pasipriešinimu (2022 kovo 13 d., sekmadienis, 18:46 val.)Antroje kėlinio pusėje „Ataka“ įveikė „LSU“ ir pateko į pusfinalį (2022 gegužės 10 d., antradienis, 22:09 val.)„Reunion“ susitvarkė su „GZP“ (83:75) (2022 balandžio 24 d., sekmadienis, 17:49 val.)Tik po atkaklios kovos „Reunion“ įveikė „R2P Sport“ ekipą (2022 balandžio 04 d., pirmadienis, 22:19 val.)„Reunion“ ekipa palaužė Kazlų Rūdos „Ataka“ krepšininkus (85:75) (2022 kovo 28 d., pirmadienis, 22:37 val.)„Kauno TPMC“ paskutinėse reguliariojo sezono rungtynėse įveikė Kazlų Rūdos „Ataką“ (2022 balandžio 10 d., sekmadienis, 19:09 val.)„Sporto garantas“ įveikė Kazlų Rūdos „Ataka“ ekipą ir tęsia pergalių seriją (2022 vasario 13 d., sekmadienis, 20:09 val.)