„Švyturio“ – Kauno krepšinio lyga

Gauti blokai

VietaŽaidėjasVisoRungtynėsVidurkis
1Mažvydas Juščius (R2P Sport & BC „Rhino“, B lyga)842,00
2Dainius Mickūnas (Titranga ‒ Feniksas, C lyga)651,20
3Šarūnas Petraitis (Kauno Rami, C lyga)541,25
4Renaldas Živatkauskas (Ryterna Group, C lyga)551,00
5Gediminas Naikauskas (Omega, Įmonių lyga)531,67
6Martynas Makarevičius (Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai“, C lyga)560,83
7Laurynas Chalytovas (UNO, C lyga)551,00
8Egidijus Plenta (UNO, 30+ lyga)531,67
9Mindaugas Košelis (KM „Žalgiris“, Kauno Mero taurė 2019)570,71
10Vitalijus Rancovas (Coca-Cola, Kauno Mero taurė 2019)560,83
11Žilvinas Kiveris (Titranga ‒ Feniksas, C lyga)551,00
12Tomas Šorius (Ulmas, Įmonių lyga)551,00
13Tadas Čekaitis (Arkus, C lyga)441,00
14Mindaugas Daraškevičius (Pro Angels, B lyga)422,00
15Mantas Butėnas (Gatvės vaikai ‒ Street Food , C lyga)431,33
16Justinas Pileckas (GZP, Kauno Mero taurė 2019)460,67
17Lukas Baliulevičius (Alytaus „Vakarai“, Kauno Mero taurė 2019)450,80
18Laimonas Baranskas (Artstone, Įmonių lyga)422,00
19Grantas Radivonas (Nemunas, Įmonių lyga)441,00
20Donatas Šliogeris (Omega, Įmonių lyga)422,00
21Marius Markevičius (Hidraulinės sistemos, Kauno Mero taurė 2019)450,80
22Orestas Margelis (BC „Boom“, Kauno Mero taurė 2019)450,80
23Aurimas Jankauskas (Gatvės vaikai ‒ Street Food , C lyga)422,00
24Tomas Vaičiulis (Hikvision vaizdo apsauga, C lyga)431,33
25Arminas Rimkus (Coca-Cola, Kauno Mero taurė 2019)460,67

Padarytos klaidos

VietaŽaidėjasVisoRungtynėsVidurkis
1Simas Liepinaitis (Coca-Cola, Kauno Mero taurė 2019)3575,00
2Artūras Jankevičius (Laipsniai, Kauno Mero taurė 2019)3074,29
3Gintaras Buivydas (Nemunas, Įmonių lyga)2947,25
4Vidmantas Pavilionis (Kauno švara, C lyga)2955,80
5Povilas Semaško (Nemunas, Įmonių lyga)2746,75
6Tomas Vaicekauskas (Raben Lietuva, Įmonių lyga)2764,50
7Vitalijus Rancovas (Coca-Cola, Kauno Mero taurė 2019)2764,50
8Mindaugas Stasaitis (Rimo & Patikima linija, Įmonių lyga)2646,50
9Laimonas Steponavičius (Tie geresni, Kauno Mero taurė 2019)2555,00
10Povilas Patackas (Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai“, C lyga)2555,00
11Simas Liepinaitis (Coca-Cola, Įmonių lyga)2555,00
12Donatas Šliogeris (Omega, Kauno Mero taurė 2019)2464,00
13Tomas Vyšniauskas (GZP, Kauno Mero taurė 2019)2473,43
14Saulius Klimkevičius (Hidraulinės sistemos, Kauno Mero taurė 2019)2363,83
15Grantas Radivonas (Nemunas, Įmonių lyga)2245,50
16Mantas Ungurys (Alaina, Įmonių lyga)2254,40
17Osvaldas Pūras (Raben Lietuva, Įmonių lyga)2263,67
18Povilas Venclovas (Gemavila, Kauno Mero taurė 2019)2145,25
19Mindaugas Petokaitis (Gatvės vaikai ‒ Street Food , C lyga)2145,25
20Mantas Seilius (Birštono SC – „Olimpas“, Kauno Mero taurė 2019)2154,20
21Tomas Mockus (Vėjų linija & Garliavos duona, Įmonių lyga)2154,20
22Gytis Slapšys (Laipsniai, Kauno Mero taurė 2019)2163,50
23Almantas Stašaitis (Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai“, C lyga)2163,50
24Vytautas Vaškevičius (Vėjų linija & Garliavos duona, Įmonių lyga)2036,67
25Rokas Kondratavičius (BC „Game On“, C lyga)2063,33

