Reunion vs R2P Sport (95:88)I lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 balandžio 04 d., Pirmadienis, 20:40 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Tik po atkaklios kovos „Reunion“ įveikė „R2P Sport“ ekipą

2022 balandžio 04 d., Pirmadienis, 22:19 val., peržiūros: 495

Pirmadienį, Balandžio 4 dieną, 20:40 val., Kauno technikos profesinio mokymo centro sporto salėje, susitiko I lygos komandos „Reunion“ (šeimininkai) ir R2P Sport“ (svečiai).

Pirmajame ketvirtyje labiau susikaupę išėjo šeimininkai, kurie užklupo nesusikaupusius R2P Sport“ ir po greito spurto susikrovė 9 taškų pranašumą (12:3). Tačiau svečiams pavyko surengti kelis iš eilės prasiveržimus ir pasivyti priešininkus. Toliau komandos žaidė apylygiai ir ketvirtis baigėsi rezultatu – 26:19. Antrasis ketvirtis vėl prasidėjo šeimininkų spurtu, kurie įgijo 6 taškų persvarą, bet svečiai greitai atsitiesė, taikliais metimais sušvelnino rezultatą net iki lygiųjų ir pirmoji rungtynių pusė baigėsi jų naudai – 42:45.

Antroje rungtynių pusėje komandos rimčiau pradėjo žiūrėti į žaidimą, atsirado daugiau taktinių sprendimų. Šeimininkai nusprendė aktyviau gintis, ko pasekoje greitai susirinko komandinių pražangų limitą, tačiau taktika pasiteisino ir po trečiojo kėlinuko jau turėjo 3 taškų pranašumą savo pusėje – 71:69. Ketvirtajame kėlinyje „Reunion“ niekaip neprisileido varžovų, bet taip pat nepavyko ir atitrūkti iki saugesnio pranašumo. Tad visą kėlinį laikė 7 taškų pranašumą ir pasiekė pergalę – 95:88.

Aurimas Gavelis

„GZP“ įveikė „R2P Sport“ ekipą (2022 vasario 23 d., trečiadienis, 21:46 val.)B lygos starte ‒ po atkaklios kovos „Reunion“ pergalė prieš „VDU“ ekipą (2021 lapkričio 03 d., trečiadienis, 22:15 val.)„Kauno TPMC“ užtikrintai įveikė „R2P Sport“ ekipą (2022 balandžio 27 d., trečiadienis, 21:45 val.)„Reunion“ po atkaklios kovos įveikė Kazlų Rūdos „Ataką“ (2022 gegužės 25 d., trečiadienis, 20:07 val.)Permainingose rungtynėse Kazlų Rūdos „Ataka“ įveikė „R2P Sport“ (2022 sausio 18 d., antradienis, 22:24 val.)„VDU“ nesunkiai nugalėjo „R2P Sport“ šešetuką (2022 kovo 24 d., ketvirtadienis, 22:03 val.)„Reunion“ antrą kartą įveikė „Ataką“ ir žengė į finalą (2022 gegužės 26 d., ketvirtadienis, 21:57 val.)Penkiese žaidę „Reunion“ buvo sutriuškinti „Sporto garantas“ ekipos (80:106) (2022 sausio 04 d., antradienis, 23:18 val.)„Reunion“ tik po atkaklios kovos palaužė „Kauno TPMC“ krepšininkus (2022 gegužės 02 d., pirmadienis, 22:37 val.)„Kazlų Rūdos „Ataka“ dominavo pratęsime ir įveikė „R2P Sport“ (2021 gruodžio 14 d., antradienis, 23:03 val.)