Kauno TPMC vs Kazlų Rūdos „Ataka“ (92:88)I lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 balandžio 10 d., Sekmadienis, 18:10 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Kauno TPMC“ paskutinėse reguliariojo sezono rungtynėse įveikė Kazlų Rūdos „Ataką“

2022 balandžio 10 d., Sekmadienis, 19:09 val., peržiūros: 529

Balandžio 10 dieną Kauno TPMC sporto salėje buvo sužaistos I lygos rungtynės tarp Kauno TPMC“ (11-2) ir Kazlų Rūdos „Ataka“ (5-8) ekipų.

Pirmajame rungtynių kėlinyje Kauno TPMC“ sumetė penkis tolimus metimus, iš jų tris pataikė M.Gailiūnas, o tai leido šeimininkams kėlinį laimėti dviženkle persvara 30:20.

Antrasis kėlinys prasidėjo svečių ekipos spurtu, po kurio rezultatas tapo lygus 34:34. Visgi, tada „Ataka“ pradėjo klysti, o klaidomis pasinaudojusi Kauno TPMC“ vėl nutolo. Įpusėjus susitikimui 47:38.

Trečio kėlinio pradžioje Kauno TPMC“ įgijo penkiolikos taškų pranašumą, bet Kazlų Rūdos „Ataka“ ekipą į priekį patraukė T.Bietkis, kurio rezultatyvus žaidimas leido aptirpdyti šeimininkų persvarą. Po trijų kėlinių 68:64.

Lemiamo kėlinio pradžioje Kauno TPMC“ iškart didino persvarą iki dviženklio – 80:70. Nors po to iškart dėjimu atsakė M.Mikulėnas, tritaškį pridėjo A.Kuzminskas, tačiau šeimininkai pergalės iš savo rankų jau nebepaleido. Galutinis susitikimo rezultatas 92:88 (30:20, 17:18, 21:26, 24:24).

14 taškų

„Reunion“ po atkaklios kovos įveikė Kazlų Rūdos „Ataką“ (2022 gegužės 25 d., trečiadienis, 20:07 val.)Kauno TPMC įveikė Kazlų Rūdos „Ataką“ (2021 gruodžio 19 d., sekmadienis, 17:09 val.)„Reunion“ penketukas įveikė Kazlų Rūdos „Ataką“ (2022 sausio 09 d., sekmadienis, 21:58 val.)„Kauno TPMC“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Reunion“ komandą (2021 gruodžio 12 d., sekmadienis, 17:18 val.)„VDU“ antą kartą įveikė Kazlų Rūdos „Ataką“ ir žengia toliau (2022 balandžio 21 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)„Kauno TPMC“ užtikrintai įveikė „R2P Sport“ ekipą (2022 balandžio 27 d., trečiadienis, 21:45 val.)„Sporto garantas“ lengvai nugalėjo Kazlų Rūdos „Ataką“ (2022 sausio 06 d., ketvirtadienis, 22:05 val.)Tik po atkaklios kovos „VDU“ įveikė Kazlų Rūdos „Ataką“ (2022 vasario 09 d., trečiadienis, 22:09 val.)„VDU“ pergalingai pradėjo atkrintamąsias prieš Kazlų Rūdos „Ataka“ (2022 balandžio 20 d., trečiadienis, 22:13 val.)Permainingose rungtynėse Kazlų Rūdos „Ataka“ įveikė „R2P Sport“ (2022 sausio 18 d., antradienis, 22:24 val.)