Gautos nesportinės pražangos

VietaŽaidėjasVisoRungtynėsVidurkis
1Justinas Budnikas (BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“, C lyga)212,00
2Mantas Čipas (Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER, C lyga)221,00
3Aurimas Jankauskas (Gatvės vaikai ‒ Street Food , C lyga)221,00
4Marius Parvalkevičius (KK „Žaibas“, C lyga)240,50
5Mantas Lapinskas (KK „Žaibas“, C lyga)240,50
6Nerijus Kurklietis (Omega, Kauno Mero taurė 2019)250,40
7Matas Morkevičius (BC „Boom“, Kauno Mero taurė 2019)260,33

Rungtynės be pelnytų taškų

VietaŽaidėjasRungtynės be taškųViso rungtynių
1Tadas Chochlovas (BC „Boom“, Kauno Mero taurė 2019)5 (55 min.)5
2Ignas Semaško (Nemunas, Įmonių lyga)4 (69 min.)4
3Jokūbas Karbauskas (R2P Sport & BC „Rhino“, B lyga)4 (49 min.)4
4Gytis Kudarauskas (Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai“, C lyga)4 (41 min.)4
5Evaldas Bružas (Cramo, Įmonių lyga)4 (36 min.)6
6Haroldas Butnorius (Laipsniai, Kauno Mero taurė 2019)4 (34 min.)7
7Arnoldas Jančenka (Cramo, Įmonių lyga)4 (29 min.)5
8Aurimas Duoba (GZP, Kauno Mero taurė 2019)4 (19 min.)6
9Karolis Dautartas (Ulmas, Įmonių lyga)4 (18 min.)5
10Donatas Bartkus (Vėjų linija & Garliavos duona, Įmonių lyga)3 (90 min.)5
11Eimantas Greičius (Nemunas, Įmonių lyga)3 (58 min.)4
12Darius Daunoras (Grande, C lyga)3 (57 min.)3
13Pijus Imbrasas (Žaliakalnis, Kauno Mero taurė 2019)3 (41 min.)5
14Liudvikas Kaušila (Gatvės vaikai ‒ Street Food , C lyga)3 (40 min.)4
15Gedas Pavelčikas (Kauno autobusai, B lyga)3 (39 min.)4
16Nerijus Kurklietis (Omega, Kauno Mero taurė 2019)3 (38 min.)5
17Rokas Strikauskas (Raben Lietuva, Įmonių lyga)3 (30 min.)6
18Justas Apanavičius (Raben Lietuva, Įmonių lyga)3 (28 min.)3
19Dovydas Dapkus (Ariogala, C lyga)3 (26 min.)3
20Mindaugas Loda (Vilkai, C lyga)3 (25 min.)4
21Tomas Makaras (Vilkai, C lyga)3 (24 min.)3
22Aistis Lazauskas (Tie geresni, Kauno Mero taurė 2019)3 (22 min.)4
23Giedrius Mateliūnas (Alaina, Įmonių lyga)3 (22 min.)4
24Karolis Astrauskas (Raben Lietuva, Įmonių lyga)3 (21 min.)3
25Mantas Semėnas (GZP, Kauno Mero taurė 2019)3 (20 min.)7
© 2013 VšĮ "Įmonių sporto lyga". Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu