„Švyturio“ – Kauno krepšinio lyga

Gauti blokai

VietaŽaidėjasVisoRungtynėsVidurkis
1Šarūnas Petraitis (Kauno Rami, C lyga)23151,53
2Grantas Radivonas (Nemunas, Įmonių lyga)18181,00
3Mantas Ungurys (Alaina, Įmonių lyga)16131,23
4Karolis Janonis (Kelių priežiūra, Įmonių lyga)16170,94
5Martynas Simanavičius (Alaina, Įmonių lyga)15131,15
6Mažvydas Juščius (R2P Sport & BC „Rhino“, B lyga)15160,94
7Egidijus Plenta (Vilmista, Įmonių lyga)15190,79
8Laimonas Baranskas (Artstone, Įmonių lyga)14131,08
9Vytautas Kamarūnas (Menų kambarys & BC „Rhino“, Įmonių lyga)1391,44
10Justas Šapakauskas (Batniava, C lyga)13160,81
11Laurynas Chalytovas (UNO, C lyga)13140,93
12Modestas Būdvytis (Be derinių, C lyga)13150,87
13Renaldas Živatkauskas (Ryterna Group, C lyga)12140,86
14Tomas Šorius (Ulmas, Įmonių lyga)12121,00
15Gediminas Danilevičius (KK „Žaibas“, C lyga)11150,73
16Giedrius Prabulis (Šilainiai, 30+ lyga)11111,00
17Dainius Mickūnas (Titranga ‒ Feniksas, C lyga)11130,85
18Rimvydas Calkevičius (Vilmista, Įmonių lyga)11170,65
19Povilas Semaško (Nemunas, Įmonių lyga)11190,58
20Artūras Paškevičius (Elektrėnų „Pastolinis“ (s), Įmonių lyga)1091,11
21Lukas Bunys (Rimo & Patikima linija, Įmonių lyga)10160,63
22Linas Ramanauskas (Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai“, C lyga)10140,71
23Benas Narbutas (Be derinių, C lyga)10130,77
24Rimas Petraška (Glasma Service, Įmonių lyga)10150,67
25Kęstutis Aleksandravičius (Telia, Įmonių lyga)10160,63

Padarytos klaidos

VietaŽaidėjasVisoRungtynėsVidurkis
1Povilas Semaško (Nemunas, Įmonių lyga)104195,47
2Paulius Digrys (Artilerijos batalionas, Įmonių lyga)93156,20
3Karolis Janonis (Kelių priežiūra, Įmonių lyga)83174,88
4Grantas Radivonas (Nemunas, Įmonių lyga)80184,44
5Saulius Klimkevičius (Hidraulinės sistemos, Įmonių lyga)80194,21
6Martynas Gustainis (Batniava, C lyga)79174,65
7Kęstutis Ruočkus (Gatvės vaikai ‒ Street Food , C lyga)72145,14
8Gintaras Buivydas (Nemunas, Įmonių lyga)72145,14
9Rimas Petraška (Vilkai, C lyga)71154,73
10Mažvydas Juščius (R2P Sport & BC „Rhino“, B lyga)71164,44
11Osvaldas Pūras (Raben Lietuva, Įmonių lyga)68183,78
12Rimas Petraška (Glasma Service, Įmonių lyga)67154,47
13Tomas Mockus (Vėjų linija & Garliavos duona, Įmonių lyga)66173,88
14Nerijus Aleknavičius (Promatik, Įmonių lyga)65144,64
15Marius Geštautas (Vilkai, C lyga)65154,33
16Simas Liepinaitis (Coca-Cola, Įmonių lyga)64125,33
17Eduardas Mačiulis (Kauno NTI-PN, C lyga)64144,57
18Tomas Vaicekauskas (Raben Lietuva, Įmonių lyga)63163,94
19Matas Lisajevičius (Night Club Basement, B lyga)62163,88
20Rytis Sadauskas (Promatik, Įmonių lyga)62173,65
21Kęstutis Dimitrijevas (SK „Mattas“, C lyga)60154,00
22Tomas Pauliukas (Plastena, Įmonių lyga)60173,53
23Povilas Patackas (Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai“, C lyga)59124,92
24Šarūnas Petraitis (Kauno Rami, C lyga)58153,87
25Povilas Vidžiūnas (KMAIK, C lyga)56124,67

Gautos nesportinės pražangos

VietaŽaidėjasVisoRungtynėsVidurkis
1Liutauras Juodelis (Glasma Service, Įmonių lyga)5140,36
2Aurimas Stankevičius (Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“, C lyga)4150,27
3Justinas Budnikas (BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“, C lyga)331,00
4Šarūnas Straševičius (Hipocredit.lt, B lyga)380,38
5Povilas Mickūnas (Kolegos, B lyga)3100,30
6Antanas Kilas (Kelių priežiūra, Įmonių lyga)3110,27
7Aurimas Jankauskas (Gatvės vaikai ‒ Street Food , C lyga)3130,23
8Gintaras Buivydas (Nemunas, Įmonių lyga)3140,21
9Marius Parvalkevičius (KK „Žaibas“, C lyga)3150,20
10Mantas Lapinskas (KK „Žaibas“, C lyga)3150,20
11Martynas Gustainis (Batniava, C lyga)3170,18
12Mantas Čipas (Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER, C lyga)240,50
13Nerijus Kurklietis (Omega, Kauno Mero taurė 2019)250,40
14Medas Klusaitis (0Septyni, C lyga)260,33
15Matas Morkevičius (BC „Boom“, Kauno Mero taurė 2019)260,33
16Ignas Čechovičius (T.A.D., C lyga)270,29
17Paulius Lekečinskas (SK „Mattas“, C lyga)270,29
18Andrius Čibiras (Kolegos, B lyga)270,29
19Vidmantas Sragauskis (Reunion, B lyga)270,29
20Tadas Šeštokas (Sparta, C lyga)280,25
21Gvidas Tamošauskis (Hikvision vaizdo apsauga, C lyga)290,22
22Deividas Rinkūnas (Pro Angels, B lyga)290,22
23Virgilijus Želvys (UNO, 30+ lyga)290,22
24Andrius Zareckis (Siusk.lt, 30+ lyga)2100,20
25Edvinas Neverauskas (BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“, C lyga)2110,18

Rungtynės be pelnytų taškų

VietaŽaidėjasRungtynės be taškųViso rungtynių
1Deividas Sabaliauskas (Nemunas, Įmonių lyga)14 (226 min.)17
2Justas Apanavičius (Raben Lietuva, Įmonių lyga)13 (112 min.)14
3Eimantas Greičius (Nemunas, Įmonių lyga)11 (215 min.)20
4Ignas Semaško (Nemunas, Įmonių lyga)11 (206 min.)20
5Evaldas Bružas (Cramo, Įmonių lyga)11 (153 min.)16
6Jokūbas Karbauskas (R2P Sport & BC „Rhino“, B lyga)11 (107 min.)12
7Kęstutis Burneikis (Batniava, C lyga)10 (113 min.)17
8Liudvikas Kaušila (Gatvės vaikai ‒ Street Food , C lyga)10 (107 min.)14
9Arminas Gustas (Nemunas, Įmonių lyga)9 (153 min.)20
10Arnoldas Jančenka (Cramo, Įmonių lyga)9 (84 min.)12
11Pijus Imbrasas (Džinsų sklepas, Įmonių lyga)8 (124 min.)11
12Vismantas Kaniušekas (Gemavila, C lyga)8 (101 min.)14
13Vilius Pavilonis (Hidraulinės sistemos, Įmonių lyga)8 (97 min.)16
14Karolis Dautartas (Ulmas, Įmonių lyga)8 (96 min.)15
15Gytis Voloskevičius (Alaina, C lyga)8 (86 min.)10
16Gytis Voloskevičius (Alaina, Įmonių lyga)8 (71 min.)12
17Ernestas Vaitulionis (Kauno NTI-PN, C lyga)8 (69 min.)12
18Darijus Jagminas (Adma, Įmonių lyga)8 (68 min.)10
19Justas Kariniauskas (Artilerijos batalionas, Įmonių lyga)8 (41 min.)13
20Kipras Karalevičius (KM „Žalgiris“ (s), B lyga)8 (26 min.)13
21Elvinas Muliuolis (Nemunas, Įmonių lyga)7 (144 min.)19
22Donatas Kriaučiūnas (Artilerijos batalionas, Įmonių lyga)7 (104 min.)18
23Mindaugas Banevičius (Elektrėnų „Pastolinis“ (s), Įmonių lyga)7 (101 min.)10
24Dovydas Dapkus (Ariogala, C lyga)7 (95 min.)10
25Rokas Strikauskas (Raben Lietuva, Įmonių lyga)7 (87 min.)17
© 2013 VšĮ "Įmonių sporto lyga". Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu